Ігри Супер Корова

Мила корівка жила звичайним життям, цілими днями жувала соковиту травичку на лузі і ні про що не думала. Поки не з'явився в Сонячній долині злісний професор Дуріарті. Захопив в заручники цілу ферму, він став мучити тварин і використовувати їх для досягнення своїх злих цілей

Корівці не залишалося нічого іншого, як розпрощатися зі своїми спокійними безтурботними днями і стати на захист своїх товаришів. Та й хто, якщо не вона, врятує ферму від божевільного професора! За свої подвиги проти лиходія героїня отримала прізвисько Супер Корова.

Професор Дуріарті потрапив на ферму прямо з в'язниці, куди він загримів за численні злочини. Опинившись на волі, він не відмовився від своїх планів. Все населення ферми в Сонячній долині він задумав перетворити на зомбі. А допомагають йому в цьому його численні подільники-бандити. Так що Супер Корові доведеться нелегко, щоб дістатися до головного лиходія, їй потрібно здолати десяток дрібних злюк.

Супер Корова - це комп'ютерна гра, створена в Росії в 2007-му році. Її розробники - компанії Alawar Entertainment і Nevosoft - задумували прикольну казуальну іграшку, яка сподобалася б широкому колу користувачів. У них це вийшло, гра Супер Корова стала дуже популярною серед всіх вікових категорій. Гра однаково поширена і серед користувачів комп'ютерів, і на платформі iOS. У всіляких рейтингах в Росії Супер Корова займала лідируючі позиції.

Щоб перемогти головного лиходія - професора, потрібно пройти 56 ігрових рівнів. Кожен рівень передбачає виконання певної задачі, оголошеної на початку. Корові потрібно вибратися з лабіринту, очистити Сонячну Долину від сміття після лиходіїв або зібрати потрібну кількість ключів. По ходу проходження рівня гравець отримує підказки, які показують напрям або допомагають знайти те чи інше рішення.

Супер Корова здатна на те, чого не вміють звичайні корови. Наприклад, вона пересувається не тільки по землі, але і по дахах, і навіть може встрибувати в колодязь. А коли завдання дуже складне, то і по деревах вскарабкаєтся, і по хмарам пострибає. На хмарах, правда, корова не повинна зупинятися, інакше впаде вниз.

Іноді переміщатися в просторі Супер Корові допомагають ліфти і літаючі платформи. Періодично використовуються ліани, героїня може стрибати і перелітати великі перешкоди. На своєму шляху Корова повинна збирати монети різного розміру. Чим крупніше, тим більше очок отримує гравець. Також зустрічаються коштовності. Найважливіше і найцінніше ретельно заховано, і щоб знайти головний приз, Супер Корові доводиться неабияк потрудитися. На шляху до своєї мети Корівка то і справа зустрічає ворогів, яких їй належить знешкодити.

В ході гри Корова не тільки збирає гроші і бореться зі злодіями, але ще й очищає навколишнє середовище. Додаткові бали гравець отримує, коли персонаж знищує бочки і мішки сміття. Щоб очистити Сонячну Долину, досить просто стрибнути на зібрані відходи. У деяких випадках Корова може втратити здоров'я (енергію). Це трапляється, коли вона невдало зустрічається з ворогом або іншими перешкодами. Але що цікаво, падіння з хмар шкоди супер-героїні не заподіює. Якщо тільки вона не приземлилася на небезпечні предмети. У будь-якому випадку, здоров'я можна відновити, а життя - заробити.

Гравець отримує статистику після кожного рівня. Можна побачити, скільки монет та цінних речей зібрав, скільки лиходіїв знешкодив, скільки ключів знайшов. В залежності від набраних очок, гравець або пройшов рівень, або ні. У другому випадку можна переграти рівень і поліпшити свій результат.

Противники, які зустрічаються на шляху у Супер Корови - це мутанти, створені божевільним Дуріарті. Вони небезпечні і сильні. Однак Корова сильніше. Досить стрибнути на лиходіїв, щоб їх знешкодити.

Які ж вороги зустрічаються на шляху у Супер Корови? Найбезпечніший з них - равлик. Він неквапливо повзає по землі й особливої небезпеки не представляє. Злий собака пересувається швидше, але її теж легко можна здолати. Трохи небезпечніший кріт, який кидається камінням на великі відстані. Складно здолати Корові і ворон - чорна літає колами і до неї складно дістатися, а біла ще й небезпечними яйцями розкидається. Ще одна літаюча неприємність - оса, яка намагається вжалити Корову. Павуків у грі зустрічається багато. Одні просто висять на павутині, інші - повзають. Вкусити Супер Корову постійно намагається і рослина-мухолов, яка в результаті експериментів професора полює зовсім не на мух, а на більш крупні мішені. Є ще кусающийся жук, жаба, яка вражає отруйними плювками і летюча миша. Але якщо цих персонажів героїня може здолати їх звичайними способами, то щоб знешкодити Дикобраза, доведеться взяти спеціальний бонус "Гіпер-підкову". Коли Корова добирається до кінця, вона бачить величезний вольєр з усіма ворогами. Потрібно знайти секретний код до дверей і остаточно знешкодити всіх шкідників разом.

Шкідників у грі, звичайно, багато, але є у Супер Корови є помічники. Головний з них - Гриб Повернення. Він дозволяє зберегтися на тому місці, на якому його активували.

Професор Дуріарті і Супер Корова зустрічаються на останньому етапі гри. Він постійно переміщається і кидається капсулами, кожна з яких перетворюється у ворону. Таким чином, крім головного лиходія гравцеві належить перемогти ще зграю ворон. Щоб знешкодити самого професора, потрібно багато разів стрибнути на нього. Якщо в арсеналі Корови за гру накопичилися бонуси і корисні предмети - пружина, аптечка і так далі, - це цілком посильне завдання для такої супер-героїні.

Мешканці Сонячної Долини врятовані! Чим зайнятися потім? Не хвилюйтеся, Супер Корові нудьгувати не доведеться. Є багато інших відповідальних завдань і розваг. Героям теж потрібно веселитися! Покататися на мотоциклі, політати на небі або взяти участь в коров'ячих боях ви зможете в онлайн іграх Супер Корова, зібраних на цій сторінці.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам