Ігри Час Пригод

Любиш пригоди? Не можеш і хвилини сидіти, склавши руки? Світ невідомості так і манить? Тоді ти - наша людина! Гри Час Пригод якраз те, чого не дістає у твоєму житті!

Тільки уявіть на секундочку - нашу планету спіткала ядерна війна. Страшно? А тепер включи фантазію і намалюй в голові картинку післявоєнного часу. Пустир, спалені хати, чорні похмурі дерева і зовсім немає людей, є тільки мутовані істоти

Фінн і Джейк живе саме в такому світі або там, що залишилося після страшної катастрофи. Планета Земля більше так не називається, її перейменували в Землю Ууу. І назва повністю відповідає віртуальності. По містах снують монстри, а на кожному розі головних героїв чекає небезпека.

Фін - це останній представник роду людського, якого не збагнув процес мутації. Хлопчик разом зі своїм вірним другом псом Джейком потрапляють в такі халепи, що тобі й у сні ніколи нічого подібного не снилося. До слова сказати, Джейк - аж ніяк не звичайна собака. Він володіє магічними здібностями, завдяки яким їм і вдається виживати в таких тяжких обставинах.

Ігри Час Пригод відмінно підійдуть для тих, кого вже нудить від рутинного життя. Земля Ууу - це місце, куди мріє потрапити кожен поважаючий себе шукач пригод. Такі іграшки не можна обійти стороною хоча б з тієї причини, що вони створені за мотивами популярного мультфільму. Тут герої оживають у віртуальному світі. Більш того, у кожного є можливість побувати в шкурі улюблених персонажів, пережити небезпечні колотнечі і виходити переможцем з боїв не на життя. Фінн і Джейк - добрі хлопці, вони постійно ризикують собою заради порятунку інших. Якщо ти сміливий і вважаєш, що тобі під силу будь-які випробування - швидше починай грати у гру Час Пригод!

А тепер трішки історії. Мультиплікаційний серіал американського виробництва «Час Пригод з Фіном і Джейком» вперше побачив світ у 2010 році. Для його творців - компаній Cartoon Network Studios і Frederator Studios успіх мультика перевершив всі очікування. Ще буквально після випуску першої серії Фінн і Джейк придбали нереальну кількість шанувальників по всьому світу. Мультсеріалу передував однойменний фільм, що вийшов на екрани в 2009 році і отримав «Еммі». На сьогоднішній день існує п'ять сезонів мультика, при цьому паралельно ведуться роботи по випуску нових. А поки що готуються до випуску нові серії, пропонуємо ігри Час Пригод онлайн, де кожен завзятий фанат зможе відірватися по повній.

Кожна серія мультика «Час Пригод з Фіном і Джейком» являє собою окрему історію. Тим не менш, всі серії пов'язані між собою часовими рамками - розповідь ведеться в хронологічному порядку. Можливо, саме з цієї причини у глядача після перегляду першої серії з'являється невизначене почуття і деякі губляться в часовому просторі. Але після перегляду другої серії все стає на свої місця. Більш того, відірватися від мультика після цього просто нереально.

Головне завдання Фінна і Джейка - рятувати принцес, яких викрадають недоброзичливці. Нещасні дівчата постійно потрапляють в руки лиходіїв, їм постійно загрожує небезпека стати частиною злого плану шкідників. Також Фінн з Джейком постійно стежать за порушенням правопорядку. Погані хлопці не дають спокійного життя мирним жителям. Що б мешканці планети після ядерної війни робили без сміливої команди друзів - невідомо.

Історія розгортається на Землі Ууу. Таку назву отримала планета Земля після катастрофи зовсім не даремно. Адже на кожному кроці - лиходії і небезпеки, підготовлені ними. Фінн - єдиний хлопчик, якому невідомо як вдалося врятуватися після процесу мутації, під який потрапили всі земляни. Земля Ууу - це місце магії та чаклунства. Істоти, які мешкають тут, мають не дуже приємний зовнішній вигляд, що зовсім не означає, що вони злі душі. Бідолах спіткала така доля - бути некрасивими зовні, зате добрими всередині. Тому Фіну і Джейку доведеться розібратися хто є хто, щоб визволяти з неприємних ситуацій добрих мешканців планети і карати лиходіїв.

Те, що раніше Земля Ууу була нашим світом, свідчать деякі факти. В мультику час від часу можна спостерігати предмети побуту, якими ми щодня користуємося - телефони, телевізори, комп'ютери та інша техніка. Тому тут і можна відзначити, що Земля Ууу - це наша рідна Земля, де панує магія і жителі якої видозмінилися за рахунок мутації.

Чому саме Фінн залишився нормальною людиною? Адже на перший погляд вберегтися від такої біди практично нереально. А вся справа в тому, що хлопчик, будучи ще зовсім маленьким, присягнувся допомагати всім, хто потребує допомоги. Далі магія зробила свою справу - Фінн залишився останньою людиною, а його вірний пес Джейк знайшов чарівні здатності, щоб виручати з небезпеки інших.

Хоча «Час Пригод з Фіном і Джейком» відноситься до дитячих мультиків, кожен дорослий також з радістю подивиться серію-іншу. В мультику розумно з'єднані фантастика, реальне життя і захоплююча сюжетна лінія. Творці мультсеріалу постаралися на славу, зробивши героїв такими, якими ми можемо бачити зараз.

Так що досить витрачати час даремно - пора грати в ігри Час Пригод! Світ чарівництва і неймовірних труднощів! На нашому сайті зібрані тільки найкращі ігри, а, головне, ігри Час Пригод безкоштовні! А почати грати в Час Пригод онлайн простіше простого - потрібно всього лише відкрити вікно браузера, вибрати вподобану гру і колекціонувати перемоги. А при правильному підході їх буде дуже багато!

Вирушай у світ незабутніх пригод. Дивитися мультики це добре, але ще краще на власній шкурі відчути, що таке справжні емоції. Ігри Час Пригод допоможуть кожному пережити ті, що не піддаються опису моменти, які можуть подарувати тільки віртуальний світ!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам