Ігри ГТА

ГТА знає кожен, хто хоч трохи знайомий з комп'ютерними іграми. Ця абревіатура подарувала віртуальний світ мільйонам своїх шанувальників і стала самою продаваємою грою. Підкорити серця ігроманів творцям гри вдалося завдяки ноткам злочинної романтики і можливістю зануритися в такий небезпечний злочинний світ

І не просто поринути, а зробити цілу бандитську кар'єру від «шістки» до ватажка. Автомобілі та можливість похуліганити по-доброму - чи це не мрія будь-якого хлопчиська?

Розбудіть вночі фаната ГТА і він навіть тоді розповість вам у всіх подробицях і життя і пригоди головних героїв гри - Ніко і Романі Беллик. Він проведе вам захоплюючу екскурсію по віртуальному місту Ліберті Сіті, який творці гри невипадково наділили темними закутками і маленькими вуличками, в яких можна сховатися від правоохоронців і бандитів. Він справжній фанат ГТА, по одному звуку зможе визначити, який автомобіль зараз пожене головний герой гри, і точно знає, що краще в конкретній ситуації: вертоліт, мотоцикл або катер.

Цілий світ, в якому немає правил і можна робити те, що вважаєте за потрібне, де доля цілого міста залежить тільки від ваших подальших дій - це світ ГТА, який приваблює і затягує. Тут можна зануритися в небезпечні погоні, інтриги різних міських угруповань, розбирання і перестрілки.

Навіть якщо ви вже проходили гру від початку до кінця, цікаво буде пройти її знову. Фінал гри залежить від ваших рішень - творці передбачили два варіанти завершення пригод. Ключова подія, що впливає на фінал, - відповідь гравця темному герою Димитрію. Укласти з ним угоду або помститися? Відповідь на це питання вплине на всю подальшу гру. І в одному, і в іншому варіанті фіналу вмирають Пегорино і Димитрій. Якщо гравець вибере угоди, то помре брат Ніко - Роман Беллик, якщо віддасть перевагу помсті, то загине Кейт МакРэри.

Фінал №1. Угода

Якщо прийнято рішення укласти з Димитрієм угоду, головний герой Ніко зустрічається з Філом Беллом, щоб разом забирати гроші. В цей час Димитрій повинен відправити героїн в обумовлене місце, але замість цього забирає його собі. Ніко і Філ потрапляють у справжню халепу, і їм дивом вдається втікти. При цьому вони таки забрали гроші.

Кейт спочатку була проти рішення Ніко піти на угоду, розчарована і роздратована, вона відмовляється благословити Романа і Меллорі, які збираються одружитися. Проте весілля таки відбулося. На свято проник кілер, найнятий Димитрієм, щоб убити Романа. Вбивця робить свою роботу, проте сам помирає від руки Ніко.

Бажаючи помститися Димитрію, герой знаходить місце, де ховаються злочинеці. Він бачить, як Димитрій вбиває Пегорино і відлітає з місця злочину на підготовленому вертольоті. Ніко і тут не здається, вистежує вбивцю на острові Щастя і розправляється з ним. Після цьому герой сповідується біля Статуї Щастя. Післямова гри не так сумно. Після всього перенесеного Ніко отримує одразу дві новини: Меллорі носить під серцем дитину Романа, а Кейт прийняла рішення залишитися з Ніко назавжди.

Фінал №2. Помста

Вирішуючи помститися Димитрію замість того, щоб укласти з ним угоду, Ніко нападає на лиходія і вбиває його. Цей вчинок не сподобався Пегорино, для якого Ніко став зрадником. На весільному торжестві Романа і Меллорі Джиммі Пегорино починає стріляти по гостям і вбиває Кейт. Він розуміє, що відтепер знаходиться у скрутному становищі: його єдиного союзника Димитрія більше немає, Ніко жадає помститися йому, а крім цього всі п'ять кримінальних груп міста будуть на нього полювати. Він ховається. Однак Ніко знаходить його по гарячих слідах і вбиває. У цьому варіанті фіналу Роман сам повідомляє Ніко про вагітність Меллорі. Пара вирішує, що якщо народиться дівчинка, вони дадуть їй ім'я Кейт.

В серію ігор ГТА (повна назва - Grand Theft Auto) входить 12 ігор. Практично всі вони є лідерами продажів ігрової індустрії, та багато їх визнані кращими іграми року за версіями профільних журналів. Ігри, які зводили з розуму мільйони геймерів, озвучували багато голлівудських акторів, що знімалися в американських бойовиках.

Суть гри полягає в тому, щоб взяти на себе роль дрібного бандита, який повільно, але впевнено просувається по кар'єрних сходах злочинного світу. На шляху свого становлення Ніко належить виконувати місії - завдання від ватажків міських банд. Йому доводиться грабувати банки, вбивати неугодних. У вільний від доручень час можна підробляти таксистом, водієм пожежної або швидкої, кур'єром, сутенером. Герой також може розважитися у вуличних гонках стріт-рейсингу або відвідати курси керування літаком.

Сюжет ігор ГТА, особливо тих, які слідують після 2 серії, відмінно пропрацьований. Свій шлях у злочинний світ герой починає не просто так, від нудьги, а з-за зради близьких йому людей. Зате в кінці він перемагає кривдників і ворогів.

Кожна серія ігор ГТА забезпечена унікальними гострими жартами, секретами і пародіями, які згодом пішли в народ і використовувалися в повсякденному житті. Ще одна відмінна риса ігор Grand Theft Auto полягає в тому, що гравцеві дається небачена раніше свобода. У той час, поки ватажки злочинних угруповань розмірковують над черговим завданням для героя, в Ліберті-сіті можна знайти безліч варіантів дозвілля: відпочити, розважитися або попрацювати. Якщо в інших іграх завдання потрібно виконувати в строгій послідовності, в ГТА гравець сам вибирає, які цікавлять його місії.

Помиляється той, хто вважає ГТА історією. Сьогодні ці ігри як і раніше відрізняються відмінною графікою і захоплюючим сюжетом, але, на відміну від часів початку епохи комп'ютерних ігор, не вимагає особливих параметрів потужного комп'ютера або новітньої ігрової приставки. Сьогодні в ГТА можна грати онлайн. А найголовніше - ніяких трагічних наслідків у ваших рішень у віртуальному світі не буде. Ігри ГТА онлайн - це приголомшливі гоночні пригоди.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам