Ігри Бетмен

Хто ще в змозі впоратися з злочинцями і негідниками, якщо не культовий супергерой - Бетмен. Безліч коміксів у всьому світі, де він є головним героєм, з-за них Бетмен і отримав популярність. Потім з'явилася й серія фільмів

Інші герої мають супер можливості на відміну від Бетмена. Але він націлює можливості свого тіла і різні пристосування техніки. Легенди про Темного Лицаря описані в похмурому стилі, але саме завдяки йому вони неповторні й чарівні. А ігри, де головним героєм виступає Бетмен, дадуть можливість взяти участь в неймовірних перипетіях, і разом з героєм подолати злочинність і вибороти справедливість.

Отже, що ж являє собою герой Бетмен і чим він живе в повсякденному житті.

Адже, чим більше ми знаємо про персонажа, тим цікавіше нам буде зануритися в захоплюючий світ гри з супергероєм.

Бетмен - зовсім не реальний персонаж, це вигадка. Історія про супергероя з'явилася з коміксів. Боб Кейн, відомий художник, а так само його приятель Білл Фінгер, письменник, придумали історію про Темного Лицаря, яка з'явилася світу в збірнику «Детективні комікси №27» у травні 1939 року.

На самому початку Бетмена звали Бет - Ман. Ну а вже пізніше прибрали дефіс імені героя. Крім звичного імені його ще називають «Видатний детектив у світі», «Темний лицар», «Одягнений у плащ лицар». То такі інтерпретації придумали вже фанати, то це так само задумка творців точно невідомо.

Як у початковому виданні коміксу, так і в подальших історіях, в повсякденному житті американський мільйонер, а з часом і мільярдер, загальний улюбленець і промисловець, Брюс Вейн - і є Бетмен. Його кар'єра розслідувача почалася ще з дитинства. Його батьків вбили, і хлопчик проявив інтерес до слідства їх смерті. Бетмен маніакально любить справедливість, ставши дорослою людиною, не дає спокою злочинцям, переслідуючи їх погані діяння. Постійні фізичні та інтелектуальні тренування займають більшу частину часу героя. Коли він відчуває, що готовий і не зможе зганьбитися, то одягає костюм Бетмена і бореться за справедливість. Всі дії відбуваються у вигаданому містечку під назвою Готем. Бетмен має помічників: Робін і Бэтгерл, наприклад, який так само живе з ним. Але є й недруги, такі як, Джокер, Жінка-кішка, Двуликий, Пінгвін. Цікаво, що якщо інші супергерої володіють незвичайними силами і вміннями, то Бетмен - ні. У боротьбі за справедливість він розраховує тільки на себе, свою фізичну та інтелектуальну підготовку. А так само здібності детектива, обізнаність в науці, дедуктивні здібності сищика, навички бойових мистецтв і силу волі.

Як тільки Бетмен з'явився світу, то вже перший збірник став неймовірно популярний. Та так, що вже до 1940 році він дотягнув до першої окремій книзі. Образ Бетмена був не статичним. Темний Лицар змінювався, але ось серіал про супергероя, випущений за мотивами коміксів в 1960 році нарешті визначив образ героя на роки вперед. Вже потім багато розробники намагалися відновити зовнішній вигляд героя до початкового. Тоді з'явилися найбільш популярні історії, серед яких «Серйозний будинок на серйозній землі», «Повернення Темного Лицаря», «Аркхем Асилум», «Бетмен: смертельний жарт». А ось найбільший успіх чекав фільми про супергероя, зняті студією Уорнер Бразерс.

Серіали, радіопередачі, кіно, комікси, де тільки не з'являвся супергерой. Це ціла епоха. Діти познайомилися з Бетменом за допомогою іграшок. Темний Лицар став пістрявити у багатьох товарах. Справа дійшла і до ігор за участю улюбленого героя. Бетмен як супергерой-персонаж удостоївся безлічі нагород. За результатами рейтингу IGN серед ста кращих героїв коміксів Бетмен зайняв тверду другу позицію. А ось за версією періодики Емпайр, він сидить серед п'ятдесяти суперских героїв світу.

Бетмен не наділений абсолютно ніякими супер здібностями. Він сподівається на кращий результат кожної сутички з противником та покладається на власні фізичні сили, інтелектуальну вправність та інноваційні гаджети. Комікси знайомлять з Бетменом як з самим неймовірним детективом у світі. В одній із серії коміксів Бетмена назвали таким крутим, що небезпечніше його немає нікого в світі. Адже сам, без підтримки він може врятувати цілу гвардію чужинців і надати допомогу друзям. Бетмен багато подорожує, він набирається досвіду, який дуже допомагає йому боротися зі злочинцями. По частині перевтілень він теж фахівець. Адже він має другу сторону, другу особу - гангстер, завдяки якій він під прикриттям може проникнути у світ злочинності і оволодіти інформацією. Брюс нереально крутий майстер рукопашного бою у всьому світі. Він чесний як кристал, його вольовий характер викликають повагу в інших супергероїв і шанувальників. В іграх, де бере участь Бетмен, продемонстровані різні оснащення, завдяки яким він успішно бореться зі злочинцями.

Бетмен володіє спеціальними пристроями, ці незвичайні речі зображені у всіх іграх про супергероя. Приміром, легендарний і унікальний бетмобіль.

В різних історіях у Темного Лицаря абсолютно різні костюми. Але головні деталі збережені. Наприклад, що стирчать вушка, маска, що закриває половину обличчя, летюча миша в якості емблеми, що значиться на грудях героя. Ну і незмінний ремінь Бетмена. Колір костюма супергероя викликав безліч дискусій. У звичному сприйнятті темні костюми носять тільки негативні герої. Такий же темний колір має і костюм позитивного Бетмена. Але ж погодьтеся, Темний Лицар дуже безглуздо виглядав би у світлому костюмі. Тому творці вирішили не міняти колір вбрання персонажа.

Безліч гаджетів є в арсеналі персонажа. І це окрема історія для полеміки. Найяскравіше пристосування - Бетмобіль героя. Надзвичайно швидкісний завжди виручав свого господаря. Але є ще й інші пристосування Бэткорабель, Бэтоцикл, Бэтлітак, Бэтсубмарина. Ними ви також можете скористатися в грі, перемагаючи злочинців.

Незвичайний пояс Бетмена дає можливість зберігати найнеобхідніші інструменти. У самих підступних ситуаціях пояс виручає героя, ніколи не підводячи власника. Прикріплені до поясу спеціальні мішки або гільзи, які і використовує герой. А от чого немає в арсеналі Бетмена - так це зброї. Адже якщо повернутися до витоків історії його життя - саме від зброї загинули батьки героя. Пізніше герой все ж змушений використовувати вогнестрільну зброю, але йдучи на компроміс із власними переконаннями. Так він завдає шкоди лише транспорту противника і руйнує перешкоди на своєму шляху.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам