Онлайн гра Бетмен Влучний кидок

  Ігри » Ігри Бетмен » Онлайн гра Бетмен Влучний кидок
  Оцінка: 412 очок, Голосів: 108

  Опис Гри:

  Кожен супергерой повинен володіти дуже великою фізичною силою, а також мати гострий розум та інтуїцію. І для того, щоб розвивати силу свого удару, нашим героям необхідно постійно відвідувати спортзали і тренування.

  Чергова дуже цікава і захоплююча стрілялка з головною участю зіркового супергероя Бетмена і у вас є унікальна можливість взяти участь в житті нашого відважного супергероя Бетмена і перевірити, як же точно може здійснити свій супер кидок у нашій грі "Точний кидок".

  Уявіть собі, що перед вами розкрилася надзвичайної краси панорама міста Готема, яку набралися нахабство осквернити своєю присутністю мирські лиходії дуже схожі на Джокера або Пінгвіна.

  У нашій грі "Точний кидок" вам доведеться вбити всіх лиходіїв і за це ви будете отримувати винагороду у вигляді окулярів для того, щоб стати кращим борцем зі злочинністю в славному місті Готем!

  Але вам потрібно бути дуже обережним, адже разом з вашими ворогами в місті будуть з'являтися і ваші друзі, і потрапити в них ні в якому разі не можна, крім того що вони ваші друзі з вас будуть зніматися очки в грі.

  І не варто забувати, що ваші друзі не будуть вам раді у себе вдома, якщо ви раптом, може навіть і випадково, з усією солой справжнього супергероя, запустите в них якимось предметом!

  Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам