Ігри Друзі Ангелів

Дорослі ангели і демони впливають на життя людини і професійно грають з їх долями. А підлітки з крилами з мультсеріалу «Друзі Ангелів» тільки вчаться цій майстерності. Їх завдання - осягнути науку схиляння людини на свою сторону - добра чи зла

Поки вони вчаться, їм належить пережити безліч пригод і випробувань. З одного боку, ангели і демони змагаються один з одним. З іншого - у них є спільний ворог, ще одна сила, якій потрібно протистояти. Злі нейтрали - ще гірше демонів. Для досягнення своїх підступних планів по знищенню людства вони використовують молодих учнів для змагання між собою. Головна інтрига нейтралів полягає в тому, що вони змусили ватажків підлітків ангелів і демонів закохатися один в одного. А любов до суперника в світі потойбічних істот одно з найбільших злочинів. Тим не менш, любов займає ключове місце в сюжеті мультфільму. Переживаючи ці почуття і проходячи через страждання герої так само, як і підопічні їм люди дорослішають і набираються мудрості. Завдяки іграм «Друзі Ангелів» ви можете любити і прощати, боротися зі злом чи веселитися разом з персонажами.

Італійський мультсеріал «Друзі Ангелів» створений на основі коміксів Сімони Феррі. Популярність цих коміксів, що з'явилися на прилавках у 2007-му, а також позитивні відгуки психологів підштовхнули анімаційну студію «Mondo TV» через 4 роки випустити мультфільм з тими ж персонажами - юними ангелами і демонами. Творці мультсеріалу зробили героїв старше, ніж в коміксі. До того ж, на відміну від версії Сімони Феррі, анімовані ангели і демони не грають на музичних інструментах. Трохи попрацювали над сюжетом і сценаристи, однак основна лінія, а разом з нею і суть історії, залишилась недоторкана.

Історія починається з того, як головні герої, які змагаються між собою, спускаються на землю з метою попрактикуватися впливати на людей і схиляти їх на свою сторону. Ці навички необхідні їм, щоб успішно скласти іспити та стати повноправними ангелами або демонами. За правилами навчання, мешканці раю і пекла не повинні перетинатися один з одним, а працювати з людьми вони повинні по черзі, яка визначається в Кімнаті Вибору. І звичайно, дотик, а тим більше любовні стосунки між ангелами і демонами теж суворо заборонені.

Тим не менш, герої все ж зустрічаються на землі. А зустрівшись, з'ясовують, що існує ще одна сила, яка загрожує не тільки їм, але і людству. Нейтрали - злісні істоти, які мріють заволодіти реальним і потойбічним світами. Тим, хто змагається, а саме підліткам доводиться об'єднатися, щоб врятуватися від нейтральних. Головний лиходій - Рейну, ватажок нейтральних, яка закрита в паралельному вимірі Лімбо. Її головна мета - вибратися з віртуальної в'язниці, а це стане можливим, якщо ангели і демони порушать заборону. Щоб підштовхнути їх до цього, вона готова на все.

Якщо безсмертні закохаються один в одного, в світі станеться апокаліпсис - потужний вибух енергетичного згустку. Тільки ця сила може розірвати невидимі ланцюги і звільнити Рейну. Але як змусити підлітка, який шанує вищий закон, полюбити суперника? Зла чаклунка знайшла спосіб, і в якості жертв вона вибрала лідерів протиборчих сторін: лідера підлітків-ангелів Раф і ватажка демонів Сульфуса. Рейна створила чарівного павука і послала його вкусити підлітків, заразивши їх тим самим небезпечним вірусом любові. Раф і Сульфус піддаються чаклунству, а їх перший поцілунок звільняє нейтральну з ув'язнення. Тепер їм належить не дати Рейні заволодіти світом. А поки вони йдуть до своєї мети, на їх шляху зустрічається багато перешкод і пригод. Вони то сваряться, то миряться; змагаються між собою і удосконалюють свої навички.

Ангели і демони схожі між собою тільки тим, що і ті, і інші вміють літати. Юність і наявність крил - це все подібності між ними. В іншому герої - повна протилежність один з одним. Не тільки ватажки, але і всі їхні друзі є індивідуальними особистостями з сильним характером і принципами. Хто з персонажів вам близький найбільше: володарі німба або милих ріжок?

Раф, як вже згадувалося, - ватажок ангелів. Вона - красива і завзята блондинка, сама розумна і досвідчена серед товаришів. Всього один відсоток навичок відокремлює її від того, щоб стати повноправним мешканцем раю і професійним ангелом-зберігачем. Як і годиться ангелам, Раф - добра і мила. Дівчина любить природу, готова на все заради друзів і таємно закохана у лідера демонів.

Солодка - подруга Раф, справжня модниця. В одязі віддає перевагу білого, рожевого і лілового, не мислить свого життя без гламурних аксесуарів, колекціонує окуляри. Однією своєю появою в компанії ангелів Солодка здатна підняти всім настрій.

Урі - ще зовсім дитина за характером, але вже смілива і бойова дівчина. Вона завжди допоможе друзям в найскладніших ситуаціях, не дивлячись на зовнішню безпорадність і крихкість. Симпатична і темношкіра, Урі схожа на яскраву небесну квіточку, яка дивним чином опинивлася на землі.

Міккі - найбільш зріла і сама спортивна серед ангелів. Оптимізму та мудрості їй не позичати. А ще вона весела і не схожа на інших красунь-ангелів, тому що носить толстовки і спортивні штани.

Сульфус - головний серед підлітків-демонів. Він хитрий і гордий, розсікає по землі на мотоциклі і любить рок. Як і личить дияволу, нехай ще юному, він легко йде на обман. На плечі у нього намальована змія, яка оживає, коли потрібно виконати якесь завдання. Сульфус ніколи в цьому не зізнається, але він закоханий у біляву Раф.

Кабалі - та ще дияволиця. Головна помічниця Сульфуса також спеціалізується на обманах і хитрощі. На відміну від скромниць-ангелів, Кабалі відверта і в одязі, і в поведінці.

Кабирия - дуже розумна дівчина-демон, яка будує хитромудрі плани, не підвладні розуму ні смертних, ні безсмертних. Як мінімум, одна риса характеру властива демонам - Кабирия любить тварин.

Гас - ще один представник команди Сульфуса. Добродушний товстун, одягнений в мішкуватий спортивний одяг. Любить поїсти і поспати.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам