Ігри Розмовляючий кіт

Гра про милого котика, який вміє розмовляти і виконувати деякі інші нескладні, але дуже потішні функції, з'явилася в 2010 році. І випущена вона була як герой іграшки для платформ iOS і Android. Кумедний котик вміло повторював все, що йому говорили, тільки милим котячим голосом, таке неймовірне вміння забавляло не тільки дітей, але і дорослих

Кота можна гладити, його можна годувати і навіть збирати йому гардероб. Гра про Кота Тома стала надзвичайно популярною. А зараз можна навіть грати в неї прямо на персональному комп'ютері і прямо зараз на цій сторінці.

Головним героєм мобільного додатка став Мовець кіт Том. Мобільний додаток було створено компанією з Кіпру «Outfit7». Гра з участю Тома увійшла в цілу колекцію ігор про що говорять тварини. Творці назвали її Розмовляючи друзі. На даний момент іграшку завантажили безліч разів. Серед представлених розмовляючих тварин фігурують жирафи, собаки, динозаври, їжачки, говорять бактерії і роботи.

Сенс гри полягає в тому, що красиве бездоганно анімоване творцями тварина по-різному реагує на дії гравця по відношенню до нього. Кошеня може повторювати слова господаря забавним голоском, може почати дряпати екран пристрою, може їсти і пити молочко. Це, скажімо, стандартний набір доступний для користування безкоштовно. Але от якщо ви забажаєте, щоб улюбленець жбурнув у вас шматком пирога, пограв на музичних інструментах, зловив пташку чи вчинив щось ще більш оригінальне, то необхідно буде придбати доповнення до додатку. Адже коли ви не граєте з твариною, вихованець сумує, виявляючи це позіханням або чханням.

Іграшка пропонує кілька героїв вашій увазі:

Це Том - головний герой гри. Він має сіре забарвлення і красиві відчайдушні зелені очі. Він має дуже милу міміку. Котик муркоче, якщо його гладити і дуже засмучується, якщо ви штовхнете його. Тому подобаються незвичайні заняття, він досить авантюрен. А його головним противником є пес Бен, якого він терпіти не може. Енджела - любов всього життя Тома. Його почуття на стільки сильні до неї, що існує цілий ряд ігор, присвячений їх любові.

Противник Тома - собака по кличці Бен. Він сусід Тома. За зовнішніми даними можна припустити, що Бен з роду дворових собак. Бен також не любить Тома. Він всіляко намагається насолити Тому, за його вини між ними часто зав'язуються бійки і недомовки. Бен хотів би стати журналістом. І в деяких іграх він навіть проявляє себе як журналіст. Бену подобається вивчати різні предмети. Іноді він буває склочен і груб.

Енджела - надзвичайно приваблива біла кішечка, яка є лише в деяких епізодах. Але пізніше про кохання Тома і Енджели створили цілі ролики - історію їхнього кохання. Тому час від часу намагається проявити свою любов до Енджели у формі поцілунку. Енджела ну дуже гарна собою, вона романтична, вишукана, вона дуже любить співати пісні. Час від часу Том надсилає красуні любовні послання.

Іграшка про котика Томі, який вміє розмовляти, напевно припаде до душі всім тим, хто любить тварин. Тому і інші тварини, які задіяні у грі весь час взаємодіють один з одним. Вони сваряться, то миряться, то підкорюють своєю безмежною чарівністю. На сьогоднішній день є три основні версії гри і безліч інтерпретацій по темі.

Отже, пройдемося по кожній з них, представлених на нашій сторінці.

Мовець кіт Том - гра, де головний герой, чарівний котик Том - приклад інтелігентності. Кошеня потрібно розважати і нудьгувати не доведеться вам обом.

Розмовляючий кіт Том 2. Розмовляючий кіт веде новини. Гра для тих, хто хотів стати репортером на ТБ. Вивчити ази нової професії можна разом з котиком Томом під час гри.

Розмовляючий кіт Том 3. Розмовляючий кіт і його подруга Енджел. Любов - неймовірно гарне почуття. Том без розуму від своєї обраниці і весь час думає, як же йому підкорити її серце. В цьому ви можете допомогти бідному закоханому Тому - і можливо, Енджела нарешті зверне на нього увагу.

Мовець кіт Том - частина 4. Мовець песик Бен. Енергійний пустун Бен розважить кого-завгодно, в тому числі і вас, якщо вирішите скоротати вечір за грою, де головним героєм виступає як раз пес Бен.

Гра про співрозмовника кошеня. Частина п'ята. Якщо не можете знайти гідного співрозмовника, то гра як раз для вас. Надиктовуйте слова кошеняті - і він тут же відтворить їх у тому ж порядку, але з притаманною йому комічною інтонацією, щоб потішити вас.

Мовець Том і Валентинка. Гра про День Закоханих - де продемонстровані кращі валентинки та найтепліші почуття Тома і Енджі. Валентинку можна подарувати коханій подрузі або однокласниці, щоб показати, що твої почуття так само сильні, як почуття симпатичного Тома.

Розмовляючий кіт Том і пожежна машина. Кіт Том вирішив спробувати себе в ролі пожежника. Бажаєш приєднатися до кошеняті і долати вогняні перешкоди разом з улюбленим вихованцем.

Всі ігри, які представлені на цій сторінці, так і ті, що були спочатку розроблені в якості мобільних додатків, вигідно відрізняються своєю неперевершеною графікою, оригінальністю, так і тематикою. Як загальний улюбленець Том, так і інші тварини, викликають самі милі і трепетні почуття. Красуня Енджі просто зводить з розуму, Бен також приваблює своїм запальним характером. Ну а Том взагалі залишається фаворитом і головним героєм популярної у світі іграшки про розмовляючих тварин.

Гра про Тома - це гра поширена в 135 країнах світу. Іграшка дає можливість взяти на виховання маленького котика, а потім, доглядаючи за ним, давши йому ім'я, і займаючись з ним, виростити кота.

Тома можна одягати під всілякі наряди, і навіть забарвлення вихованця теж можна змінити. Благоустрій його будинок, і спостерігай за будинками інших вихованців, збирай бонуси і отримуй нагороди. Незабаром Том стане невід'ємною частиною життя свого господаря. У грі ти проходиш сто десять рівнів в дев'ять етапів, збираючи нові монети і предмети у якості заохочення.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам