Ігри Історія Іграшок Toys Story

Історія мультиплікаційного фільму Іграшки йде далеко від простого викладу про космонавта Базз Лайтера і ковбоя Вуді, які загубилися і хочуть повернутися до хлопчика Енді, своєму колишньому власникові. Це скоріше історія про міцну дружбу, і про те, до чого призводить егоїстична поведінка. Йти, не дивлячись ні на що до мети, надавати взаємодопомогу та підтримку, проявляти щирість - це не просто мета, а життєва установка, яку герої демонструють на власному прикладі

Але шлях для Вуді і Базза нелегкий, вони проходять разом безліч небезпечних і серйозних випробувань і перипетій, хоч і веселих по сюжету. Гонки на машинах, ракети, маса цікавих пригод чекає хлопців по ходу сценарію. У грі ви можете допомогти їм подолати випробування, розважитися з героями і від душі повеселитися з Історією Іграшок.

Неповторний анімаційний мультфільм, розроблений студією «Pixar» - Історія Іграшок. Популяризацію мультика виробляла компанія Дісней. В 1995 році вийшла перша серія Історії Іграшок. Саме тоді студія «Pixar» зважилася змінити спектр дії, і команда професійних програмістів приступила до нової роботи над мультфільмом. Група авторів, на чолі яких був Джон Лассетер, написала сценарій. А легендарний Стів Джобс став виконавчим продюсером мультфільму Історія Іграшок.

Те, про що думає і міркує більшість дітей у всьому світі, секрет світостворення, і те, що роблять іграшки, коли залишаються без нагляду своїх господарів - ось про що, мульт. Адже іграшки оживають, сумують, плачуть, радіють, і більше всього бояться, що про них забудуть. А найбільший страх іграшок - що з приходом свят у них з'явиться конкуренція у вигляді нових іграшок.

Умовно мультфільм складається з трьох частин - це Історія Іграшок, перший фільм, Історія Іграшок другий фільм,а так само Історія Іграшок: Велика втеча. Частини дещо відрізняються один від одної і можна поговорити про кожну більш детально.

Фільм 1995 року випуску оповідає нам про життя іграшок американської дитини Енді. Батьки хлопчика приносять у подарунок йому нову іграшку - це супергерой Базз Лайтер. Старі, пластмасові і плюшеві іграшки хлопчика стурбовані, головою їх є ковбой Вуді. Іграшки затівають боротьбу, і Базз опинився в результаті на вулиці. Добряк Вудді хоче врятувати Базза і вони вже разом здійснюють небезпечну, але захоплюючу подорож.

У другій частині анімаційного фільму, яку світ побачив у 1999 році ковбоя Вуді Аль, колекціонер іграшок, викрав. І ось вже в цей раз не Вуді, а його самого намагаються врятувати друзі. Але для цього їм необхідно вийти на вулицю. На самому початку Історія Іграшок друга частина була спланована у вигляді шістдесяти хвилинної стрічки від першого мультфільму. Але керівництво Дісней під впливом Тіма Аллена і Тома Хенкса вирішили створити все ж повнометражний фільм. Таке сміливе рішення подарувало їм чотириста вісімдесят п'ять мільйонів американських доларів від прокату.

Третя картина мультикології - Історія Іграшок: Великий втеча, де події розвиваються вже після десяти років. Хлопчик Енді забув героїв в дитячому саду. Хлопчик виріс і готується вступити в коледж, його турбують більш серйозні і важливі справи. Про іграшки він давно забув. Цікавий сюжет, придуманий в 2010 році приносить творцям каси, перевищує перший та другий фільм разом узяті.

Історія Іграшок не просто кумедний, вражаючий і повчальний мультиплікаційний фільм. Він вкрай важливо вплинув на розвиток кіноіндустрії в цілому. А саме, своєю комп'ютерною анімацією. Професіонали, що працюють в різних сферах, були серйозно зацікавлені новими технологіями, використовуваними в мультфільмі. Наприклад, професіонали в сфері графічних карт взяли для себе анімовані образи для створення забезпечення персональних комп'ютерів. Ті, хто займається іграми, хотіли впровадити розробки для комп'ютерних ігор. Ті, Хто займається розробкою роботів, хотіли імплантувати штучний інтелект, щоб наділити їх характерами, схожими на характери героїв мультфільму. Є критики, які порівняли Історію Іграшок з історією про Дон Кіхота. Вона оспівує гуманізм, і нібито, творці втілили її в сучасний сюжет.

Як би там не було, серія фільмів Історії Іграшок, стала найбільш популярним, популярним і успішним проектом за анімаційну історію. Триста двадцять мільйонів доларів було витрачено на створення трилогії Історії Іграшок. Але фільм окупив себе, адже касовий збір склав 1, 9 мільярдів доларів США. Що стосується ігор на тему Історії Іграшок, то вони відповідають традиціям мультфільму. Цікаві, яскраві, живі , здатні захопити дітей і дорослих різного віку.

Цікаві факти про створення стрічки:

Згідно з умовами сумісної роботи з Disney Pixar, герої мультфільму всі персонажі, розроблені Pixar повністю належать компанії.Disney.

Ті, у свою, чергу мають право придумати і реалізувати будь-яке продовження мультсеріалу. А ось компанія Pixar залишає за собою право вже не працювати над проектом. Тім Аллен, який озвучував героя мульта Базза Лайтера, виявив, що готовий відновити роботу, у разі, якщо навіть Pixar не стане брати участь у створенні наступних серій мультфільму.

Джим Херцфельд придумав сценарій для варіанту мультиплікаційного фільму від Circle 7. Де розповідається про неполадки Базза, якого відправили на Тайвань, і повинні полагодити. Але промоніторивши мережу Інтернет, приятелі Базза розуміють, що несправності у роботі загрожують безлічі іграшок у всьому світі. Компанія-виробник значимо відкликала продукцію. Адже стала остерігатися, що Базз буде знищений через поломки. Компанія Енді, у складі Вуді, Рекс, Спіралька, Містер Картопляна Голова, Хемм, Джессі і Булзай повинні возз'єднатися з іграшками цього світу, які вже заслужили любов.

Перший сюжет, не містив героїв Базза і Джессі, а ось Вуді рятував простих людей, а не сиріт.

Мультфільми студії Піксар за традицією створюють щось на кшталт анонсу, адже в кожному мультику представлена сцена з майбутнім героєм нового проекту. Історія Іграшок - не виняток. У Енді в кімнаті можна розглянути постер , де зображений Фін МакМисл, він то і став новою зіркою мультфільму, представлено на екранах влітку 2011 року - " Тачки 2.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам