Ігри Король Лев

Дикі тварини з африканських джунглів часто стають героями фільмів і мультиків. Мода на екзотичний сюжет пішла від знайомого і всіма улюбленого багатьма левеняти Сімби з мультфільму «Король Лев». Законний спадкоємець царя звірів і правителя савани пережив багато втрат, перш ніж став щасливим

Дружба і зрада, любов і боротьба загартовували його довгий час. Але саме це загартування зробило з нього справжнього Короля. Ви можете разом з персонажами мультфільму поборотися за місце в джунглях і пережити безліч пригод. Для цього зовсім не обов'язково їхати в Африку! Ігри Король Лев допоможуть вам повною мірою зануритися в атмосферу дикої природи.

Король Лев - ще один успішний проект студії Уолта Діснея. Мультфільм випущений в 1994-му році. Творці не помилилися, обравши екзотичну савану в якості місця дії, а диких звірів в якості головних героїв.

Історія Сімби - класичний сюжет, елементи якого зустрічаються і в Біблії, і в Шекспірі. Народження спадкоємця царя звірів Муфаси викликали радість у всіх мешканців савани. Звірі зібралися біля королівської гори, щоб привітати щасливих батьків - Муфасу і Сарабі - з появою маленького левеняти Сімби. Однак серед тих, хто зібрався розділити цю радість, зачаївся один звір, який затаїв образу, заздрість і злість. Молодший брат Муфаси Шрам мав свої види на престол, і народження Сімби не входило в його плани. Адже тепер маленьке левеня, а не він стає законним спадкоємцем. Вже тоді, серед загального свята, Шрам побудував свій підступний план.

Щоб зайняти місце царя, він, як і личить злим героям, використав усі свої негативні якості: підлість, хитрість і злість. Використовуючи своїх поплічників, він довгий час стежив за Муфасой і в результаті махінацій і численних пасток таки домагається загибелі брата. Нещасний випадок Шрам підстроїв таким чином, що маленький Сімба був переконаний у своїй провині. Натиснувши на почуття спадкоємця, лиходій переконує його тікати з савани, а щоб загнати його подалі, відправляє в погоню за левеням зграю гієн. Як і замислювалося, Сімба втік від переслідувачів, але при цьому виявився далеко від рідних країв у зовсім незнайомій йому місцевості і без жодної рідної душі.

Заблукавши в пустелі, Сімба зустрічає двох нерозлучних друзів - суриката Тимона і кабана Пумбу. Парочка подорожує по світу і живе згідно девізу «Акуна матата!», що значить «Живи безтурботно!» в перекладі з африканської мови. Тимон і Пумба беруть Симбу під свою опіку і практично всиновлюють левеня. В їх компанії той росте, стає мужнім дорослим левом. Сімба навіть не замислювався про можливе повернення в рідну савану, але доля розпорядилася замість нього. Побачивши дух батька, який розповів Сімбі правду, він повертається додому і виявляє, що Шрам разом зі своїми гієнами розорили рідний Прайд. Одного разу він опиняється вдома і починає боротися за своє місце під сонцем.

Шрам, звичайно, здаватися не збирається. Він намагається вбити Сімбу так само, як колись убив його батька. Але Сімба вибирається з пастки і змушує незаконного правителя публічно зізнатися у вбивстві Муфаси. Після жорстокої битви друзів Сімби з гієнами, а самого Сімби зі Шрамом, Шрам гине, а Сімба, на тому ж королівському виступі своїм грізним риком символізує початок нової ери Прайду. Трон короля і королеви савани займає Сімба з Налой, своєю подругою дитинства.

Ідея зняти мультфільм з левами виникла за кілька років до втілення в життя - ще в 1988 році. Зйомки тривали одночасно з іншим проектом студії Діснея, мультфільмом Покахонтас. Другий мультфільм вважався пріоритетним і саме на нього покладали великі надії. «Король лев», навпаки, сприймався продюсерами як другорядний.

Над мультфільмом працювала команда з 600 чоловік, співробітників студії Уолта Діснея. І, треба сказати, деякі з них вірили в успіх історії про диких звірів. Тим не менше, до роботи підійшли дуже серйозно. Аніматори довго вивчали поведінку диких тварин у реальному світі, перш ніж приступили до роботи над персонажами. Аналогічний підхід був впроваджений при роботі з мультфільмом 1942 року, одним з перших диснеївських хітів «Бембі». Саванна або прайд були змальовані з місцевості Кенійського національного парку. Однак, на відміну від мультфільму про оленя, в даному випадку аніматорам були вже доступні комп'ютерні технології і навіть в деяких сценах - технології 3D.

Коли студія випустила трейлер мультфільму «Король Лев», він отримав таку позитивну реакцію глядачів, що стало зрозуміло: проект буде успішним. У підсумку, як в комерційному плані, так і в репутаційному, левеня Сімба перевершив Покахонтаса в рази, хоча і той приніс компанії непогані касові збори.

«Король Лев» заробив більше 312 мільйонів доларів тільки в США. Пізніше на великі екрани були випущені версії в IMAX і в 3D. Станом на 2012-й рік прибуток від мультфільму оцінювалася в 952 мільйонів доларів. У 1994-му році мультфільм став найкасовішим в світі, і третім по успішності за всю історію Walt Disney Animation Studios.

Така популярність лева серед глядачів породила кілька клонів і продовжень історії. Так, вже через 4 роки після виходу оригіналу, австралійська філія студії Діснея випустила мультфільм про дочку Сімби - левиці Каїрі. Широкого поширення по світу мультфільм не знайшов, на відміну від історії про Тимона і Пумби. Мультсеріал про життєрадісних і веселих друзів Сімби виходив в ефір з 1995-го по 1999-й роки. Пригоди суриката і бородавочника також лягли в основу повнометражного мультфільму «Король Лев 3: Хакуна Матата», події які розгортаються одночасно з оригінальною версією, але вже з точки зору персонажів Тимона і Пумби.

У тому ж 2004-му році студія вирішила дати другий шанс історії про дочку Сімби. На двох дисках вийшло перевидання мультфільму «Король Лев 2: Гордість Сімби».

Багатьох персонажів із життя Сімби можна зустріти в іграх Король Лев, зібраних на нашому сайті. З їх допомогою ви можете відправитися в подорож по савані і джунгям або просто повеселитися від душі.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам