Ігри Барбоскіни

Якими б різними не були родини, всі вони до остраху схожі один на одного. Підростаючи, діти формують у підсвідомості розуміння сімейного гніздечка таким, в якому вони народилися, виховуються і готуються до дорослого життя. Але ж набагато цікавіше спостерігати за сімейним укладом мультяшних героїв, де всі проблеми не здаються такими гострими і вирішуються простіше, де є місце добру і нотки гумору

Мультфільм «Барбоскіни» - це добра, весела і повчальна історія. Завдяки небувалої популярності мультика було вирішено зробити його продовження у віртуальному світі. Так з'явилися ігри Барбоскіни онлайн.

Що ж стосується однойменного мультиплікаційного серіалу, вперше глядачі побачили його в 2011 році. Варто відзначити, що Барбоскіни припали до душі не лише дітям, а й дорослим. Багато мам і тат переглядають чергову серію разом з дітьми. Таким чином, мультфільм «Барбоскіни» можна віднести до сімейного жанру. Спостерігати за ритмом життя мультяшної сім'ї цікаво і повчально. Всі ситуації, що відбуваються на екрані телевізора, розбираються по поличках. У мультику пропонуються реальні виходи зі сформованих проблем в простій формі.

«Барбоскіни» розповідають не тільки про розмірене життя, а й зачіпають деякі важливі моменти, які змушують глядача замислитися. Кожна серія являє собою окрему історію, де хтось із діток, вередуя, робить ряд помилок, але потім усвідомлює свою неправоту і на власному прикладі показує як треба себе вести. Все це подається легко і з гумором. Діти навчаються правил гарної поведінки не шляхом заучування, а просто спостерігаючи за сім'єю Барбоскіних. Тут важко не погодитися, що таким чином прищеплювати дитині, що добре, а що погано набагато простіше.

Пропонуємо познайомитися з цим культовим мультфільмом і його героями ближче. Отже, сім'я Барбоскіних налічує п'ятеро дітей і трьох дорослих. Вже від одного кількості великого сімейства можна уявити, що діється під дахом їх будинку - сварки, перемир'я, знову сварки, але в кінцевому підсумку все закінчується добре. Якою дружною не була сім'я, численність її представників вже говорить саме за себе. Кожна дитина - це індивідуальність з відмітними рисами характеру, притаманними тільки йому. Не поділити іграшку в такому домашньому дитячому садку простіше простого. Звідси і випливають не зовсім приємні наслідки, проте вихід з яких є, що і показує на особистому прикладі сім'я Барбоскіних.

Найстаршим з Барбоскіних є дідусь. Але він чомусь рідко з'являється в кадрі. З його життя один достовірний факт, що коли-то Дідусь був моряком і багато плавав по морях і океанах.

Тато і Мама - типові представники середньостатистичних чоловіка і дружини. Тато цілодобово пропадає на роботі, щоб забезпечити безбідне існування такого чималого сімейства. Навіть вдома його можна знайти у комп'ютера або застати за читанням свіжої газети.

Мама Барбоскіна - домогосподарка, на плечах якої лежить вся відповідальність за створення затишку в домі. Хоча Маму не часто зустрінеш у мультику, однак її присутність відчувається постійно. Особливо це видно, коли бешкетники-хлопці щось накоять, а потім бояться, як би Мама не помітила, тому що доведеться їм після цього не солодко.

Роза - найстарша сестра. У мультику вона красуня-підліток. Серед її інтересів - музика, стильний і дорогий одяг, яскравий макіяж і численні женихи. Хоча з приводу останніх можна і посперечатися. Роза знає, який вплив має на представників протилежної статі, тому дуже часто перебирає кавалерами, вибираючи кращого серед кращих. Дівчина постійно намагається тримати себе у формі, тому довго проводить час біля дзеркала, в магазинах і салонах краси. Єдиний мінус - природа обділила Розу інтелектом. Незважаючи на все це, вона дуже любить свою сім'ю. Вона добра і завжди готова допомогти нужденним. Звичайно, іноді трапляються конфлікти (куди ж без них) з сестрою Лізою, над якою Роза дозволяє собі насміхатися з-за розуміння сили своєї краси. Але молодшенька не залишається в боргу, то і справа влаштовуючи для старшої сестри невинні капості.

Наступний член сім'ї Барбоскіних - Дружок. Він - справжній спортсмен, любить футбол і рибалку. Завдяки Дружку в Мережі з'явилися тематичні ігри, адже любителю спорту важко проводити час вдома, тому він і знайшов такий вихід з положення, щоб займатися улюбленою справою можна було в будь-який час і погоду. Віддаючись цілком спортивним заняттям, Дружок зовсім не дружить з навчанням. І, правда, навіщо витрачати час на математику, якщо можна пограти у дворі з одним?

Гена (це наступний представник сімейства Барбоскіних) - посидющий і талановитий хлопчик. Він захоплюється наукою і неважливо, йдеться про хімію чи вивченню Космосу. Само собою, Гена - круглий відмінник, а батьки бачать в ньому майбутнього вченого.

Учениця третього класу Ліза відрізняється складним характером. Як вже говорилося, у Лізи час від часу виникають аж ніяк не дитячі проблеми з Розою із-за краси останньої. Будемо чесними - молодша просто заздрить старшої і у всьому хоче бути схожим на Розу. Для цього дівчина навіть косметичкою обзавелася. Але до самої популярної дівчини школи їй далеко принаймні до того моменту, поки лідерські позиції займає старша сестра. Із-за складності характеру Ліза влаштовує Розі капості, втім, після цього відразу ж розуміє свою неправоту і просить прощення. Та й брати часто страждають із-за дурниць Лізи. Але в основному маленька пустуха отримує по заслугах внаслідок своїх вчинків.

Малютка Малюк - самий молодший і улюблений синочок. Він ще не вирішив, ким хоче стати, на кого бути схожим або куди піти вчитися. Для нього головне-гуляти, робити дрібні капості, словом, насолоджуватися безтурботним дитинством.

Дивна сімейка, чи не так? На нашому сайті зібрані найкращі ігри Барбоскіни онлайн. Вчимося добру і взаєморозумінню на чужих помилках героїв улюбленого мультика. Грати в Барбоскіни онлайн можна без завантажень, установок і будь-яких платежів! Так-так - ігри Барбоскіни безкоштовно пропонуються спеціально для тебе!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам