Ігри Ліло і Стіч

Стіч - живе створіння, створене експериментальним шляхом. Основне значення героя - руйнування. Творці були впевнені, що інакше виховати такого героя неможливо

Але дівчинка Ліло з Гаваїв, яка зустрілася зі збіглим інопланетянином змогла налагодити контакт і подружитися з персонажем. Історія показує, що любов і душевне тепло можуть змінити будь-кого. А ось гра, де персонажі Ліло і Стіч дадуть можливість переконатися в цьому на практиці.

Мультфільм, де з'єднана наука і фантастика - один із сорока двох проектів студії Дісней. Земна дівчинка Ліло і інопланетний гість Стіч - головні герої мультика.

Доктор Джамба Джукиба працює над забороненими експериментами в таємній міжгалактичної лабораторії. В результаті його експериментів створюються зовсім небачені істоти. В результаті одного з досліджень доктор являє монстра, який руйнує абсолютно все - номер його 616.

Поліція галактики робить спроби зловити створення і вивезти його на астероїд. Але Стіч біжить від поліції і опиняється на Землі. Гавайський острів приймає прибульця, монстр прикидається псом, і знаходить притулок в притулку для тварин.

Дівчинка Ліло, що живе на Кауаї, вирішує забрати Стіча. Дівчинка переконана, що взяла на піклування собаку, але вона бачить, що у Стіча дивну поведінку, він надзвичайно хитрий, розумний, пустотливий. Він робить безліч пустотливих речей, будь то зіпсувати сусідський автомобіль або диван розпиляти. Через деякий час у пошуках Стіча є Джамба Джукиба в компанії агента межгалактик Венді Пликли.

Пріклі має три ноги, шия його тримається на шарнірах, один хворий очей, дві мови і маленька голова - ось приблизно опис героя Пріклі. Він схильний панікувати, падати в непритомність, закочувати істерики. Так само забавним пристрастю героя є носіння суконь і перук, адже він прикидається земною жінкою. Найбільше Пріклі боїться сім'ї та шлюбу. Він маніакально наводить порядки, кричить, і в усе втручається. Джамба любить дражнити і лякати Пріклі. Адже той дуже боягуз, хоча і показує оточуючим свою самовпевненість.

Вони хочуть повернути Стіча на астероїд, звідки той і втік. З цього часу починається найцікавіше.

Характери героїв весь час змінюються протягом всієї історії. Наприклад, Стіч, створений руйнівником стає все краще і позитивніше. Експериментальне створення з номером 626 застосовує свій розум, кмітливість і енергію в позитивному руслі. Він допомагає друзям, знаходячи таких, виявляє турботу і співчуття. Він таки схожий на собаку, але в той же час спочатку в ньому закладені риси шимпанзе, кроля, бульдога, кота і коали. Його гострі зуби справляються з металом, а кігті здатні розривати, що завгодно.

Дівчинка Ліло народжена на Гавайських островах. Володарка карих очей та чорних волосся, вона носить гавайський одяг. Дівчинка так само зростає, набуваючи дорослі риси характеру. У перших серіях мультфільму дівчинці всього шість років, в останніх - десять. Сирота, живе з сестрою, їх відносини дуже складні. З оточуючими вона так само не може налагодити контакт. І, тільки знаходячи одного Стіча, дівчинка почуває себе добре і вільно.

Добрий мультфільм про Ліло і Стиче можна з задоволенням дивитися сім'єю. Кожен член сім'ї знайде щось для себе: дорослі поринути у світ дитинства, а дітлахи повеселяться з героями.

Розробники фільму створювали кілька сценаріїв і варіантів подачі. За першим задумом Стіч міг бути главою банди межгалактик. Джумба, наприклад, теж входив до угруповання і полював на Стіча, але вже з міркувань знищення персонажа. Але тестування серед цільової групи та відгуки тестованих надихнули творців поміняти взаємодія персонажів.

Третій сюжет мультфільму зазнав найбільших змін. Стіч міг би летіти над Гонолулу на Боїнгу 747, щоб надати допомогу Лило. Але після трагедії 11 вересня 2001 року, коли стався теракт, сценарій змінили, і Стіч полетів на космічному кораблі над горами Куаи. Тим більше, що процес зміни зайняв розробниками всього пару хвилин.

Сцена, де Джумбо здійснює напад на Стіча, була розцінена як занадто жорстока, її змінили - вона стала менш агресивною. Так само і сцена з рибкою, твариною Ліло: Стіч повинен був з'їсти плаваючу вихованку. А дівчинка ховала б її на місці, де поховані її батьки. Так творці хотіли продемонструвати наслідки негативних вчинків і їх непоправність. Але сюжет був видалений з морально-етичних міркувань і розцінений як занадто похмурий і гнітючий.

Цікавими фактами мультфільму є такі:

Персонаж Стіча чимось перегукується з персонажем Чудовиська з мультфільму Красуня і Чудовисько. Обидва вони монстри - руйнівники, їх не приймає навколишній світ. Але в результаті вони отримують любов і дружбу від дівчаток, які в свій час так само не могли знайти спільну мову з оточуючими. В результаті дівчата знаходять об'єкт для дружби і любові, прояви тих почуттів, якими вони були наділені, але не могли розкрити. Їх зовнішність також схожа. Кігті, шерсть, ікла, голова з наростами. Можливо, тому що їх обох розробляв один і той же художник.

Очі Стіча починають світитися зеленим, коли персонаж злиться.

У Джумби було кілька невдалих експериментів під номерами 600 і 625. Вони так само наносили руйнівну дію.

Серед інших описів експерименту основним було таке: «Головна функція Експерименту 626 - руйнування в густонаселених зонах. Зброя: гострі зуби і сильні щелепи, здатні розгризати камінь, метал і плоть, пазуристі лапи і три отруйних шипа. НАДЗВИЧАЙНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ!»

Як факт, ген Стіча містить код ДНК наймогутніших істот Галактики і генів самого доктора Джумби. Як ознаменується, для більш привабливого вигляду та збільшення інтелектуальних здібностей. Але одним з генів є ген собаки, що досить очевидно.

Лило стала першою темноволосою дівчиною Диснеївських мультфільмів. І четверта дівчинка, яка подобалась малятам з усіх мультфільмів після Білосніжки, Пенні і Есмеральди.

Проходячи ігри про Ліло і Стича учасники гарантовано отримають масу задоволення і насолоди. Гра, як і мультиплікаційний фільм, викликає інтерес, як у дорослих, так і у дітей.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам