Ігри Догляд за малюками

Маленькі дівчатка щосили намагаються слідкувати за своїми мамами - і косметикою невміло нишком користуються, і сукні не за розміром приміряють, і туфлі на високих підборах поглядають, і дбають про пупса, уявляючи їх своїми дітьми. В кожної особи жіночої статі ще з народження закладено бажання про продовження роду. Спершу дівчата проектують всю свою ласку і любов до ляльки, а вже потім настає цей же період в реальному житті

Тому ігри в дочки-матері складно переоцінити. Але світ розвивається, і традиційні забави знаходять місце у віртуальному світі, і ігри з ляльками не становлять того виключення. Ігри Догляд за малюками зараз користуються попитом як ніколи.

Чому? Можливо, все через високоякісну, яскраву графіку, інтерактивність і багатофункціональность. І дійсно, електронні пупси дивляться на нас з екрану комп'ютера як живі. Такі «дітки» реагують на всі наші рухи: вони плачуть, коли їм не по собі, сміються, коли весело, дивуються, коли відчувають себе у невизначеній ситуації. Відповідно, комп'ютерного малюка можна погодувати, зігріти, напоїти, зводити до лікаря і інше

Ігри Догляд за малюками приваблюють молодих леді з причини їх спогадів, як зовсім недавно вони були крихтами і як батьки доглядали за ними. А тепер маленькі дівчатка самі знаходяться на місці матусь. Такі ігри виховують любов, доброту, уважність, відповідальність. Материнство - це важка і клопітка, але щаслива частина життя жінки.

Навчившись всім нюансам бути мамою в грі Догляд за малюками онлайн, дитина з радістю буде допомагати батькам доглядати за молодшим братиком чи сестричкою. А все це тому, що Догляд за малюками відтворює всі етапи турботи про дітей. І нехай дитина не думає, що якщо це не по-справжньому, значить і попиту ніякого не буде. Як би не так - віртуальна малютка дуже вибаглива, примхлива і реагує на кожен крок гравця.

Отже, годування. Нагодувати малюка в комп'ютері - справа не з легких. Це цікавий і, в той же час, непростий процес. Треба запам'ятати, що електронний малюк не буде їсти все підряд. Те, що ти любиш, не факт, що доведеться по душі і йому. І взагалі, діти в такому віці що їдять? Правильно, кашку. Віртуальна дитина не відмовилася б від належної їй порції. Але кашу треба ще приготувати. Згадуй-ка, де суміш, де молочко, де пляшечки і вперед з'єднувати інгредієнти. Тільки дивись, щоб консистенція не вийшла занадто гарячою. Як і годиться, після страви дитинка трошки стає брудним. Так що не забудь гарненько помити чадо.

Прогулянка - дуже важливий момент в період виховання дитини. Малому необхідне свіже повітря, тому заздалегідь продумай маршрут і нарядити малюка, а головне - як. У процесі гри доведеться вибирати, які елементи одягу надіваються першими, які другими, третіми і пр. При кожній неправильній спробі віртуальна дитина буде плакати, і тобі доведеться починати процес заново.

Купання - один з головних елементів в процесі догляду за дитиною. Потрібно підготувати ванночку, наповнивши її водою оптимальної температури - щоб не було занадто гаряче або занадто холодно. Одна проблема - малюк не дуже любить купатися і буде всіляко вередувати. Тобі ж просто необхідно виконати це завдання.

Ігри Догляд за дітьми онлайн - це, в першу чергу, перевірка самої себе, тест на відповідальність. У процесі гри дівчинка буде усвідомлювати ступінь відповідальності за віртуального малюка. Після таких випробувань дитині цілком можна довіряти і на знак цього, подарувати давно випрошуємого цуценя або кошеня. Дівчата люблять ігри Догляд за малюками за те, що вони надають можливість заглянути хоч одним оком у дорослий світ.

Крихітку, хоч вона і віртуальна, треба вчасно годувати, купати, виводити на прогулянки і укладати спати. Якщо збити ритм життя дитини, то вона може вередувати, почувати себе погано або навіть захворіти. А іноді тобі доведеться вдаватися до деяких хитрих прийомів. Наприклад, якщо малюк довго не лягає, йому можна заспівати пісеньку або розповісти казку. Загалом, грати без логічного мислення неможливо. Міркуй так, як ніби на твоєму місці знаходиться мама. Що б вона зробила в той чи інший момент? Проецируй поведінку матері на своє дитя і незабаром ти побачиш, що в тебе все вийде.

Також хочеться відзначити, що такі процеси як одягання на прогулянку або купання перед сном сприяють розвитку пам'яті і привчають маленького гравця до порядку. Наприклад, дуже важливо запам'ятати, які речі веселять Інтернет-крихітку, а які, навпаки, злять. Тримати отриману інформацію треба в голові, так як ніяких підказок під час гри спливати не буде, тому залишається сподіватися тільки на себе.

Є величезна кількість онлайн ігор Догляд за малюками для дівчаток. Вони всі такі різні і, в той же час, однакові. Відмінності перераховувати немає сенсу, а от схожий елемент скрізь один - це повноцінний процес виховання дитини, який до неможливості схожий на реальний. Ось чому дівчата, починаючи грати, дуже часто подовгу не можуть відірватися від монітора. Тому повторимо, що це не привід для занепокоєння. Навіть навпаки - треба радіти, що дівчинка набирається досвіду і практики, виходячи з власного бажання.

На нашому сайті - різноманітні ігри Догляд за малюком онлайн. Кожній дівчинці буде корисно знати, як вести себе з дитиною з перших днів життя, адже така інформація неодмінно рано чи пізно стане в нагоді в житті. Можливо, в родині дівчинки очікується поповнення. У такому випадку після гри вона не буде ревнувати маму до новонародженого, а навпаки - буде ставитися до матері з розумінням і, цілком можливо, стане допомагати доглядати за немовлям.

Всі ігри Догляд за малюком безкоштовні у нас на сайті. Заходь, вибирай вподобану гру і створюй свого віртуального малюка! Що-то, а така тематика просто не зможе залишити байдужою жодну дівчинку. Грати в Догляд за малюками онлайн - цікаво, повчально і весело.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам