Ігри Русалочка

Студія Уолта Діснея фактично знайшла друге життя з виходом на телеекрани мультфільму "Русалонька". Саме цей проект поклав початок епосі відродження компанії. Екранізація казки про земне кохання принцеси підводного світу з риб'ячим хвостом яка принесла чималі дивіденди творцям і багато задоволення маленьким глядачам

З моменту виходу Русалочки на телеекрани минуло більше 20 років, а мультфільм досі є для дівчаток одним із самих улюблених і часто переглядається. Великий внесок в успіх мультфільму, звичайно, зробив професіоналізм фахівців-аніматорів, адже яскраві і красиві образи, втілені в екранізації, залишаються актуальними навіть з появою нових технологій в анімації.

Як би ні було весело стежити за пригодами Аріель з телеекранів, зануритися в її підводний світ ще веселіше! В іграх Русалонька ви можете плавати, бавитися з мешканцями морських глибин, захищатися від злої Урсули або відправитися на сушу в пошуках любовних пригод.

Мультфільм "Русалочка" був створений в 1989-му році і став 28-м проектом студії Діснея. Аріель стала четвертою за рахунком принцесою Діснея. В основу екранізації покладена оригінальна казка Ганса Християна Андерсена, але, як зазвичай, автори мультфільму змінили і сюжет, і персонажів на свій манер. Мультфільм розповідає історію 16-річної дочки царя морів Тритона, яка любить людей і все, що з ними пов'язано. Злегка безвідповідальна, але добра і мрійлива Аріель плаває у підводному царстві в компанії ручної рибки Флаундера у пошуках затонулих кораблів. Русалочка любить розглядати побут людини і часто знаходить на дні речі, що належали людям. Таких речей вона зібрала цілу колекцію, що дуже не подобається її батькові, грізному царю морів. Тритон вважає людей підлими і нікчемними істотами, які вбивають його підданих. Коли одного разу Аріель, захоплена своїми справами, зірвала придворний концерт, Тритон у гніві знищує її дорогоцінну колекцію. Засмучена дівчина пливе ближче до берега і несподівано рятує людину, що тоне в результаті корабельної аварії. Це був принц Ерік. Вони закохуються один в одного з першого погляду, але Русалочка змушена одразу ж зникнути з життя Еріка і повернутися додому в море.

Зла морська відьма Урсула, бачила любовні страждання Русалочки і запропонувала їй операцію: людські ноги замість прекрасного голосу дівчини. За умовами угоди, Аріель повинна бути на суші три дні, і якщо протягом цих трьох днів принц її не поцілує дівчина потрапляє під владу Урсули назавжди. Насправді, це і була мета Урсули - підпорядкування собі Аріель з метою подальшого обміну дівчини на корону підводного царства.

На суші Аріель знайомиться з Еріком заново. Принц знаходить її дуже схожою на дівчину, яка його врятувала, але найбільше йому запам'ятався чарівний голос таємничої незнайомки, тоді як його нова подруга - німа. Ерік знову закохується в Аріель, але подільники Урсули не дають їм поцілуватися. Підступи відьми розлучили закоханих, а її підступний план спрацював. Бажаючи звільнити єдину дочку з рук злої підводного чаклунки, Тритон віддає їй корону і тризуб. Однак у самий відповідальний момент втручається Ерік, який дізнався всю правду про Араэль. В результаті цілого калейдоскопа подій і битв, принц вбиває Урсулу, повертає корону царя Тритону, а той в подяку відпускає дочку на сушу, роблячи її людиною назавжди.

У 1992-му році на хвилі успіху повнометражного мультфільму був випущений мультсеріал Русалонька. У ньому розповідається про більш ранні пригоди Аріель та її друзів, до зустрічі з принцом. У серіалі більш важливу роль грають рибка Флаундер і придворний краб Себастьян. Також з'являється багато героїв, які в оригінальному мультфільмі не фігурують. У серіалі Аріель не знає принца Еріка, хоча він і з'являється далеко в одному з епізодів. В якійсь мірі його місце зайнятий хлопчик-русалка Урчин, закоханий у Аріель. Однак сама Русалонька до нього ставиться по-дружньому або навіть по-сестрински. У мультсеріалі принцеса підводного царства ніколи не зустрічається з людьми. Тільки одного разу вона допомагає вибратися на берег чоловікові. Мультсеріал «Русалочка» складається з трьох сезонів, у кожному з яких від 8 до 14 серій.

А в 2000-му і 2008-му роках були випущені ще два повнометражних мультфільма про Аріель. Один, "Русалочка 2: Повернення в море" став продовженням основної історії, другий, "Русалочка: Початок історії Аріель", відповідно, був передісторією. Цікаво, що останній мультфільм і мультсеріал, які присвячені одному і тому ж періоду життя принцеси підводного царства, в деяких епізодах суперечать один одному. Але любителів історії про Русалоньку це анітрохи не бентежить.

Мультфільм " Русалонька " сподобався не тільки маленьким дівчаткам, але і грізним критикам. Вони відзначили високий рівень анімації і продуманість персонажів. Особливе захоплення викликала героїня Аріель, яка, за словами тих же критиків, вийшла завершеним жіночим персонажем, а такі якості як самостійність, ініціативність і сміливість однозначно виховують позитивні риси характеру у юних глядачів. Аналітична компанія Rotten Tomatoes, що спеціалізується на всіляких рейтингах, визначила, що 90% рецензій на Русалочку виявилися позитивними. Решта 10% - ті, хто зокрема порахував Русалочку нудним, хоча і забавним мультфільмом, а сценарій - погано адаптованим.

Між тим, у рейтингу пошукової системи Yahoo! Мультфільм «Русалонька» займає 14 сходинку тридцятки кращих мультфільмів в історії кінематографа. Рейтинг складався за результатами голосування користувачів інтернету. Русалонька не тільки повернула славу студії Уолта Діснея, але й відновила інтерес світу до анімації в загальному.

Ігри Русалочка дають можливість відчути себе на місці принцеси морів або її найближчого оточення. Любите моду? Спробуйте підібрати для Аріель ультрамодний і карколомний наряд! Зберіть разом з нею перлини або морські зірочки на дні океану! Займіться водними видами спорту!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам