Ігри Форсаж

Гонки, стрітрейсінг - що може бути цікавіше для любителів гострих відчуттів. Хіба комусь не хотілося б випробувати себе в ролі пілота гоночного боліда, який загинає божевільні віражі? Але ж потрапити в гоночний трек зовсім нелегко. Саме тому ті, хто не може жити без швидкості з'являються на вулицях нічного міста на своїх імпрезах і скайланах

На кону завжди занадто багато, а програш може позбавити учасника машини, дорожче якої у нього нічого в житті немає. Серія ігор Форсаж дасть можливість взяти участь у вуличних гонках, випробувати всі небезпеки стрітрейсінгу, стати самим крутим гонщиком, і отримати саму круту машину в якості винагороди.

Спочатку, Форсаж - це цикл кінострічок, що розповідає про життя тих, хто присвячує себе вуличним гонкам, які, до того ж ще й протизаконні. Коріння історії йдуть 2001 рік, тоді на студії Юніверсал пікчарс виходить фільм, який задав тему та назву для всіх подальших кіно-продовжень історії. Пізніше було випущено п'ять сіквел і два тематично об'єднаних короткометражних фільмів.

Ігри Форсаж - це захоплюючий ураган. Саме тут самі класні машини, неймовірні гонки, найкрутіший екшен. Неймовірні відчуття відчуває гравець разом з героями гри.

Якщо говорити про фільм Форсаж, а про нього варто розповісти, оскільки всі ігри Форсаж базуються саме на мотивах кінострічки, то в його основу закладено матеріал друкованого видання, який називався «Невідомий гонщик». Тут говорилося про нічні перегони на авто японських марок, вуличних клубах любителів стрітрейсінгу. Найвідоміша особистість таких автомобільних змагань, а в минулому в'язень, Домінік Торетто, а так само його компанія Лео, Джиз, Вінс і Летті Ортіз - кохана Домініка, знаходяться під підозрою крадіжки дуже дорогого електронного приладу. Пізніше в їх компанії з'являється ще і Брайан оКоннер, що спеціально впроваджується в їх команду під прикриттям, розслідуючи злочин. Він вже йде до розгадки, але любов оволоділа ним. Сестра Домініка, Міа Торенто звабила і закохала в себе агента. Так поліцейський повинен вибрати - або любов, а так само нові друзі, або офіцерська честь.

У кінострічці Подвійний Форсаж розповідається про те, що жарти в ФБР погані. Вони не прощають зради. І Брайан повинен, на думку поліції, понести покарання. Він навіть приготувався відповісти за це в суді. Але тут крутий поворот подій. Досвід і професіоналізм Брайана можуть стати в нагоді агентам, що засуджує його, щоб зловити Картера Верона, наркоторговця. Тоді ФБР пропонує угоду - зловити наркобарона і отримати свою свободу взамін. Але Брайан бачить, що ФБР підходить до діла не дуже чесно...

У стрічці «Потрійний Форсаж: Токійський Дріфт» Шон Босуелл після аварії під час вуличної гонки позбавляється машини. Він їде жити в Токіо до батька, який колись був офіцером поліції Сполучених Штатів Америки. Там він знайомиться з Твінкі, між хлопцями зав'язалася дружба, і Шон показує йому світ рейсингу в Японії. Шон хоче змагатися з Такаші, а той є маестро дріфтингу. Щоб змагатися йому доводиться позичити автомобіль у партнеру по бізнесу Такаші. Але він не просто програє, а розбиває авто в друзки. Щоб покрити витрати, він починає працювати з Ханом, але вони легко і швидко змогли подружитися і той розповів йому всі секрети стрітрейсингу. Під впливом рідних, Такаші починає працювати на мафію і красти, це стало причиною сварки Хана і Шона - хлопці повинні пуститися у втечу.

У фільмі Форсаж 4 розповідається про те, як Летті, Хан, Лео, Сантос і Кара пограбували магазин палива в республіці Домінікана. Тікаючи, Домінік намагається врятувати Летті і залишає її. Але з плином часу він дізнається, що Летті померла з Феніксом Кальдероном у страшній аварії. Домінік приїжджає в Лос Анджелес, щоб зрозуміти як все сталося. Там він розгадує причину аварії і відправляється вже на пошуки вбивці, того, хто влаштував аварію.

П'ята частина Форсажу розповідає про те, як Домінік опинився у в'язниці, як Міа і Брайан звільняють його, викравши прямо з автобуса. І хоч була оголошена серйозна гонка поліції за ними, героям вдається втекти до Бразилії, а саме в Ріо-де-Жанейро. Поки вони чекають визволення Домініка, Міа і Брайан хочуть з їх другом Вінсом викрасти три авто з поїзда. Але план терпить крах, коли стало ясно, що поїзд разом з автомобілями – хитра пастка агентів ФБР. Домініку стає відомо, що для крадіжки потрібен по суті лише один автомобіль - Ford GT40. Він робить все, щоб Міа сама вкрала машину, а сам і його друг Брайан вступають в боротьбу з Зізі і його кланом.

Шоста, заключна частина, екшену Форсаж говорить про те, як в Ріо, після операції, завдяки якій всі герої були розкидані по світу. Домінік жив з Елен, Міа народила дитину Брайану, Хан і Жизель жили в Гон Конзі, Роман і Теж купаються в багатстві. Але вони не можуть зібратися воєдино і повернутися додому, це жахливо гнітить їх, на стільки, що вони шукають будь-який привід для повернення. А тут як раз у Лондоні водії-вбивці виникла з нізвідки. Як раз на викриття банди агенти ФБР вдаються до допомоги нашим героям. І якщо операція по затриманню злочинців буде виконана, герої зможуть повернутися додому без побоювань. Але неймовірно, Летті, яку так любив Домінік, і яку всі прийняли як загиблу, була більш ніж жива і стояла на чолі небезпечної банди.

Ігри за сценарієм кінострічки Форсаж так само наповнені пристрастями, пригодами, екшеном, драйвом, гостротою, як і сам фільм. Інтриги, любов, швидкість, безліч красивих і дорогих машин, безстрашні герої, гонитва поліції - це і багато іншого чекає гравця в іграх Форсаж. Швидкість реакції і безстрашність - головні помічники у подоланні перешкод на дорозі та в житті.

Виконувати небезпечні завдання або просто змагатися на дорозі, тюнінгувати автомобіль або збирати команду гонщиків - вирішувати тобі! Прямо зараз зроби старт у напористому дріфтингу і продемонструй, на що здатний найкрутіший стрітрейсер - а саме, ти, за гоночним болидом!

Полегшені версії для більш юних і не таких досвідчених гонщиків у мультяшному виконанні піднімуть настрій маленькому гонщикові, і навчать азам гонок.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам