Злі пташки Angry Birds

Angry Birds просто порвали наші думки про мобільні ігри. Особливо ніякого сюжету і захоплюючого квесту в ігрі Angry Birds (злі птахи) немає. Просто захоплюючі і дуже прості правила забави, які подобаються і дорослим, і дітям

Злі птахи, енгрі бердс, мстять свиням за те, що ті вкрали їх яйця. Ось такі пироги. У чому полягає помста? В тому, що птахи руйнують барикади, які свині наставили, і знищують зелених поросят. Чому зелені свині? Відповіді на це питання немає, вірніше, можливо він і існує, але нічого конкретного нам поки не відомо. Ну, хоча яка різниця. Головне, що є можливість грати в захоплюючі Angry Birds безкоштовно і без реєстрації онлайн. А така можливість існує завдяки нашому ресурсу і його творцям. Адже не кожен зважиться створити портал, на якому будуть викладені найцікавіші ігри всіх років і століть абсолютно безкоштовно.

Angry Birds онлайн - інтернет-розвага, розроблена американською компанією Rovio Entertainment. Надивившись фільмів про стилізованих птахів, які чомусь залишились без крил, гра з першого дня існування була виконана для операційної системи iOS - як відомо, ця операційна система на якій працюють всі гаджети Apple. Відбувалося все це в далекому 2009 році. І успіх прийшов до творців Злих пташок: за весь цей час, пройшло всього кілька років, через AppStore, офіційний ліцензійний інтернет-магазин Apple, - гра була завантажена вже близько 12 мільйонів разів. І ця цифра продовжує рости з шаленою швидкістю. Angry Birds спочатку, перші кілька років, були випущені тільки у формі, зробленої спеціально для сенсорних екранів на смартфонах і планшетних комп'ютерах під управлінням iOS, Symbian,Android, BlackBerry і Windows Phone. Однак після того як ігроманія по Angry Birds онлайн охопила весь, без перебільшення, світ, були випущені спеціальні версії для персональних комп'ютерів і ігрових консолей.

Популярність гри пов'язують з її простотою. Справа в тому, що впоратися з правилами і завданнями, які ставить перед нами розробник, а це, нагадаємо, компанія Rovio Entertainment, може навіть не впевнений користувач персонального комп'ютера, а також той, хто тримає смартфон в руках перший раз в житті. Цільова аудиторія Інтернет- ігри - весь світ.

Angry Birds онлайн ставить перед гравцем завдання контролювати групу птахів -месників різного кольору, основна місія яких - знищити всіх зелених свинок, які тільки зустрінуться на шляху, практично всіх, які попадуть у радіус. Коли гра починається, свині ховаються всередину спеціальних укриттів, виконаних із різноманітних матеріалів, наприклад : дерево, лід або камінь. Чим твердіше матеріал, тим складніше дістати і знищити свиню. Ті зелені тварюки ще каски можуть надіти для більшого захисту. І тоді бити птахами потрібно набагато сильніше. Місія кожної нової ігри - дістатися і винищити всіх зелених кнурів, які ховаються в укритті. Як це зробити? Так з допомогою рогатки, яка дає гравцеві можливість запускати пташок з твердою рішучістю або відразу ж знищити іншу свиню, щоб і духу від неї не залишилося і сліду теж. Або так розумно знешкодити будову захисної конструкції близько супротивника, щоб барикада, котра при падінні, знищила б і порося, який ховався за нею, біля неї або під нею. На різноманітних етапах Інтернет-розваги Angry Birds онлайн існують вірні помічники геймера, додаткові об'єкти, такі як коробки з вибухівкою або каміння, що лежить прямо серед декорацій. Такі палиці можуть бути використані пташками, і працювати на них спеціально для знищення важковбиваємих свиней. На різних рівнях складности є свої свині зі своїм ступенем захисту та досяжності для злої пташки. Деякі ховаються так глибоко в барикади, що викурити їх звідти практично неможливо. Тоді на допомогу стають вибухівки і величезні каміння. Ті, коли падають свиням на голову, тут же їх знищують. Без пилу і шуму і зайвих слідів. Так що не варто боятися каміння, навпаки, вони стануть вірним соратником птахам під час процесу винищення бридких зелених свиней.

Angry Birds онлайн представлена на нашому ресурсі безкоштовно і без реєстрації. Є в ній і деякі моменти, які добре б користувачеві запам'ятати раз і назавжди. Навіщо? Для того, щоб все йшло як по маслу, місії проходились швидко з максимальною кількістю набраних очок. Отже, увага, важлива інформація: у грі розробники зробили птахів різними, і користувачеві доводиться керувати Angry Birds неоднакових типів. На перших місіях, коли гравець тільки знайомиться з грою, йому доведеться зіткнутися з поки єдиним снарядом - Червоною птицею Ред. Не варто думати, що вона слабенька, зовсім ні, б'ється вона досить сильно і барикади свиней можна зруйнувати використовуючи тільки цю птицю. Просто вона не володіє додатковими функціями, як інші учасники кривавої битви між птахами і свинями. Коли юний геймер набирається хоч якогось досвіду і долає місію за місією , йому починають попадатися та інші види Angry Birds. Деякі з них розроблені спеціально для того, щоб руйнувати і знищувати певний матеріал, а в інших (зокрема, птахів з жовтим пір'ям) в наявності додаткові опції для використання проти моторошних зелених свиней, викликані тим, що вони можуть бути прискореними гравцем вже в процесі польоту в повітрі. Так, є і такі можливості, для особливих випадків, коли свині дуже важкодоступні. Наприклад, Жовта птах Чак може прискорюватися, перетворюючись практично в ядерну ракету. Яка летить, зносячи все на своєму шляху, а Блакитна птах (Блу) може розпадатися на трьох пташок (Джея, Джека і Джима). Потрійний удар по ворогу, правда, кожна з трьох отриманих пташок не є сильною. Скоріше, це просто масовість для свиней, які не встигли сховатися сильно далеко. Чорна пташка Бом навчена майстерністю вибуху, а Білий птах Матильда скидає з повітря вибухаючи яйця.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам