Ігри ферма

Хто підкорив геймерські серця? Звичайно ж, ферма! Та, зелена гра, вперше випущена компанією Алавар. Ось воно як буває, один хтось випускає, а інші безсоромно користуються її плодами, копіюючи і доповнюючи Інтернет-гру Ферма різними інноваціями. Зате інтернет-користувачам на радість: у них такий розкішний вибір різноманітних сценаріїв ігор ферма, що і заплутатися недовго

Про що ці культові гри? Судячи з назви, нескладно здогадатися, що мова йде про ферми, де росте всяка всячина, а ще пасуться корови, кози, свині, кролі, кури. Та хто тільки не пасеться в фермі онлайн.

А росте тут теж багато всього цікавого: огірки, морква, яблука, буряк, петрушка, виноград, колоситься пшениця і вимагають уваги достигли огірки. Загалом, їжі багато, можна нагодувати не тільки родину і село, і весь Інтернет-простір любителів онлайн ігри про Ферму. Але почнемо з малого, будемо вирощувати і продавати продукцію. Головне, не лінуватися і швиденько-швиденько за всім встигати. За що? Та за тим, щоб все було вчасно посаджено, полите, нагодоване, умито, зірвано, опрацьовано і упаковано. Для того щоб встигнути за всім на світі треба бути суперменом. Або, для початку, хоча б не ледарем, як воно частенько буває.

на Жаль, лінь даремно називають двигуном прогресу, на думку більшості людей, лінь вона не те, що нічого рухати не здатна, вона, навпаки, скоріше за все вірні починання тільки пригальмовує, та пригальмовує. А коли у тебе є ціла ферма, на якій ти і швець, і жнець, і на дуді грець, потрібно відчувати себе повноправним господарем або господинею і час на дурниці і ходіння по периметру витрачати не варто. Тому що крім вас ніхто не займеться такою корисною роботою. Картоплю ніхто не посадить, не стане підгортати і колорадського жука ніяк не віджене. А продати товар потрібно, адже це основне завдання ферми онлайн. І не потрібно думати, що більшість ігор зроблені для власного задоволення. Сценарій багатьох з них написаний таким чином, що повинен принести геймеру певну вигоду. У разі флеш-ігор Ферма онлайн треба посадити якомога більше овочів, краще доглядати за тваринами, щоб ті приносили більше молока, і все це щастя благополучно продати. Чим кращої якості товар, тим більше прибутку від вдячних клієнтів.

Деякі частини улюбленої всіма Ферми просять овочі ще й доставляти самостійно клієнтам. Для цього геймеру дана машина, прямо скажемо, не найновіша, Фераррі її назвати складно. Автомобіль, в загальному, їздить дуже повільно і вимагає багато витратних матеріалів. Але хто каже, що в онлайн-грі Ферма не можна розвиватися і накопичувати капітал? Звичайно, можна! Навіть потрібно! І по мірі зборів потрібної кількості грошей можна купувати автомобілі все кращої і кращої якості! І ті автомобілі будуть їздити швидше, і виглядати гарніше і вимагати менше витратного матеріалу, необхідного для перевезень. А найголовніше - у такий автомобіль буде влазити більше продуктів, і кількість рейсів, здійснених за гру, можна скоротити до мінімуму. При цьому урожай не постраждає і не почне гнити. Всі в курсі, якщо вчасно не відвезти отримане машиною до клієнта, засіки заповняться, і нікуди буде складати товар. І той почне пропадати. А вже цього нам би дуже не хотілося, чи не так?

Навіщо ростити товар, витрачати на нього гроші (вкладати адже теж потрібно) і енергію, щоб у результаті його втратити? Ні, товариші фермери, так не піде! Краще вкладати зароблене в новенький автомобіль і вчасно доставляти харчі дистриб'юторам.

Існує і казковий варіант Ферми - грошове дерево. Потрібно виростити рослину, яке без проміжних дистриб'юторів і усіляких перешкод буде приносити дохід. Але не так-то просто отримати заповітні долари, потрібно дуже сильно постаратися, ретельно і постійно поливати його, позбавлятися від всіляких шкідників і практично творити чудеса. Зате плоди-то які, всім би нам отримати подібне деревце в квартирах! От би тоді зажили! Хоча, хто нам заважає, головне правило - налагодити пасивний дохід, а потім просто збирати і упаковувати отриманий прибуток, який буде капати вже без участі людини. Ось як онлайн гра Ферма вчить початківців бізнесменів правильно вкладати гроші і вирощувати власний капітал. Чому б і ні? Британські вчені, а так само експерти з усього світу хором твердять, що онлайн-ігри - кращі навчалки і розвивалки. Що і потрібно було довести - весела ферма не просто пуста розвага, а насправді дуже корисна і гарна гра. Спробуйте пограти і через час загляньте всередину своєї свідомості. Можливо, там відбулися деякі зміни, і цілком імовірно, що вони на краще.

Весела Ферма онлайн - відмінний варіант для тих, хто відчуває труднощі з тайм-менеджерством, вважає себе незібраним і відчуває з цього приводу деякий дискомфорт.

Через кілька років після появи флеш-ігри Весела Ферма, з'явилася другий її різновид - Весела ферма - Печемо піцу. Тут завдання досить серйозно ускладнились. Мова пішла вже не тільки про те, щоб виростити рослину, переробити і продати. Тепер з отриманих продуктів потрібно спекти різні страви. Наприклад, піцу. І вже піцу доставити споживачеві. Кількість дій, яких при цьому потрібно зробити, збільшилася в кілька разів. Але зріс і прибуток: одна справа продати куряче яйце, борошно окремо. Інша - зробити з цього тісто замісити, спекти, додати різних начинок і продати любителям піци. Вловлюєте різницю? Та за те, що ви з'єднали продукти воєдино, ще і в духовку їх запхали, можна брати мінімум 100 відсотків навару. Так що розмови про те, що весела ферма дійсно допомагає зростити істинне мислення бізнесмена - не порожні слова. Ось так от, якщо цю статтю читають діти, то краще запросіть до комп'ютера батьків, нехай вони нарешті ознайомляться з корисною інформацією і переконаються, що розмови про шкоду комп'ютерних ігор - не більше ніж звичайна провокація. Так, деякі з них провокують дитячу агресію, але, по-перше, не всі, по-друге, більшість з них розробляється психологами і дуже корисно для мозку і логіки.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам