Ігри Равлик Боб

Не можеш просидіти на одному місці більше однієї хвилини? Долати складні перешкоди, незважаючи ні на що - це про тебе? Тоді ігри Равлик Боб як не можна краще підійдуть для такого непосиди!

Не лякайся при слові «равлик». Те, що ми звикли бачити їх повільними і неповороткими зовсім не означає, що такими вони є у віртуальному світі. Пам'ятай, що комп'ютерне вимірювання зовсім не схоже на світ, до якого звикли люди

Тут і равлик витворяє такі дива, що і уявити подібне просто неймовірно.

По-перше, равлик по імені Боб неймовірно веселий персонаж. Більш того, він допитливий і постійно суне свій маленький носик куди не треба, від чого знаходиться в постійному русі. Шлях равлика аж ніяк не простий - по дорозі раз у раз спливають непередбачені обставини, часом дуже навіть непередбачувані і небезпечні. Твоє завдання - допомогти цій істоті подолати всі перешкоди. Боб потребує грамотного геймера, тому що самостійно впоратися не може. В основному допомога полягає в тому, щоб за рахунок правильного розподілу ресурсів довести равлика до мети. Баритися не можна - все треба робити оперативно. Останнє завдання полегшує легкий і приємний інтерфейс гри, завдяки чому процес проведення Боба до місця призначення стає неймовірно приємним і цікавим.

Ігри Равлик Боб - це ціла серія іграшок, які вчать добру, сприяють розвитку особистості і захоплюють гравця в незабутню подорож.

Равлик він і в Африці равлик. Тому Боб, хоч і відрізняється від своїх реальних побратимів можливістю подорожувати, в усьому іншому цілком походить на своїх аналогів, які проживають на Землі. Що потрібно равлику для повного щастя? Правильно - жити своїм розміреним равликовим життям, практично не виходячи з дому. Нагадаємо, що, оскільки Боб не відноситься до розряду звичайних равликів, то і будні його не зовсім звичайні. З дня в день Боб любить чаювати, попиваючи напій з вишуканою чашки і при цьому спостерігати зовнішній світ з вікна. Так би і жив не тужив собі Боб, потихеньку проводжаючи молодість і зустрічаючи старість, якщо б не одне «але». А саме - йому постійно хтось або щось заважає чинити так, як йому хочеться. Як відомо, равлик - створення невелике, у зв'язку з цим на його голову постійно падають небезпеки. Тут шукати пригод не треба, тому що вони самі знайдуть головного героя.

В один «чудовий» день «в гості» до Бобу завітав екскаватор. Що робити, щоб не дати придушити своє житло? Як утекти від злого монстра? В інший раз бідний равлик, вирішивши трохи помандрувати, заблукав у лісі. Здавалося б, як можна заблукати там, де живеш все життя? Але не тут-то було. Хочеш не хочеш, а треба шукати правильний шлях. А бував і випадок, коли Боб, натрапив на якийсь дивний механізм, миттю перенісся в пустелю! Ось що накажеш робити в такій ситуації? Як дістатися додому, в рідний ліс? Зрозуміло, на всі ці та інші питання тобі доведеться знайти відповіді в процесі гри, інакше Боб загине без втручання з боку. Але ти ж не хочеш цього? Тому швидше починай грати в Равлика Боба - допоможи маленькому створінню насолоджуватися життям!

Як уже згадувалося вище, ігри Равлик Боб являють собою кілька варіантів розвитку подій і першим із них є пригода з екскаватором. Нічого не підозрюючи Боб сидів, як звичайно, біля вікна і насолоджувався смачним трав'яним чаєм. Раптом, звідки не візьмися, з'являється величезна машина, яка викинула бідолаху зі свого будинку прямо на вулицю. Наробивши лиха, екскаватор їде, а равлик залишається наодинці зі своїми проблемами. А опинившись в досить незручній ситуації хоч греблю гати. Знову відбудовувати своє житло у Боба немає можливості, тому він вирушає на пошуки нового будинку. Але і тут все не так просто, адже події розгортаються на будівельному майданчику. Гравцеві належить зробити все можливе і неможливе, щоб Боб переселився в новий будиночок і не потрапив у небезпеку.

Продовження ігри Равлик Боб не менш захоплююче. Тут Боб вирішує відправитися на День народження до улюбленого дідуся, який живе на іншому кінці лісу. Дорога довга, тому і небезпек в собі таїть дуже багато. Бідного Боба доглянуть собі в якості обіду гусениці, потім інші недоброзичливці зазіхнуть на його будинок - і це тільки мала частина нещасть, які постійно звалюються на равлика. Ти ж не хочеш, щоб Боба засмажили на обід або ще раз вигнали з власного дому? В твоїх силах не допустити цього!

А третя частина гри про Равлика Боба взагалі нереально крута! Події розгортаються в будинку дідуся, до якого, до слова сказати, він все-таки благополучно добрався. Старий показує онукові незрозумілу машину, над якою проводить експерименти. У процесі перегляду хтось натиснув зайву кнопку, і Боб в одну секунду виявляється в Єгипті. Ситуацію ускладнює лабіринт, з якого равлику потрібно вибратися, чого б це йому не стояло. Відразу попереджаємо, що легкості ніхто не обіцяв. Лабіринт наповнений різними механізмами, винайдені ще древніми єгиптянами. Тут тобі слід провести малюка таким чином, щоб він дістався до дідуся цілим і неушкодженим. А то і Боб до смерті перелякався, і дід від страху за онука не знаходить собі місця та ще й наговорює на себе, що саме з-за нього його онук потрапив в таку серйозну халепу.

Ігри Равлик Боб онлайн - це веселі пригоди, які не зможуть залишити байдужим нікого. Яскравість картинки, високоякісна графіка, зачаровує музичний супровід - все це про гру про равлика. А ще - незабутні пригоди, непрохідні перешкоди, нереально складні ситуації, з яких тобі доведеться вибиратися. Разом з іграми Равлик Боб ти будеш розвивати логіку та кмітливість, тому що без підключення цих якостей ти не зможеш допомогти персонажу вибратися з колотнеч.

На нашому сайті зібрані кращі ігри Равлик Боб онлайн! Насолоджуйся, граючи, і пам'ятай, що добро завжди перемагає зло!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам