Ігри Барбі

Барбі - лялька, про яку знає кожна людина в світі, мрія всіх дівчат, предмет заздрості жінок і суперечок для скептиків. Дивно, як така мініатюрна пластмасова панночка може поєднувати в собі стільки якостей і викликати таку кількість різноманітних думок? Популярність Барбі набула з першого дня «життя» і не знімає обороти в цьому напрямку по сей день.

Немає у світі дівчинки, яка не хотіла б стати володаркою Барбі

Можливо, весь секрет криється в типажі ляльки. Існує величезна кількість іграшок, в тому числі лялек, призначених для певних ігор - дочки-матері, лікарня, школа. А ось Барбі... вона втілює в собі жіночність. Така довговолоса красуня з сяючою посмішкою, довгими ногами і ідеальними пропорціями тіла. Саме з Барбі можна пограти «у доросле життя». Вона ідеально підходить під роль моделі, бізнес-вумен, спортсменки - словом, варіантів багато і все залежить від фантазії.

Повернемося до популярності красуні. Якщо провести соціальне опитування серед чоловіків, задавши одне-єдине питання «Які ляльки Вам відомі?», відповідь буде у всіх однаковий: «Барбі». Тому що Барбі - це не просто лялька, це дорогий бренд, що займає лідерські позиції на ринку іграшок для дівчаток вже більше 50 років. Мабуть, королева ляльок не збирається здавати перші позиції ніколи, адже за всі роки існування Барбі жодної ляльці не те що не вдалося переплюнути, а навіть завоювати 1/10 частину популярності багатьом виявилося не під силу.

«Батьками» Барбі є американська подружня пара Рут і Елліот Хендлер. Красуня з'явилася на світ в далекому 1959 році. Лялька отримала своє ім'я на честь дочки Рут і Еліота. Ідея створити «дорослу» ляльку народилася у подружжя, коли вони зрозуміли, що їх чаду набридло грати з традиційними пупсами. Коли Хендлери здійснили мрію дочки, одночасно їм вдалося ощасливити і дівчаток всього світу. Як виявилося, про ляльку-подругу мріяла кожна юна леді.

Таким чином, Барбі заповнили ринок дитячих іграшок. При цьому постійно багато виробників намагаються створити щось таке, що перевершує довгоногу красуню. Як показує практика, ні одній фірмі ще не вдалося забрати лаври першості у компанії, яка так успішно запустила Барбі - Mattel.

Але, повторимо, що спроби створити «Барбі №2» приймалися неодноразово. Найбільш близько до мети підійшла компанія MGA Entertainment, яка в 2001 році презентувала ляльок Bratz - модниць з великими очима і різнокольоровими волоссям. Три роки потому MGA Entertainment анонсували, що у Великобританії ляльки Братц продаються краще, ніж Барбі. Тим часом попит на останню скоротився на 18% у світі і на цілих 30% в Америці.

Історія війни двох виробників ляльок не закінчилася і триває до сьогоднішніх днів. Компанії досі судяться і потребують один в одного чималих грошових компенсацій.

Незважаючи на вище описану ситуацію, популярність Барбі стабілізувалася і займає перші місця з продажу в світі. Плюс до цього можна додати незліченну кількість проектів, пов'язаних з культовою лялькою.

Наприклад, у 1997 році група «Аква» заспівала пісню «Barbie Girl», а трохи пізніше презентувала однойменний кліп, де іноді глядач міг розрізнити щось схоже на лого Барбі. Фірма Mattel, звичайно ж, не могла пустити історію на самоплив і подала в суд на компанію MCA Records, вимагаючи компенсації за незаконне використання графічних елементів. Як не дивно, але виробники Барбі не виграли судовий процес.

Ще один випадок, що стався в 1997-м. Відома автомобільна компанія Nissan також використовувала Барбі в рекламному ролику. Крім ляльки, у відео можна помітити і Кена - друга Барбі.

У 5-му сезоні мультиплікаційного серіалу «Сімпсони» Барбі фігурує в ролі ляльки Малібу Стейсі. Остання вміє розмовляти, а ось «тримати рот на замку» так і не навчилася, бо герої мультику змушені постійно чути її балаканину.

А в 1993 році в США стався казус. Члени «Організації визволення Барбі» трошки «підмарафетили» партію ляльок, вмонтувавши в кожну іграшку голосовий чіп, який попередньо «позичили» у інших ляльок. Нові Барбі непомітно з'явилися в магазинах. Батьки, як ні в чому не бувало, їх купували. А коли приходили додому, то розкривали роти від подиву, адже Барбі починала кричати, та ще й голосом чоловіка «За мною, в атаку!».

З приводу Барбі ходить багато чуток і розмов. Недоброзичливці наговорюють на ні в чому не винну ляльку. Найпоширенішими звинуваченнями у бік блондинки є закиди з приводу її фігури. Справа в тому, що пропорції тіла ляльки не природні. Але багато дівчаток, дівчат і навіть жінок, не приймаючи цей факт до уваги, намагаються бути схожими на пластмасового кумира, постійно відмовляючи собі в їжі.

Зріст Барбі - 29 см. Була би лялька реальною дівчиною, то її параметри становили б: зріст - 170 см, обхват талії - 45 см, обхват стегон - 84 см, обхват грудей - 99 см, вага - 50 кг

Для припинення звинувачень у бік виробника компанія Mattel «підправила» Барбі фігуру - зробила менше груди і ширше талію. Але це вже не допомогло - вагон критики регулярно вливається в бік ляльки.

Як би там не було, Барбі була, залишається і, не побоїмося цього твердження, буде самою популярною лялькою планети. Стань ближче до улюбленої ляльки! До уваги наших відвідувачів - найкраща підбірка ігор Барбі для дівчаток. Тут і рожевий автомобіль, і гламурний будинок, і стильний одяг і милі домашні вихованці і, звичайно ж, неперевершений Кен, з яким у тебе неодмінно відбудеться побачення.

На нашому сайті - найкращі онлайн ігри Барбі. Різноманітність іграшок тебе не зможе залишити байдужим. А все із-за того, що ми цінуємо юних відвідувачів і намагаємося облаштувати їх час на сайті як можна краще.

Вирушай у рожевий світ Барбі. Ігри про Барбі онлайн безплатні. Заходь і відразу ж починай грати в Барбі, щоб відчути себе на місці красуні і дізнатися, як це - бути настільки популярною особою.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам