Ігри Пірати Карибського моря

З піратами зазвичай пов'язані тільки негативні емоції. Читаючи зведення новин ми, то і справа дізнаємося про захоплених сучасними піратами кораблів і жертви. Або інший вид пірат - ті, які копіюють фільми і касети, крадуть чужу інтелектуальну власність

Загалом, суцільні розчарування. Але є інший, особливий вид піратів, який викликає лише посмішку і непідробний інтерес. Про них і поговоримо.

Йдеться про піратів Карибського моря, які стали знаменитими завдяки випуску однойменного фільму про них. Красунчик і неповторний чарівний Джонні Депп вклав багато сил і зусиль для створення образу Джека Горобця. Вибачте, капітана Джека Горобця.

Звичайно, після грандіозного успіху фільму слід було чекати, що з'явиться бум на онайл-ігри Пірати Карибського моря. Інакше бути просто не могло. На нашому сайті викладено безліч різноманітних ігор, які зацікавлять представників різної аудиторії, і дорослих і дітей, хлопчиків і дівчаток.

Як давно ви проводили час зі своєю дитиною? Давайте почнемо приділяти увагу улюбленим дітям саме зараз. Що цікавить їх найбільше? Комп'ютер? Чудово! Можна пограти в онлайн-ігри про піратів карибського моря. Чому ні? Обаяшка Джек Горобець, а саме він є головним героєм всіх історій, сподобається всім.

Якими бувають онлайн ігри Піратів Карибського моря?

Найпоширеніші - квести і бігалки. Звичайно, бійки. Розглянемо все по порядку.

Джек Горобець бореться з противником на мечах, шукає золото і зниклі скарби. Потрібно уникати пасток, поставлених злісним піратом-суперником, відшукати корабель Чорну Перлину і зробити багато всього цікавого. Вперед, до пригод!

Звичайно, левова частка тачок онлайн - бігалки і гонки на човнах. Ще б, адже сам Джек Горобець справжній підкорювач морів, океанів і водної гладі. Діти теж хочуть відчути себе в ролі справжнього пірата капітана і повелителя морів. Так дайте їм шанс! Грати в пірати Карибського моря онлайн можна абсолютно безкоштовно, а задоволення, яке отримає ваша сім'я - безцінне. Спробуйте відшукати чорну перлину, яка не дає спокою багатьом піратам. Малюк буде в захваті від відкрилася можливість приміряти на собі роль Джека Горобця, і тому, що тато чи мама проводять з ним стільки часу.

Набридли бігалки і бійки на мечах? Змініть заняття. Хоча, життя Джека Горобця не можна назвати нудним, все ж постійні «розборки» з ворогами, згодні, можуть набриднути. Любите розмальовки? Навчіть свою дитину правильно підбирати кольори і вивчить їх назви. Існує безліч онлайн-розмальовок, де потрібно додати квітів в картинки, головним персонажем яких є Джек Горобець і його команда. А так само красуня Елізабет Суонн. Додаткова перевага для таких ігор - чистота. Про що мова? Та про те, що не потрібно, боячись за шпалери і інтер'єр в квартирі, купувати дитині гуаш або акрилові фарби. Заливка квітів проходить онлайн і абсолютно безпечно для кімнати, стін, стелі і іншого.

Головоломки? Будь ласка! Знайдіть відмінності між двома, на перший погляд ідентичними картинками із зображенням Джека Горобця. Гра дуже добре розвиває кмітливість, логіку та інтуїцію, що стане в нагоді в майбутньому вашій дитині, та й вам заодно.

Подвійні картки - гра, де потрібна хороша пам'ять, щоб запам'ятовувати піратів на різних картках. Відмінна развивалка і повчання для дітей і дорослих.

Вважаєте, що створені для головоломок і саме вони здатні розвинути логіку вам і вашим дітям? Капітан Джек Горобець і його, будемо чесними, не завжди вірна, але надійна команда, впевнені, теж не відмовилися б розкинути мізками і зіграти в онлайн-гру.

Хочете трохи цікавих фактів про капітана Джека Горобця і його пригоди? Почнемо з музичного супроводу фільму. Традиційна для піратів пісня Йохохо і пляшка рому грає в першому фільмі тричі.

Головний супротивник Джека - капітан Барбосса, який зрадив пірата в історії. Він зробив бунт на кораблі, практично революцію, відібрав корабель Чорна перлина, яка по праву належала Джеку Горобцю і помчав підкорювати водяні простори, а заодно і грабувати-вбивати самостійно. А сам Джек був відісланий на острів смерті без води і їжі, з єдиною кулею в рушницю, для того, щоб покінчити життя самогубством. Але Джек не з тих, хто здається просто так. Він зумів вибратися з острова. Коли у нього пізніше запитували, як йому це вдалося, Джек всім розповідав, що прив'язав ліану до морським черепахам і вибрався верхи на них. Але це виявилося черговою байкою від Джека. Насправді ж йому вдалося знайти місце, де інші пірати зберігають нелегально видобутий ром. Після кількох днів безпробудного пияцтва на острові, Джек зустрів тих самих піратів, які за невелику послугу погодилися врятувати Джеку життя і повернути його на велику землю.

Але про кінцівку цієї історії світ дізнався не в перших серіях про пригоди Джека. Довгий час усі думали, що той, щоправда, герой. Хоча так і є, не дарма ж було створено стільки онлайн-ігор про пригоди Джека Горобця і піратів карибського моря.

Не варто думати, що гра онлайн пірати карибського моря в точності повторює пригоди Джека Горобця у фільмі. Це не так. Розробники і сценаристи Інтернет-забав навперебій хвалилися один перед одним власною фантазією і витонченим сюжетом ігор. Все для того, щоб зацікавити користувача.

На нашому сайті представлений широкий вибір різноманітних онлайн-ігор на різний манер і для різних людей. Проведіть вечір з родиною, зігравши в найцікавіші варіанти пригод, відчуйте себе на місці знаменитого Джека Горобця. Капітана Джека Горобця. Впевнені, вам сподобаються всі запропоновані варіанти розваг, від бігалок і доганялок, до квестів і логічних загадок. Хто сказав, що комп'ютери-це погано. Ні, погано це неправильне використання розумної машини. А ігри з Джеком Горобцем це чудово! Спробуйте і переконайтеся на власному досвіді. Удачі і чудових емоцій!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам