Ігри Наруто

Японське аніме, як і вся культура цієї чудової країни, давненько оселилися і у нас. Яким чином менталітет країни, такий далекий від нас, прижився на пострадянському просторі, залишається тільки гадати. Спочатку Сейлормун, на яку хотіли бути схожі багато російських та українських дівчат, потім забавна Сакура, а зараз він - Наруто

Даний Інтернет-ресурс представляє для сімейних розваг та спільних посиденьок мам, тат і дітей безліч онлайн-ігор Наруто. Помилково вважати, що інтернет-ігри Натуро - це погано і потрібно уникати комп'ютера, як головного вбивцю дитячого часу. А ще кажуть, що такі ігри породжують агресію серед підростаючого покоління. А що, вибачте, не породжує агресію? Колобок? Де відрізана голова з тіста котитися полями та лісами? А потім її з'їдає на перший погляд нешкідлива лисиця. Дурниці, Наруто - відмінний персонаж, досить таки позитивний. А онлайн-ігри за участю Наруто, до того ж безкоштовні і без реєстрації, здорово розбурхує дитячі та дорослі уми.

Перш ніж сперечатися про корисність таких ігор, дайте відповідь, для початку для себе, на просте запитання: Коли ви останній раз проводили сімейне дозвілля разом? Мається на увазі, вся сім'я, а не окрема її частина. Не можете згадати? А даремно! Адже дітям дуже важливо відчувати батьківську турботу і увагу, а спільні розваги стимулюють розвиток довірчих відносин у родині.

Наш портал надає можливість абсолютно безкоштовно зіграти в безліч онлайн-ігор Наруто, насолодившись пригодами Наруто і його друзів. А пригод у них багато - колись давно, коли Наруто був ще малюком, на їхню деревню напав і зруйнував її дотла Девятихвостий Демон Лисиця. Звучить страхітливо, і потрібно допомогти хлопчику Наруто, з допомогою флеш-ігри, впоратися з ворогом, захистивши своє право жити вільно.

Здавалося б, перемогти ворога просто. Але не все так: справа в тому, що глава спаленої Лисом села пожертвував собою, щоб уберегти залишилися в живих мешканців. А дух Лиси уклав тіло свого юного сина. Не всі зрозуміли трансформації, і деякі люди вирішили, що Наруто, а саме він був цим самим сином, продовження зла і збирається творити такі ж безчинства, як і Лис. Але це не так, і Наруто доведеться це довести всьому світу і собі в першу чергу.

Наруто разом зі своїми друзями засновує так звану Команду 7, основне завдання якої - боротися зі злими демонами і ворогами. Звідси і випливає головна класифікація ігор за участю Наруто і його друзів - стрілялки та бігалки, а так само бійки. Хто не в курсі - Наруто повністю навчився мистецтву Ніндзюцу і цілком стерпно застосовує його на практиці. В онлайн-іграх Наруто є відмінна можливість побігати і погратися. Хто не любить, керуючи улюбленим героєм Наруто в онлайн-грі, проходити складні шляхи, збираючи по дорозі монети чи інші заохочувальні бонуси. Тут все залежить від фантазії разробника. Як правило, в кінці такий бігалки належить битися з головним негідником або перешкодою. Геймери називають це явище Босом. Битися з Босом Десятихвостим Лисом - головний етап будь бігалки. Але для того, щоб дійти до фінішної прямої, потрібно розібратися з багатьма ворогами, які стануть на дорозі головному герою Наруто.

Квести. Шукайте вихід із непростих ситуацій разом з Наруто. Флеш-ігри Наруто вражають своєю фантазією і несподіваним кінцем.

Як відомо, Наруто підробляє тим, що охороняє міст і бере участь в його будівництві. Даний факт біографії хлопчика знайшов своє відображення у флеш-ігри Наруто онлайн.

Наруто - крутий гонщик, великий любитель поганятися на різних реальних і не зовсім транспортних засобах. Автомобілі, мотоцикли, укупі з трамваями, велосипедами, єдинорогами та іншими казковими істотами - вибір у Наруто величезний, а права на керування вимагати ніхто не буде. Головне тут - швидкість і вміння маневрувати з допомогою комп'ютерної миші або кнопок на клавіатурі. Хто швидший і спритніший, той і переможець гонки. І все одно, хто головний герой, це швидше вже другорядне значення.

Левова частка ігор про Наруто це одягалки. Любить наш герой всілякі наряди, на різні життєві події. Він і ходить на побачення, і на роботу, а також на свята та інші заходи. Завдання користувача - одягнути Наруто гідно, щоб хлопчик був красивий, комфортно себе почував і відповідав заявленому дрес-коду.

Хочете спробувати себе в ролі художника-декоратора: Вибір онлайн-ігор розмальовок Наруто величезний. Навчіть свою дитину, та й себе заразом, правильно підбирати кольори і вивчити їх назви. Існує безліч онлайн-розмальовок, де потрібно додати квітів в картинки, головним персонажем яких є Наруто і його друзі з Команди-7.

Експерти радять давати дитині можливість грати в логічні ігри, щоб розвиватися? На даному ресурсі пропонується широкий вибір різних логічних інтернет-ігор, які благотворно діють на розвиток вашої дитини, прискорюючи його. Хочете - шукайте відмінність між двома, здавалося б, ідентичними картками із зображенням Наруто. Таке проведення часу розвиває не тільки логіку, а й вміння зосередитися на деталях, уважність, посидючість. І все це весело, із запалом, граючи в улюблену онлайн-гру Наруто.

Пошук предметів - хіт сезону онлайн-ігор. Допоможіть Наруто прибратися в кімнаті, відшукавши потрібну річ або знайти ключ до розгадки якоїсь детективної загадки.

Чималу частку онлайн ігор Наруто займає спорт. Наруто Шипудено - спортивний парень, який любить спортивні ігри онлайн. Цікавий факт - день народження Наруто Шипудено - 10 жовтня, вважається в Японії днем спорту та здорового способу життя. Збіг? Не думаємо! Швидше логічна закономірність! Правда, зараз свято перенесено на Жовтень, але багато жителів японії за традицією відзначають його у день народження Наруто.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам