Ігри Картун Нетворк

Найкращі мульфильми показують на каналі Сartoon Network - це вам скаже будь-яка дитина. Найвідоміший у світі канал для дітей транслює тільки якісні продукти з 1991 року. В його репертуарі не тільки мультики, але і дитячі фільми і телепередачі

Якщо Картун Нетворк взявся показувати черговий новий мультфільм, можно бути впевненим, що він стане справжнім хітом і успішним бізнес-проектом. Багато анімаційних проектів вийшли в світ саме завдяки цьому телеканалу. А не так давно Картун Нетворк став сам створювати мультфільми. Цілих 4 роки юні телеглядачі росли разом з персонажами анімаційного серіалу Бен 10. А вже Скубі-Ду знайомий навіть тим, хто жодного мультика, ні дитячого каналу не дивиться зовсім. Всі герої, з якими ми знайомі завдяки телеканалу, запрошують повеселитися разом з ними на цій сторінці. Тут зібрані кращі безкоштовні ігри Картун Нетворк.

Мультики на американському кабельному каналі транслюються 7 днів в тиждень, 24 години в добу. У 2005-му році розпочала трансляцію російськомовна версія.

Канал належить корпорації Turner Broadcasting. У 1992-му році вона придбала анімаційну компанію Hanna-Barbera Productions, після чого і з'явилося рішення про створення каналу Картун Нетворк. Спочатку була розрахована на різновікову цільову аудиторію, але пізніше керівництво каналу переорієнтовував мовлення на дітей. Щоб не втрачати дорослих телеглядачів, відповідний контент транслювався в нічний час.

Картун Нетворк подарував юним телеглядачам такі мультфільми як «Джонні Браво», «Самурай Джек», «Бен 10», «Корівка і Півник» та десятки інших. Вже мало хто згадає, однак свою історію канал почав з анімаційних комедійних серіалів «The Moxy Show» і «Космічний привід». Своє 20-річчя дитячий канал відзначив у 2012-му році цілий місяць і з великим розмахом.

Таким, яким ми бачимо Картун Нетворк сьогодні, він став у 2007-му році завдяки призначенню на посаду президента Стюарта Снайдера. Практично відразу було впроваджено цілий ряд змін: оновлено телевізійна заставка, передачі систематизувалися за тематиками, а сам телеканал почав мовлення у високому діапазоні 1080i. Тоді ж з'явилися на світ програми «6teen», «Total Drama», «Атомна Бетті», «Джордж із Джунглів». Через рік Картун Нетворк став використовувати цікавий інструмент для заповнення ефірного часу: між основними медіа-продуктами транслювалися коротенькі мульти, які припали до смаку найвимогливішим фанатам каналу. Ще через рік почалася трансляція серії реаліті-шоу «CN Real», в рамках якої були створені такі відомі шоу як «Боббі говорить» і «Пережити це».

У 2010-му Сartoon Network зазнав невеликий ребрендінг. Був оновлений логотип каналу - чорне-біла назва. Його розробила маркетингова компанія Brand New. Партнерство з такими гігантами кіноіндустрії як «Warner Bros.» дозволило компанії вийти на новий рівень. Утримувати першість у сфері дитячого телебачення допомогли фахівці з «Metro-Goldwyn-Mayer» і «Hanna-Barbera». В результаті плідної співпраці з цілим рядом відомих аніматорів такі мультсеріали як «Том і Джеррі», «Флінстоуни», «Скубі-Ду» стали візитною карткою каналу.

Персонажі Картун Нетворк цілком заслужено уособлюють всю індустрію американської анімації. Вони стали улюбленими героями дітей і дорослих у всьому світі.

Так, наприклад, Декстер з мультфільму «Лабораторія Декстера» полюбився не тільки розумникам і розумницям, але і їх батькам. Мультфільм розповідає про життя не по роках тямущої дитини, яка створла цілу лабораторію за книжковою шафою дитячої кімнати. У цій комірчині Декстер проводить дослідження і досліди, задовольняючи свою тягу до знань. Іноді його досліди закінчуються не так, як він припускав, але що поробиш - у справжніх вчених так часто буває. У Декстера є суперник - ще один шкільний вундеркінд по імені Мандарк. А його заумні будні розбавляє вітряна і спритна сестра Ді-Ді.

Ще одні відомі персонажі, які стали відомі світу завдяки Картун Нетворк - Ед, Едд та Едді. Це-ненормальні хлопчаки, вчинки яких не дають спокою всій окрузі. Підлітки готові на хуліганство заради парочки улюблених льодяників. Вони навіть шахрайські схеми заради своєї вигоди складають, а вже обдурити когось або продати свої речі - для них справжня дрібниця. Правда, не всі їх оборудки закінчуються успіхом, але хлопці не сумують!

Бен-10 - один з головних складових успіху каналу Картун Нетворк. По щасливій випадковості простий американський хлопчик знаходить загадковий чарівний пристрій, який перетворює людину в космічного супергероя. Скориставшись приладом, хлопчисько стає Санітаром Космосу і починає боротьбу з лиходіями, які хочуть завоювати Всесвіт.

Фінн і Джейк з мультсеріала «Час пригод» живуть у світі, що пережив апокаліпсис. Фін - хлопчик-підліток, а Джейк - його мутилюючий пес. Разом вони рятують мешканців Землі Ууу, яким потрібна допомога. Вони живуть на дереві і дуже люблять пригоди. А те, що при цьому можно ще й стати героями - додатковий бонус для друзів.

Про Скубі-Ду в деяких точках світу знають більше, ніж про самий Картун Нетворк. Смішного і незграбного мовця пса створили аніматори Hanna-Barbera. Персонажу вже кілька десятків років, а він все так само веселить молодше покоління. Скубі-Ду разом зі своєю компанією розслідують дивні злочину, які, як здається на перший погляд, скоювались потойбічними істотами: привидами, духами і іншою нечистю. Кожне таке розслідування закінчується тим, що надприродний лиходій виявляється підробкою, створеною звичайними злочинцями-людьми.

Всі ігри, зібрані на нашому сайті, присвячені улюбленим персонажам з мультфільмів Картун Нетворк. На цій сторінці ви можете погоняти зі Скубі-Ду від лиходіїв або навіть приготувати з добродушним псом суші; допомогти Декстеру наздогнати сестру, щоб попередити її про небезпеку; пережити безліч пригод з Фін і Джейк.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам