Ігри Зомбі

Ігри Зомбі є чи не найпопулярнішими у фантастичному жанрі. Ще б - історія про те, як ціле місто або країна вмить перетворюється в місце скупчення безжальних монстрів, які ще вчора були нормальними людьми навряд чи зможе залишити байдужим справжнього геймера.

У чому криється причина нашестя зомбі? Помилка людини? Втручання інопланетних істот? Справджене пророцтво, передбачене сотні років тому? Шукати відповіді на всі ці та інші запитання доведеться тільки тобі

- Яким чином живі мерці не пробралися в сучасний світ, врятувати його можеш тільки ти. Тільки тобі дано пройти місію і очистити місцевість від людей монстрів. Зомбі ігри для хлопчиків - це просто екстраординарна прогулянка у фантастичний світ. Це - небезпека на кожному кроці, а помилка, навіть найменша, може коштувати тобі життя.

Тим не менше, щоб спробувати свої сили у битві з зомбі-монстрами надається цілий арсенал всілякої зброї. Комбінуй, експериментуй, вмикай фантазію, щоб вийти переможцем з смертельного бою.

Ігри Зомбі - зовсім не дитяча розвага, тільки справжні сміливці здібні винищити ці мерзенні створіння. Яскрава графіка, цікавий сюжет, кілька варіантів результату подій - все це змушує звернути на себе уваги і повністю віддатися неймовірно небезпечному світу фентезі.

Живі трупи настільки вкоренилися у свідомості людства, що термін «зомбі» знайомий кожному, починаючи з дітей і закінчуючи людьми похилого віку. Важко дати пояснення такого масового поширення теми монстрів. Зомбі заповнили практично весь медіа простір. Аж ніяк не симпатичним істотам знайшлося місце і у фільмах, і в мультфільмах. Особливе місце ожилі трупи займають в Інтернеті - тут левова частка припадає на Зомбі онлайн. Навряд чи в світі знайдеться людина, яка хоч раз у житті не балував себе іграшкою цього жанру.

До того, як зомбі тісно впровадилися в медійну частину нашого життя, вони «існували» в релігійному культі Західній Африці - вуду. Прихильники вуду допускають існування магів, які нібито можуть повертати життя мертвим людям. В результаті виходять зомбі - ожилі трупи, які повністю підвладні своєму господареві (чаклуна, який подарував їм друге життя) і готові до виконання будь-яких темних завдань.

А коли невідкладних завдань немає, зомбі займаються тим, що посеред глухої ночі виловлюють нещасних перехожих, тамуючи ними свій тваринний голод. Монстри то і справа наводять страх на мирних обивателів.

Зовнішній вигляд зомбі не менш страшний, ніж їхні справи. Особа, та й все тіло ожилого трупа покрите ранами. Деякі трупи вже почали розкладатися. Уяви до всього цього хижий погляд, жахливий запах, лахміття, що залишилися від одягу, неймовірну силу і бажання вбивати. Страшно? А ми попереджали, що Зомбі під силу далеко не всім.

Деякі скептики стверджують, що зомбі реально існують серед нас. Подумай гарненько, хто б це міг бути? Правильно - фанатики, скінхеди, фанати телевізійних шоу. Загалом, представники людства, які не вміють самостійно мислити, і об'єднані спільною ідеєю, нав'язаної їм третьою особою. Тим не менше, між реальними і вигаданими зомбі є суттєва різниця - другі хоч не приховують своїх справжніх намірів і не ховаються під масками доброзичливців. Хоча... чому тут вживається слово «вигаданими»? Цілком можливо, що поряд з сучасними зомбі можуть існувати і їх «колеги» з культу вуду.

А якщо уявити, що зомбі-апокаліпсис настане прямо завтра? А чому б і ні? Якщо врахувати, що всі ці історії чиста правда, то хто знає, що готує день прийдешній нам? У будь-якому випадку, треба бути готовим до всього.

Отже, зараз ми надаємо докладну інструкцію на випадок «Що робити, якщо в місто завітали зомбі?»:

1. Перше і, мабуть, найважливіше правило - потрібно подумати про те, як і чим ти будеш захищатися. Як видно з популярних зомбі-фільмів, мультиків і ігор, традиційна зброя у цій ситуації не прокотить. Максимум що можна очікувати від звичайного пістолета - виграш часу в кілька хвилин за рахунок виходу монстра з ладу. Далі зомбі прийдуть в себе і продовжать займатися своїми справами.

Так ось - краще всього запастися чимось важчим та гостріше. Щоб увалив разок-другий, і всі кістки зомбі поламалися. Це може бути бейсбольна біта, кийок.

2. Виходячи з тих же сюжетів мультиків, якщо ти живеш у великому мегаполісі, то відразу ж виїжджай з міста. При цьому немає часу на роздуми «А що б такого з собою прихопити? ...». Діяти треба блискавично. Тим більше, якщо хочеш залишитися в живих.

3. Табу - Інтернет, електроенергія, мобільні телефони. Зв'язуватися з друзями по нещастю можна, наприклад, за рахунок димових ракет. Багаття теж підійдє. Тільки розводити його потрібно вміти за пару хвилин. Так що починати тренуватися можна прямо зараз.

4. Їжа. На відміну від зомбі, ми не їмо своїх побратимів. Тому треба подбати про харчування на найближчий час. Як варіант, можна пополювати. У такому випадку варто запастися всім необхідним. Якщо ж зомбі завітали надовго, потрібно подумати про довгострокові перспективі і навчитися самостійному вирощуванню овочів.

Звичайно, не факт, що зомбі збираються нападати завтра. Але в даному випадку краще керуватися правилом «обізнаний - значить, озброєний». Та й не секрет, що постійно трапляється саме те, чого менше всього чекаєш. Так що треба бути готовим до всього.

Але, замість того, щоб гадати, що буде завтра, краще не втрачати часу і почати тренуватися прямо зараз! Зомбі онлайн на нашому сайті допоможуть у цьому. У нас ти знайдеш саму велику добірку найкращих зомбі-іграшок. Безсумнівним плюсом є те, що всі ігри абсолютно безкоштовні! Просто вибери вподобану іграшку і починай тренувати навички знищення монстрів прямо зараз! І будь готовим до всього - незважаючи на те, що мова йде про віртуальний світі, тут все дуже реально. Удачі!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам