Ігри Рапунцель

Рапунцель стала відомою завдяки знаменитим казокам братів Грімм, однак мало хто знає, що цей персонаж насправді присутній в народних переказах дуже давно. Вже в наш час легенду про довговолосу красуню, заточену у високій вежі, екранізувала студія Уолта Діснея, і популярність Рапунцель зросла. По-перше, тому що мульфильмам діти віддають перевагу книгам, по-друге, цей анімаційний проект створювався з використанням 3D-технологій, а по-третє, з талантами фахівцем Уолта Діснея складно зрівнятися

Навіть братів Грімм.

Історія Рапунцель в тій чи іншій інтерпретації відома всім, від малого до великого. Озлоблена надмірною турботою мати-чаклунка заточила зовсім юну дочку-красуню у вежі, щоб та більше ні з ким не змогла бачитися і спілкуватися. Але не дивлячись на те, що все свідоме життя дівчина провела за широкою кам'яною стіною заточеною від усього світу, їй вдалося зберегти щирість, дружелюбність і веселий характер. Прагнучи до творчості та самовираження, Рапунцель не сидить у вежі, склавши руки, а намагається надати додаткового затишку світу навколо себе. Одним словом, персонаж гідний наслідування, який, звичайно, швидко завоював серця всіх маленьких дівчаток. На нашій сторінці зібрані онлайн ігри Рапунцель, які дають можливість не просто спостерігати за пригодами красуні, але і взяти в них активну участь, допомагаючи героїні у важких ситуаціях або просто радіючи разом з нею. Яка гра сподобалася вам найбільше?

Ігри Рапунцель зняті за мотивами анімаційного мульта "Рапунцель: Заплутана історія" студії Діснея. Ця історія дещо відрізняється від сюжету казки Грімм. Героїня більш спритна і смілива, а в сюжеті присутні усі обов'язкові для сучасного кінематографа елементи: захоплюючі погоні, гострий гумор і класичний хепі-енд.

Передісторія казки розповідає, як в одному царстві у краплі сонячного світла з'являється золота квітка. Стара чаклунка, яку всі звуть Матінка Готхель, знайшла в квітці чарівну силу. Якщо до неї доторкнутися, вона зцілює від хвороб і повертає молодість. Тільки для того, щоб завжди бути молодою, потрібно постійно доторкатися до неї. Більше ста років Матінка Готхель потай від усіх харчувалася енергією квітки, поки все не змінилося. Захворіла вагітна королева царства. Чоловік-правитель наказав солдатам у що б то не стало знайти чудодійну рослина, про яку ходили легенди. Слуги квітку знайшли, зірвали і зробили з неї відвар, який зцілив королеву. Незабаром вона народила дівчинку з чарівними золотистим волоссям. Принцесу назвали Рапунцель, а її народження святкувалося з таким розмахом, якого раніше не бачили в царстві. На честь маленької золотоволоски король наказав запустити в небо десятки запалених ліхтариків.

Матінка Готхель, яка залишилася без чарівної квітки, дуже розлютилася і вирішила помститися щасливій родині. Вона пробралася в замок в кімнатку маленької Рапунцель, і раптом виявила, що вся сила квітки тепер криється в золотистих волосся принцеси. Вона відрізала волосся, але виявила, що відрізані волосся дуже швидко втрачають свої властивості, як і у випадку з квіткою. Тоді чаклунка викрадає дівчинку і закриває її на вершині вежі без дверей з одним лише вікном на самому зверху. Коли Рапунцель зросла, Готхель представилася її матір'ю і пояснила, що тримає її під замком, тому що хоче захистити від злого й непривітного світу. Рапунцель 18 років живе в башті, вивчаючи світ з вікна. Щороку в день свого народження вона бачить в небі багато небесних ліхтариків, але навіть не підозрює про те, що їх запускають її батьки в пам'ять про неї.

Коли ж Рапунцель досягла повноліття, їй захотілося змінити своє життя. Вона попросила Готхель, яку вважала своєю матір'ю, відпустити її погуляти і подивитися на ліхтарики, але, як зазвичай, натрапила на казки про небезпеку, яка чекає її ззовні. Так було до тих пір, поки втікач злодій Флінн випадково сховався у вежі, яка попалася йому на шляху. Там він познайомився з Рапунцель і допоміг їй вибратися з ув'язнення. Разом вони відправилися подорожувати, потрапляючи в різні небезпечні і веселі історії, закохалися один в одного і, зрештою, повернулися в царство. Всь це час Матінка Готхель переслідувала втікачів, бажаючи повернути Рапунцель в ув'язнення, але у неї нічого не вийшло. Рапунцель здогадалася, що зникла принцеса, про яку говорять всі жителі царства, - це вона і повертається до батьків.

Якщо саму історію творці мультфільму позичили у братів Грімм, то візуальну стилістику - у французького художника Жан-Оноре Фрагонара. Його картина «Гойдалки» надихнула фахівців студії Уолта Діснея на створення повітряної об'ємної картинки. Над мультфільмом працювали 50 кращих аніматорів. Мультфільм вийшов у світ у 2010-му році, але до цих пір є унікальним анімаційним проектом, який цікавий дітям різного віку.

Продюсером мультика виступив Глен Кін. Це йому належала ідея заміксувати різні стилі, використовуючи традиційну анімацію, і новітні технології. Деякі з них були спеціально придумані під проект «Рапунцель: Заплутана історія». З допомогою цих технологій команді аніматорів вдалося досягти небаченого раніше ефекту: глядач немов відчуває запах волосся Рапунцель та їх чарівну шовковистість, а сад навколо замку переносить нас у світ дитинства та казки.

Ці ж ефекти використовувалися і при створенні ігор Рапунцель. Вони дозволяють пережити пригоди разом з персонажами і допомогти їм виплутатися зі складних ситуацій. Тут потрібно проявити кмітливість, уважність і відмінну реакцію. Частина ігор особливо сподобається дівчаткам, в них пропонується зібрати Рапунцель на бал, вибрати наряд для прогулянки або самій створити вбрання для красуні принцеси. Тим же, хто віддає перевагу бродилкам, головоломкам або пазлам, теж є, чим зайнятися на цій сторінці.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам