Ігри Кунг-Фу Панда

Кунг Фу Панда - один з улюблених мультфільмів представників сучасного покоління. Сценаристи вибрали на роль головного героя гарного товстого ведмедя і не прогадали, він враз став улюбленцем публіки і завоював прихильників по всьому світу. Хоча, здавалося б, яке панда має відношення до Кунг Фу руху? Напевно, вся сіль в парадоксі і в тому, що після перегляду двосерійної мультиплікаційної стрічки чується тріск зламаних стереотипів

Ось так ось.

Цікавими є і гри Кунг-Фу Панда онлайн, представлені на цьому порталі абсолютно безкоштовно. Велика частина даних іграшок пропонують користувачеві поборотися з противниками.

Одна з особливостей більшість фреш-ігор Кунг Фу панда - 3d технології, які використовувалися для створення Інтернет-розваг. Одна з таких, викладена на ресурсі, яка покликана забезпечити Ваше дозвілля цікавими розвагами. Але для початку бойовому мистецтву слід навчитися, що і пропонується на першому етапі онлайн ігри. Зміст завдання простий, потрібно потренуватися майстерності кунг фу. Для цього користувачам запропоновано рухати ногами і руками панди, керуючи ними з допомогою стрілок на клавіатурі. Будьте уважними, варто натискати тільки на ті стрілочки, які з'явилися в рухомому рядку на екрані монітора комп'ютера або планшета. В іншому випадку не тільки Ви не навчитеся грати в Панду Кунг Фу онлайн, але і сам персонаж зможе добряче заробити від противника по морді або переконливо великого живота. Кому це треба? Так що будьте максимально обережні та чітко виконуйте всі приписані інструкції.

Хочете навчитися техніці стрибка Тигра? У вас з'явиться унікальна можливість разом з онлайн-іграми Панда Кунг Фу. Головне - не втрачати віру в себе і виконувати завдання, прописане розробниками ігор. Тигр може стрибати досить високо, але його діями слід керувати за допомогою миші. Отже, завдання полягає в тому, щоб зібрати максимальну кількість китайських ліхтариків, при цьому не впасти. В принципі, все просто. Тигр може стрибати на висоту в кілька метрів, якщо потрібно траєкторія побільше, смугастий хижак зможе виконати її, оперевшись на одну з пролітаючих повз ламп. За кожну з них дається 10 очок, перше завдання полягає в тому, щоб зібрати 100 очок, тобто стрибнути на 10 ламп. Складність, звичайно, тут теж є і полягає вона в тому, що лампи летять не на однаковій відстані, і на різній висоті. Потрібно прорахувати політ тигра таким чином, щоб він зміг приземлиться на одну з ламп. В іншому випадку, йому доведеться впасти вниз, і раунд буде програно. Користувачеві буде запропоновано переграти його заново.

Знаєте гру Рослини проти Зомбі онлайн? Щось подібне є і з участю Панди Кунг-Фу. Тільки тут потрібно побороти трупів, що поїдають людський мозок, з допомогою знання китайської боротьби. Керуючи пандою за допомогою стрілочок на клавіатурі або на планшеті, Ви зможете назавжди очистити вулицю, на якій розташований Ваш будинок від зомбі і іншої нечисті. Як вважаєте, ця гра варта Вашої уваги? За поведінкою панди стежить його беззмінний вчитель, який, у разі чого, може дати кілька підказок і цінних порад герою. Головне, вчасно реагувати на виниклу загрозу, діяти швидко і рішуче.

Панда Любить і гоночки. Чому б і ні, не бійками єдиними живе наш улюблений ведмідь. Відмінна флеш-гра Панда в машині в феєрверками дасть можливість користувачеві розправити крила і відчути на собі спрагу швидкості. Завдання, в принципі, просте і зрозуміле: треба, сівши за водійське крісло в машині, проїхатися по нерівній місцевості, іншими словами, по полю так, щоб не перевернутися, не потрапити в ДТП і зібрати всі медальки, які будуть потрапляти на шляху. Ігнорувати ракети теж не варто, завдяки ним можна буде переходити в режим «Турбо» і літати над полями. Режимом Турбо захоплюватися теж не варто. Справа в тому, що він перетворює Вашу прогулянку практично в політ, що, звичайно непогано, але є маленьке але. Під час цього польоту дуже складно контролювати машину і найчастіше користувач не встигає зібрати монети і ракети, розкидані на дорозі. А без них, по суті, виграти неможливо. Тому режим Турбо краще використовувати тільки в особливих випадках. Машину можна прискорювати і вручну, з допомогою стрілок на клавіатурі. Іноді треба проявити спритність і зуміти перескочити обрив або рів, використовуючи стрілочку «Вгору».

Панда Кунг Фу завітала в посудну крамницю? Ведмідь отже, прямо скажемо, не самий спритний представник тваринного світу, а ще й намагається повправлятися в Кунг Фу, не розбивши не єдиної тарілки. Хочете дізнатися, чи вийде у виконати завдання, написане хитрими розробниками? Управляйте ведмедем за допомогою комп'ютерної миші або пальця, якщо використовуєте для гри планшетний комп'ютер.

Важливо пам'ятати, що проблема полягає не тільки в тому, що при заняттях Кунг Фу потрібно махати усіма частинами тіла, а й у тому, що ведмідь сама по собі тварина не поворотлива і йому складно прогинатися під мінливий світ. Тому дана гра може викликати деякі труднощі, але тим і цікавіше в неї грати, чи не так?

Любите головоломки - Кунг-Фу Панді і тут є чим Вас порадувати. Наприклад, паззлами. Є рівні легше, є ті, на проходження яких потрібно витратити час і енергію. Почнемо з простого - перед Вами картинка, розрізана лиходіями на кілька частин і розібрана. Ваше завдання - зібрати все в купу і виставити правильну картинку. У рівні складніша картина буде порізано на більшу кількість частин, що, природньо, ускладнює процес складання. Чим далі ви зайдете, чим більше дрібних шматочків Вас чекає. Будьте уважні, гра зажадає певний посидючості.

Панда Любить проводити час на відпочинок, правда, і так не обходиться без пригод. Фантазія у розробників онлайн-ігор величезна, головне тільки бажання насолодитися гарною забавою і спритність, щоб проходити часом складні рівні.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам