Ігри Пригоди

Ігри Пригоди онлайн більше підходять для дівчаток або для хлопчиків? Напевно 99% людей скажуть, що для других. Адже пірати у відкритому морі, розбійники в непрохідному лісі або чудовиська в давно забутому куточку світу, на перший погляд, цілком хлоп'яча тема. Але як би не так

Дівчатка не менше люблять пустувати, ніж хлопці. І взагалі, цікаво, звідки з'явилася думка, що прекрасна половина людства віддає перевагу в ранньому віці лялькам, а далі повинна цілодобово стояти біля плити і виховувати дітей? Пропонуємо разом зламати пару-трійку стереотипів і відправитися в далекі подорожі, не розбираючи, хто є хто. Дівчина чи хлопець, неважливо! Ігри пригоди чекають!

А все-таки, де бере початок тяга представниць прекрасної статі до різного роду пригод? Насправді відповідь криється ще глибше, ніж ми могли б собі уявити. Взяти навіть, приміром, наших батьків. Кожна мама, будучи маленькою дівчинкою, до дірок зачитувала твори Жюля Верна і мріяла разом з героями його книг опинитися в незвіданих місцях. А Олександр Дюма? Ну, яка з дівчат тих часів таємно не бажала хоч на хвилинку опинитися на місці головних героїв? То-то ж. Так от з року в рік, з покоління в покоління книги прищеплюють нам любов до пригод. Звичайно, наші бабусі захоплювалися вже іншими томами, прабабусі - третіми та ін. Кожен вік диктує моду на ту чи іншу літературу. Наш час - не виняток. Місця найпопулярніших пригодницьких книг займають «Гаррі Поттер», «Володар кілець», «Хроніки Нарнії» та ін. Навряд чи сьогодні можна знайти людину, який би не читав, не дивився або хоча б не чув про ці всесвітні твори, які вже давно стали класикою.

Читати книги і дивитися фільми, звичайно ж, добре. Але ні один томик, жоден фільм не зможуть перенести тебе в реальні пригоди навіть якщо ти наділений від природи чудовою фантазією і винятковим уявою. Інша справа - пригодницькі ігри онлайн для дівчаток і для хлопчиків. Завдяки таким іграшкам зануритися в світ непередбачених подій можна в будь-який зручний час, не докладаючи жодних зусиль і без матеріальних витрат. А все тому, що на нашому сайті гри Пригоди знаходяться у вільному доступі. Кожен бажаючий може почати грати в будь-який зручний момент. Більш того, всі іграшки абсолютно безкоштовні. Заманливо, чи не правда?

Часом здається, що час романтики і пригод канули в літа. Де безстрашні лицарі в обладунках, які борються за руку і серце коханої? Де морські мандрівники, які місяцями не причалюють до берега, тому змушені битися з небезпечними піратами? Де скарб, захований на далекому острові, що охороняється драконом? Так, іноді складається враження, що нічого подібного в наших нудних життях і очікувати не варто. Звичайно, спокійне і розмірене життя цілком влаштовує дорослих. Подумавши логічно, що ще треба для щастя, якщо є улюблена сім'я, робота, квартира, автомобіль тощо. Але от дітям такий розклад взагалі не підходить.

Хочеться чогось такого, про що можна тільки мріяти, тільки думати, уявляти і не пускати сторонніх у свої фантазії. Хочеться сказати, що досить сидіти в насидженої зоні комфорту, пора виходити за межі квартири і не тільки по буденним справам. Зрештою, досить просиджувати вечори біля телевізора та переглядати світові новини. Та й навіщо, якщо можна самостійно відправитися на пошуки пригод в ту чи іншу країну! Але перед цим непогано було б потренуватися, і тут не обійтися без ігор онлайн ігри Пригоди!

Яка асоціація виникає, коли ти чуєш слово «пригоди». Небезпека? Якщо так, то ти - справжній шукач пригод. Адже походи в незвідані куточки планети не бувають простими і легкими. Обов'язково за рогом тебе чекає щось, з чим доведеться боротися силою або ж виплутуватися зі сформованої ситуації, підключаючи до справи логіку.

Тому, якщо ти справді зібрався шукати пригод, перше правило звучить так - нічого не боятися. Якщо ти здригаєшся від слів «лиходії», «чудовиська», «вороги», то не витрачай свій час, краще пограй в більш спокійні ігри, наприклад, дочки-матері. Якщо ж від цих слів ти відчуваєш небувалу енергію і з'являється бажання піднятися і кудись бігти, то ти - наш чоловік! Швидше починай грати в Пригоди онлайн, щоб втамувати спрагу непередбачуваності!

Друге, що треба запам'ятати, вирушаючи на пошуки пригод, це наявність та щоденне тренування таких якостей як сила, розум, спритність. Зізнайся самому собі, якщо один з цих показників у тебе «погулює», треба терміново щось робити. А що конкретно робити, ти вже знаєш сам - вирушати у віртуальні пригоди! Пам'ятай - перемагають тільки по-справжньому сміливі та цілеспрямовані люди.

Якщо ж ти взагалі не маєш подібних якостей, не біда. Напевно у тебе є щось таке, чого немає ні в кого більше. Наприклад, маленькі феї так само не можуть похвалитися непомірною силою. Але, незважаючи на це, вони володіють чимось більшим - магією. А чари, як відомо, можуть впоратися навіть з самими-самими силачами. Тому спробуй розгледіти себе з іншого боку. Може, природа наділила тебе безліччю прихованих талантів?

Як би там не було, грати варто усім. Не дарма ж саме цей жанр посідає топові позиції не лише серед іграшок, а і серед книг і фільмів. Мільйони фанатів по всьому світу не бажають знайомитися з якимось іншим світом, окрім як пригодницьким.

Нам приємно говорити, що на нашому сайті зібрані ігри Пригоди для дівчаток і для хлопчиків. Хлопці можуть врятувати мандрівників від зомбі, а дівчатка - допомогти прекрасної феї дістатися до мети.

Більш того, ігри Пригоди онлайн безкоштовні. Щоб почати грати, досить запустити гру у браузері. Зручно, не чи правда? Тому не варто витрачати час даремно, пригоди вже кличуть! Грай і насолоджуйся віртуальним світом небезпек, підступів і загадок. І пам'ятай - немає нічого неможливого!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам