Ігри Сміширики

Забавні істоти, які привертають увагу дітей і дорослих по всьому світу і були створені в Росії - герої популярного мультиплікаційного проекту Смішарики. Це забавні звірятка, які пізнають світ і розвивають дитину, допомагають ій вчитися і розуміти, що відбувається на планеті, якою буває природа, що таке добро, що таке зло.

Смішарики, з-за того, що автором ідеї та головними сценаристами виступили росіяни, дуже підходить під наш менталітет, тому подвійно цінні для сімейного перегляду

Але, не дивлячись на російське походження, насолоджуватися пригодами забавних героїв мають можливість, завдяки професійному перекладу, жителі Америки і Європи.

Смішарики улюблені дітьми з усього світу ще і тому, що їх легко і зручно малювати. Завдяки круглій формі, зобразити улюбленого героя зовсім нескладно, і дітки із задоволенням вправляються у майстерності малювання улюблених тваринок. Смішарики стали популярним брендом, вони використовуються в рекламах і логотипах багатьох продуктів харчування, розрахованих в основному на дітей. Це відмінний маркетинговий хід, який чудово діє на покупців, і товари з зображенням Смішариків зникають з магазинних полиць дуже швидко. Задоволеними залишаються багато сторін: виробники, споживачі, дистриб'ютори і власники торгової марки, які продають право на її використання за шалені гроші. До справи приєдналися і виробники онлайн-ігор Смішарики, випустивши безліч цікавих інтернет-забав з участю улюблених героїв.

На нашому порталі представлено безліч онлайн-ігор Смішарики. Не варто думати, що інтернет-розваги - це погано і потрібно уникати комп'ютера, як головного вбивцю дитячого часу. Коли ви останній раз проводили сімейне дозвілля разом? Не можете згадати? А даремно! Адже дітям дуже важливо відчувати батьківську турботу і увагу, а спільні розваги стимулюють розвиток довірчих відносин у родині.

Наш портал надає можливість абсолютно безкоштовно зіграти в безліч онлайн-ігор Смішарики, насолодившись пригодами улюблених героїв. Ключове слово - безкоштовно, тому як багато розробників онлайн-ігор пропонують свою продукцію за символічні або навіть великі гроші. Від цього, як правило, програють обидві сторони. Розробники, тому що їхні праці крадуться і зламуються доморощеними хакерами, і батьки, адже діти витрачають їх кровні на оплату рахунки для отримання доступу до гри. А іноді діти намагаються скачати безкоштовну версію ігри Смішарики і в навантаження отримують шкідливий вірус на комп'ютер. А адже всі знають, скільки коштує сьогодні послуга професійного айтішника.

Якими бувають ігри за участю Смішариків?

Бігалки. Відмінна можливість побігати і погратися. Хто не любить, керуючи улюбленим героєм, проходити складні шляхи, збираючи по дорозі монети чи інші заохочувальні бонуси. Як правило, в кінці такої бігалки належить битися з головним негідником або перешкодою. Геймери називають це явище Босом. Битися з Босом - головний етап будь якої бігалки. Але для того, щоб дійти до фінішної прямої, потрібно розібратися з багатьма ворогами, які стануть на дорозі головному герою, одному з Смішариків.

Квести. Шукайте вихід з лабіринту разом з головним героєм. До речі, якщо в сюжеті мультфільму головних або просто кілька цікавих героїв, гравець може вибирати, з ким він буде долати перешкоду. Вірніше не з ким, а за кого. Квести зазвичай нічим не відрізняються від бегалок, не всі навіть зможуть відрізнити одне від іншого, та це й не важливо.

Гонки. Любите поганятися на різних реальних і не зовсім транспортних засобах? Автомобілі, мотоцикли, укупі з трамваями, велосипедами, єдинорогами та іншими казковими істотами - вибір величезний, а права на керування вимагати ніхто не буде. Як говориться, осідлав і поскакав. Головне тут - швидкість і вміння маневрувати з допомогою комп'ютерної миші або кнопок на клавіатурі. Хто швидший і спритніший, той і переможець гонки. І все одно, хто головний герой, це швидше вже другорядне значення.

Любите малювати? Малюйте на комп'ютері за допомогою миші і клавіатури. Вибір і палітру різноманітних кольорів величезний, можна навіть заплутатися, але тим і веселіше. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням улюбленого героя розкішного мульфільму. Головна особливість розмальовок онлайн - відсутність бруду у будинку. Адже всі творчі процеси проходять на моніторі комп'ютера, нічого не капає, не ляпає і не потрапляє на шпалери. Батьки в захваті, адже діти перебувають при справі, розвивають праву півкулу і беруть участь у творчому справі. Чому б і ні? А те, що це проходить не наживо, а онлайн - вже нікого не цікавить. Безліч важливих дій давно перейшли на комп'ютер, і цим абсолютно нікого не здивувати.

Вважаєте, що вашій дитині пора грати в логічні ігри, щоб розвиватися? Будь ласка, ми пропонуємо широкий вибір різних логічних інтернет-забав, які позитивно діють на дитину. Хочете - шукайте відмінність між двома, здавалося б, однаковими картками. Таке проведення часу розвиває не тільки логіку, а й вміння зосередитися на деталях, уважність. І все це весело, із запалом, граючи в улюблену онлайн-гру.

Пошук предметів - хіт сезону онлайн-ігор. Допоможіть улюбленому героєві прибратися в кімнаті, відшукавши потрібну річ або знайти ключ до розгадки якоїсь детективної загадки.

Віддаєте перевагу старому-доброму тетрісу? Відмінно! Смішарики теж люблять тетріс онлайн, але популярна розвага трохи відступає від загальноприйнятих правил. Але тим цікавіше.

Спортивні ігри - звичайно, краще всього займатися спортом на вулиці, з друзями. Але якщо така розвага неможливо через погоду чи інших факторів, чому б не зіграти у футбол, волейбол онлайн, разом з улюбленим героєм. Відмінна ідея! Забивай голи або просто перекидай м'яч представникам своєї команди. По-перше, у дитини розвинеться інтерес до спорту та фізкультури, по-друге, так можно вивчити правила будь-якої спортивної гри.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам