Ігри Бійки

Кожному хлопцеві знайоме відчуття, коли «сверблять кулаки» і з'являється невідомо звідки бажання побитися. Іноді це може бути наслідком появи злості, ревнощів або просто як результат невдалого дня. На щастя, в наші дні є безліч варіантів, щоб виплеснути негативну енергію

Один з таких виходів - ігри Бійки онлайн, які підходять для хлопчиків усіх вікових категорій.

Незалежно від віку, часу доби і місця знаходження завжди можна як слід потренувати свої навички. Зручно, чи не так? Плюс до всього ігри про Бійки таять масу позитивних моментів. Хоча вони не здатні поліпшити загальний фізичний стан, зате вдосконалюють реакцію, уважність, спритність. Одним словом - формують справжнього бійця.

Навряд чи хтось заперечуватиме той факт, що бойові вміння можуть дуже знадобитися в реальному житті. Повертаючись пізно ввечері додому, треба бути готовим до всього і, в разі виникнення непередбаченої ситуації, потрібно уміти дати відсіч нападникам. Крім того, бойові мистецтва стануть в нагоді і під час проводжання дівчини додому. Ніхто не гарантує, що цей шлях буде безпечним і без пригод. А ми, хлопці, захисники і повинні виглядати справжніми героями в очах протилежної статі.

Ігри Бійки являють собою файтінг у віртуальному світі. Першою грою такого жанру було дітище Тіма Скеллі «Warrior», яке побачило світ у далекому 1979 році. Гра презентована на аркадних автоматах, при цьому герої гри відображалися над ареною, в ролі якого виступав корпус автомата. Минув час, і ігри Бійки онлайн почали розвиватися і розширюватися, знаходячи все нових і нових шанувальників у своєму жанрі.

Скептики стверджують, що бути фанатом гри Бійки може тільки неадекватна людина, який просто «не дружить з головою». Не хочеться розчаровувати невіруючих, але це зовсім не так. Звичайний міф, навіяний засобами масової інформації.

Але хто ж тоді вони, геймери, які віддають перевагу іграм про Бійки всім іншим розвагам?

Як не парадоксально це може прозвучати, але серед любителів побитися у віртуальному світі дуже часто зустрічаються тихі, скромні, одружені люди. Психологи стверджують, що саме через ігри вони і відрізняються настільки позитивними рисами характеру, вихлюпуючи весь накопичений за день стрес за допомогою поєдинку онлайн. Борючись з ворогом, їх злість доходить межі і, чим більше агресії проявляється під час гри, тим більше шансів на перемогу. І тут скептики знову можуть висловити своє «фе». Адже, якщо подивитися зовсім з іншого боку на весь цей процес, то вийде, що бійка - це той же стрес, який геймер отримав на роботі і від якого він нібито звільняється. Але не так все просто. Така категорія людей просто страждає від нестачі звичайних фізичних навантажень. Сидяча робота, що вимагає величезних зусиль з інтелектуальної сторони, не надає почуття повної задоволеності від життя. Людині треба займатися фізично, спускаючи накопичену енергію. Ігри Бійки онлайн - чудовий спосіб зробити це. Адже набагато простіше провести розбирання у віртуальному світі, ніж псувати стосунки з рідними і близькими.

Іноді здається, що весь світ проти тебе. В такі моменти, коли людина перебуває на межі зриву, ігри Бійки онлайн рятують як не можна краще. Чоловіки можуть переносити весь свій негатив на віртуального супротивника, таким чином звільняючись від нахлинувшого невдоволення у віртуальному світі.

Існує ще одна категорія людей - агресори. Ось їм-то якраз бійки, поєдинки, розбирання та інші існуючі слова-синоніми підходять як не можна краще. Ну, подобається людині з допомогою бійки виявляти свою першість, старшинство і перевагу в силі. Так ось - як не крути, а зробити це краще в віртуальному світі. Набагато простіше «начистити морду» противнику онлайн, тим самим виливши на нього всю злобу, ніж піддаватися реальній небезпеці.

Є окрема група людей, для яких файтінг - це не просто вулична бійка, а ціле мистецтво. Існують самі різні ігри Бійки онлайн для хлопчиків. Іграшки, в процесі яких можна спостерігати відточеність рухів бійця карате, айкідо та ін. заворожує і не дає можливості відірватися від монітора комп'ютера - настільки це цікаво.

Професійні геймери також люблять безкоштовні ігри Бійки онлайн за їх спецефекти, сюжети, місії. Найчастіше вони бачать в таких іграшках відволікання від сірих буднів і «переключення» на щось більш захоплююче.

Деякі люди грають в файтінг тільки з метою появи нових відчуттів. Їм не вистачає адреналіну в крові через розмірену плину життя. Тому і відправляються в віртуальний світ, щоб отримати чергову порцію драйву.

Деякі геймери невпинно слідують традиціям. Для багатьох гравців першої онлайн грою став саме файтінг. З тих часів для них не існує яких-небудь інших іграшок.

Ми надали трохи поверхневий опис любителів файтінгу. Якщо досліджувати це питання більш детально, то, напевно, спливе ще чимало цікавих подробиць. Ясно одне - усіх фанатів ігор про Бійки об'єднує чітка графіка, цікавий сюжет і можливість виплеснути негативну енергію на віртуального супротивника.

Тому, що б не говорили скептики, ігри Бійки не сприяють прояву жорстокості реального життя, а навпаки - надають тверезості і спокою, чого іноді так не вистачає. Особливо якщо мова йде про прийняття рішень. Відомо, що зопалу не можна нічого вирішувати. Тому холодність розуму, яку допоможе сформувати ігри Бійки, стане в нагоді чи не кожен день.

На цій сторінці ти знайдеш різні безкоштовні ігри Бійки онлайн. Не віриться, що в сучасному світі ще може існувати що-небудь безкоштовне? А ти спробуй грати в Бійки онлайн, і переконаєшся в цьому сам! Обирай вподобану гру і починай доводити противнику, хто тут головний! Покажи, що саме ти найкращий!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам