Ігри Кім П'ять з Плюсом

Здається, найбільш відомим сценарієм для дитячих мультфільмів є сюжет про школярів. Тільки незвичайних, наділених або суперсилою, або суперможливостями. Кім П'ять з Плюсом - свого роду класика

Те, що потрібно для підлітків. Дівчинка, яка не тільки розумна і красива, навчається у старших класах на одні п'ятірки, ще й захоплюється врятуванням світу від лиходіїв. Але Кім переживає не тільки про порятунок світу, у неї безлічі підліткових проблем, як у всіх інших дітей. Граючи в Кім П'ять з Плюсом, гравець може насолодитися життям героїні і її друзів, випробувати незвичайні пригоди, звичайне життя школярки, але і її захоплюючі пригоди.

Отже, Кім 5 з Плюсом являє собою мультсеріал про американську школярку, яка рятує світ від лиходіїв. Мультфільм має нехитру подачу, яка сміється над тими банальними речами, які представлені в бойовиках і кіно про таємних агентів. Як свідчить легенда створення, то виникнення мультика пов'язано з тим, що творці застрягли в ліфті. Боб Шулі і Марк МакКоркл подумали про те, щоб створити дівчинку, яка виручає людей, якщо ті потрапили в біду. Крім Кім в мультфільмі у неї є напарник Рон, Вейд, який володіє унікальними здібностями вундеркінда, доктор Драккен, Шиго і Калиган і багато персонажів другого плану.

За сюжетом Кім 5 з Плюсом живе в Міддлтоні. Хоча щодо цього місцерозташування ведуться дискусії.

Якщо дотримуватися першої версії, то Міддлтон перебуває в Колорадо. І це підтверджує фрагмент з Нових Рон, де Сеньйор Старший розглядає карту Колорадо, замишляючи удар ракетою. Якщо ж Міддлтон і справді розташований у Колорадо, то його протопит - це Літтлтон. За іншою версією місто знаходиться поблизу Західної Вірджинії. Прихильники цього варіанту вказують на епізод, де Кім 5 з Плюсом звертається до Вейда, щоб той простежив за звіром, якого шукають Рон і Баркін. Спостерігають вони якраз із Західної Вірджинії.

Хоча основна частина прихильників вважають, що події протікають в Колорадо. Хоча як розсудити дискусію поки не ясно.

Отже, Кім П'ять з Плюсом дівчинка, яка навчається в середній школі. Вона ж і супер агент. Вона не приховує свою діяльність, тим самим відрізняючись від інших героїв. Вона має чудові стосунки з урядом, поліцією, військовими. Однокласники Кім знають про її позанавчальні заняття, і все ж не беруть участь в них. Тільки якщо справа не стосується особисто їх. Кім 5 з Плюсом дуже добре вчиться, вона популярна серед однолітків і є членом групи підтримки.

Кім 5 з плюсом - підліток. Вона добре складена, струнка, спортивної комплекції, гнучкого складання. У неї гарні зелені очі, яскраві руде волосся середньої довжини. Іноді дівчинка ходить з косами. А от коли їй було десять, вона носила брекети на зубах і довгий хвіст.

Дівчина володіє п'ятьма наборами обмундирування. Це форма для міста, цивільний варіант, костюм вболівальниці, обмундирування для її місій, а так само скафандр і кілька костюмів для різних ситуацій.

Розповімо про одяг Кім по порядку:

Її міський одяг - це коротенький зелений топік і сині джинси довжини капрі, звичайні спортивні туфлі. Ставши дорослою, Кім вже більш майстерно підходить до вибору одягу. Іноді вона одягає червоний светр, а іноді навіть костюм у стилі середньовіччя жовтого кольору.

Костюм вболівальниці дівчинка часто змінює. Бо кожен навчальний рік учні отримують новий одяг.

Коли Кім грає роль спецагента, то її костюм - чорна водолазка щільно прилягає до тіла і з тонкими манжетами, темними рукавичками, штанцями і спеціальним ременем. Пізніше Кім носить фіолетову сорочку, чорні штани з лампасами в тон сорочці, рукавички з жорсткої тканини.

Дивним елементів є те, що одяг дівчинки змінюється по ситуації - це і зимовий костюм з флісу, і гідрокостюм, і навіть кілька суконь.

Особливої уваги заслуговує скафандр. Кім 5 з плюсом одягає його в особливих випадках. Його придумав Вейд, вундеркінд, про якого ми вже говорили. В скафандрі продумано збільшення м'язової маси, силове поле, відновлення, незвичайні рукавиці-кошики, він може повертати енергію твердих снарядів. А вже пізніше скафандр навіть мав таку функцію, як режим невидимості.

Кім 5 з плюсом володіє безліччю гаджетів. Її найдивовижніше пристосування - кишеньковий комунікатор. Його придумав Вейд, щоб зв'язок з дівчинкою не переривалася під час спецоперацій. Потім він був удосконалений і виглядав, як наручний годинник. Вони могли підтримувати зв'язок, сканувати, бути магнітом, гачком, аналізувати і володіти безліччю інших надбудов. Але от тільки одна недоробка була в годиннику - вони не ловили сигнали під ковдрою.

Кім дуже красива дівчина, вона впевнена в собі, розумна. Вона думає, що може все. Вона володіє добрим і завзятим характером. Вона завжди намагається допомогти людям. Іноді вона викликає враження цікавої особи, її злить, коли у інших щось виходить краще, ніж у неї самої. Вона іноді сумнівається в собі, тому з усіх сил хоче бути краще і краще, прагнучи до досконалості.

Хоч дівчинка і супергерой, проблеми у неї ті ж, Що і у інших підлітків в звичайному житті. Вона соромиться хлопця, який їй подобається, вона сперечається з батьками і у неї є суперниці - Шико і Бонні. Кім хоче всім сподобатися і турбується, що подумають про неї інші, тоді вона виявляється в зоні маніпулювання.

У Кім чудові рефлекси. Вона багато тренується. Вона чудовий боєць. Швидко адаптується до нових умінь і ситуацій. Вона вправно переміщається, швидко перекидається, володіє різними бойовими мистецтвами, вміє трощити перешкоди. Потім вона навіть освоює лижі, лазіння по скелях, спів, дельтаплан. Вона проявила себе як чудова няня, шпигун, детектив.

Кім дуже багато часу приділяє виконанню завдань. Але крім того вона відмінно встигає у навчанні, і навіть працює в групі підтримки. Вона не дуже любить терміни, науку, якою займається її тато і брати. Після школи вона збирається вступити в одну з найпопулярніших вишів у світі.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам