Ігри Вампіри

Похмурі істоти, які живляться людською кров'ю, безліч історій про них хвилювали людей багато століть. Історія бере свої коріння ще з роману про графа Дракулу. Тоді вампіри і стали основою для жахів, страшилок і фільмів про чудовиськ

Сучасний світ подарував нам нову історію - про Блейда. Винищувач вампірів, з яким пов'язана сага про кохання простої дівчини вампіра. Історія це відома кожному і називається вона Сутінки. Ігри за участю вампірів відмінно допомагають зануритися в атмосферу таїнства і похмурості, бути ближче до інтригуючої, захопливої, але небезпечної та лякаючої істоти з блідими обличчям і неймовірними іклами.

Вже якщо говорити про історію, то вампіри - істоти фольклорні та міфологічні, вони харчуються кров'ю людей та тварин. Легенди і билини про вампірів були завжди, вперше говорилося про істот, що смокчуть кров, дуже і дуже давно. Але термін «вампір» з'явився лише в самому початку вісімнадцятого століття, тобто, відносно недавно.

Вампіри існують абсолютно у всіх культурах людства. І слов'янський, і східний, і американський, і західноєвропейський фольклор свідчить про кровосисних істот. Опис вампірів дуже різниться, ось, наприклад, європейські билини описують вампірів як повних істот з рум'яними обличчями, вони одягнені в саван, у них довге волосся, ікла і нігті. Про те, як з'явилися вампіри, існує багато легенд. Тому якоїсь загальної теорії їх появи так і не придумали. Кожен народ придумав своє пояснення появи вампірів. Наприклад, китайці і слов'янський народ дотримується думки, що приєднатися до числа вампірів можна було тварині, якщо воно перестрибне через труп.

Щоб захиститися від вампірів, люди придумали обереги - часник, глід, шипшина. Люди християнського віросповідання вважали, що вампір, як і інша нечисть, боїться священних реліквій. Такими могли б бути чіткі, священна вода, розп'яття Христа. Вампір боявся ступати на освячену землю, хоча кладовища, наприклад, вампіри зовсім не бояться, пройти вздовж проточного джерела, боялися відображення в дзеркалі і власної тіні. Щоб вбити вампіра необхідні були загострені кілки, їх потрібно направити в серце чудовиська, його рот, шлунок вже мертвого тіла. Але інші народи кажуть, що обряд обезголовлювання або спалення - вірний метод проти вампірів. А найбільш радикально налаштовані противники вампірів після спалення тіла одного з рідних, додавали попіл у воду і пили, як ліки проти вампірів для всієї родини.

Світова література рясніє образами вампірів. Але ці образи істотно відрізняються від образу з народних повір'їв. Велика їх частина зовсім не жахлива і огидна, а навпаки, романтична, приваблива, хоч і жорстокої природи. Одними з перших про вампірів писали і згадували у своїх творах Байрон, Престу, Стокер, Полидори. А сьогодні тематика про вампірів набирає все більш популярною. Про них писали Райс, Сендс, Харріс, Гамільтон, Крістіан Фихан, Стефані Майєр і безліч інших творців.

Якщо вже говорити про кінематографію, то найбільш відомим героєм-вампіром є граф Дракула. Про Трансільванського аристократа було знято понад ста сімдесяти фільмів. Після нього за мотивами однойменного роману Ле Фаню - Кармилла. А так само широковідома графиня Елізабетт Баторі, яка приймала ванни у крові жертв, яких убила. У 1913 році на екранах з'явився перший вампір-кровосос у фільмі режисера Роберта Вини. А вже після безліч інших . Найбільш популярні «Дракула» режисера Тода Броунинга, Мурнау з фільмом «Носферату», «Дракула» Френсіса Форда Копполи. «Кров і троянди» режисера Роже Вадима. З сучасного кінематографа - такі фільми, як «Інтерв'ю з вампіром», «Від заходу до світанку», російський «Денний Дозор» і «Нічний Дозор», і нескінченно популярна «Сутінкова сага».

Безліч ігор ґрунтуються на світі вампірів. У паралельному всесвіті World of Darkness вампіри - це один з головних персонажів, разом з перевертнями, феями, магами. Більшість вампірів повинні дивитися за порядком. Бо вампіри ще ховаються серед людей в образі нормальних звичних мешканців. Вампіри належать до різних кланів. Розрізняють ці клани з особливим наборів особливих здібностей. Приміром, вампіри з товариства Malkavian мають різні види нестями.

Для довідки:

Вампіри - це міфологічна чи фольклорна істота. Це нечисть, яка живиться кров'ю людини або тварин. Риси вампіра дуже різняться у різних фольклорах. Деякі, наприклад, говорять про існування неіснуючих вампірів, летючих мишей, собак, павуків. А ось у зоології і ботаніки поняття «вампіризм» відноситься до п'явок, кажанів, іншим організмам, які у цілях харчування використовують рідину інших істот. Поняття «вампір» використовується для позначення міфологічного магічного організму, який є хижаком, що висмоктує силу, життя з своїх жертв. Вони свого роду приклад вампіра, хоч кров'ю вони і не харчуються.

Вчені говорять, про те, що історії про вампірів з'явилися з-за існування рідкісного захворювання, порфирія. Така хвороба псує кров, і порушує продуктивність гема. Якби не ця хвороба, то міфів про Дракулу і інших вампірів не існувало б. По всіх симптомів хвороба дуже схожа за течією життя і способом існування вампіра. Знайти причину хвороби і описати її вчені змогли у другій половині двадцятого століття. Хоча до цього протікала битва з вовкулаками. У Франції, наприклад, стратили понад тридцять тисяч осіб, підозрюваних у вампіризмі.

У світі визнано, що це форма рідкісної патології ген. Один з двохсот чоловік страждає захворюванням. Така хвороба виникає у разі кровозмішення.

Тематика вампірів актуальна і популярна протягом століть. Все більше фільмів, книг, ігор з'являється про вампірів. Люди дивляться про них фільми, їм подобаються герої і сцени, вони бояться, жахаються, але все ж дивляться. А для тих, кому хочеться взяти участь в історіях про вампірів пропонується безліч ігор з вампірами. Страшно захоплюючих і дуже цікавих.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам