Ігри Міккі Маус

Важко знайти на планеті Земля людину, яка б не знала хто такий Міккі Маус. Це воістину легендарний мультиплікаційний герой, створений у далекому 1928 році геніальним Уолтом Діснеєм. Цікавий факт - Міккі Мауса Уолт любив настільки, що заявив, що якби той жив насправді, Уолт б погодився проміняти його на всіх своїх жінок і сім'ю

Як би воно вийшло, ми так і не дізнаємося, але вже після смерті Уолта з'явилося безліч онлайн-ігор Міккі Маус, де знаменитий людиноподібний мишеня є головним героєм. А керівник його дій і життя - людина, яка грає своїм персонажем на комп'ютері, ноутбуці або планшеті. До речі, до справи онлайн-ігор Міккі Маус давно підключилися смартфони та айфони, власники яких теж із задоволенням використовують Мікиі Мауса як головного персонажа своїх ігор.

Як виглядає Міккі Маус? Це людиноподібне мишеня чорного кольору, одягнений у червоний комбінезон, великі жовті черевики і білі рукавички. Характерна особливість Міккі Мауса - великі вуха. Багато діти, дивлячись на Міккі, вважають, що у всіх мишей такі ж великі вуха і гризуни чимось схожі на чебурашок. Ось так формується думка, грунтуючись на фантазії мультиплікатора Уолта Діснея.

Наш портал представляє безліч ігор онлайн з участю Міккі Мауса, його подруги Міні і численних товаришів: собаки Гуффі, Дональда Дака і інших.

До речі, стрічка про Міккі Мауса отримала безліч нагород, серед яких престижний Оскар. Але, судячи з офіційної статистики, багато людей, які вважають себе шанувальників Міккі Мауса, самі мультики толком і не дивилися. Принаймні, ні назви, ні опису одного з епізодів, ніхто чітко сформувати не міг. Ось таке несподіване дослідження, проведене британськими вченими. Хоча, чому британські вчені зацікавилися Міккі Маусом на науковому рівні - теж достеменно не відомо.

На нашому ігровому порталі представлено багато онлайн-ігор з участю улюбленого всіма Міккі Мауса. Місій і різних сюжетів достатньо. То Міккі прогулявся в клубі, попередньо не поділивши щось з іншими відпочиваючими, то Міккі задумав робити бізнес на продажі лимонаду, а води-то чомусь не виявилося. Загалом, на будь-який смак і бажання. Підходять для спільного проведення вільного вечора всієї родини, а головне - онлайн ігри Міккі Маус абсолютно безкоштовні, без реєстрації, відправлення смс та інших заморочок. На нашу думку, ігри онлайн повинні бути безкоштовними. По-перше, це убезпечить сімейний бюджет від нерозумних дитячих витрат, по-друге, вони здатні згуртувати сім'ю. Як давно ви збиралися всі разом за одним заняттям? Прибирання квартири і поливання газонів не в рахунок! Займіться тим, що реально цікаво вашим дітям, та й вас не залишить байдужим. Міккі Маус та ігри онлайн - відмінний варіант.

Давайте розберемося, якими бувають флеш-ігри Міккі Маус.

Бігалки. Міккі Маус любить пригоди і відмінно з ними справляється. Разом з улюбленим героєм користувачеві доведеться проходити складні шляхи, збираючи по дорозі монети чи інші заохочувальні бонуси.

Квести. Шукайте вихід з лабіринту разом з Міккі Маусом і його друзями. Обережно, на довгому шляху до перемоги може зустрітися кілька лиходіїв, чи інших перешкод. Постарайтеся не потрапити в пастку і слідувати чітким інструкціям. В іншому випадку можете втратити життя або опинитися в біді. Не допустіть непоправного.

Гонки. Міккі Маус - пристрасний любитель поганяти. Транспорт для цього вибирає будь-який: від автомобіля і мотоцикла, до літака, ракети або казкових тварин. Часом Міккі доводиться побігати на своїх двох. А чому б і ні? Непогана зарядка. Розімне хлопець кістки, що непогано. Головне тут - швидкість і спритність, а цього Міккі не займати. Користувачу потрібно вчасно натискати на ту чи іншу кнопку на клавіатурі або миші. Швидше, зручніше, веселіше!

Любите малювати? Малюйте на комп'ютері або планшеті за допомогою миші, кнопок і клавіатури. Вибір і палітра різноманітних кольорів величезний, можна навіть заплутатися, але тим і веселіше. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням улюбленого героя Міккі Мауса. Головна особливість розмальовок онлайн - відсутність бруду у будинку. Адже всі творчі процеси проходять на моніторі комп'ютера, нічого не капає, не ляпає і не потрапляє на шпалери. Батьки в захваті, адже діти перебувають при справі, розвивають праву півкулю і беруть участь у творчому справі. Чому б і ні? А те, що це проходить не наживо, а онлайн - вже нікого не цікавить. Безліч важливих дій давно перейшли на комп'ютер, і цим абсолютно нікого не здивувати.

Вважаєте, що вашій дитині потрібно починати освоювати логічні ігри, щоб розвиватися як слід? Будь ласка, ми пропонуємо широкий вибір різних логічних інтернет-забав, які гарно діють на дитину. Хочете - шукайте відмінність між двома, на перший погляд, абсолютно ідентичними картками із зображенням Міккі Мауса. Таке проведення часу розвиває не тільки логіку, а й вміння зосередитися на деталях, уважність. І все це весело, із запалом, граючи в улюблену онлайн-гру. А здобуті навички знадобляться на шкільних уроках, в університеті і в житті в цілому.

Готування. Міккі любить порадувати оточуючих смачними стравами. Приготуйте що-небудь разом з ним! Найчастіше розробники онлайн-ігор Міккі Маус пропонують вам спекти пиріг або торт. Але іноді хлопець з натхненням робить апетитні млинчики, хот-доги та інші яскраві страви американської національної кухні. А які гамбургери виходять у Міккі - пальчики оближеш. Це, звичайно, з умовою, що вони не підгорять. Але дана деталь залежить виключно від логіки і швидкості геймера. Не лови гав, а стеж, щоб ретельно перемішати всі інгредієнти, щоб приготування відповідало рецептам, а вогонь був мінімальним - на великому все швидко горить.

Міккі Маус ігри є не тільки онлайн, але і оффлайн. Придбайте дитині іграшку, він із задоволенням полюбить нового друга.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам