Ігри Льодовиковий період

Мультфільм Льодовиковий Період, а потім і всі частини його не менш захоплюючого продовження займають верхні рядки топів серед анімації в останні кілька років. Потішні створення періоду до нашої ери: білки, тигра, мамонта і не менш харизматичних героїв другого плану підкорили глядачів всієї земної кулі. Скільки цікавих і захоплюючих пригод перенесли герої мультфільму у всіх чотирьох частинах стрічки

А тому надзвичайно приємним стане сюрприз у вигляді гри, яка занурить в період пригод улюблених героїв, а що найприємніше, дасть можливість прийняти активну участь в пригодах улюблених персонажів. Головоломки, які розвивають, зачаровують аркади і безліч інших приємних сюрпризів чекають на сторінці.

Кріс Уэджем і Карлос Салдана створили повнометражний мультик під назвою Льодовиковий період. Сценарій мультфільму занурює нас в атмосферу часу Льодовикового періоду, коли тварини, рятуючись від природних напастей, мігрували в південні країни для порятунку. По дорозі тварини, а так само людські персонажі в ході подорожей переживали не аби які пригоди на своєму шляху.

Намагаючись вижити, герої мультфільму так само, як і в буденному житті, сумують, сваряться і миряться. Закохуються, з'ясовують стосунки. Серед героїв мультиплікаційного фільму мамонт Менні, білка Скрат, тигри з сімейства шаблезубих - і Дієго Сото, лінивець Сід, а також людське дитинча.

Менні, він же відомий як Мамонт Манфред - лідер угруповання, мігруючої на південь. Зовні герой байдужий і навіть кілька злий, в душі таїть ніжність і любов до оточуючих. Давно, до моменту міграції, мисливці вбили дружину і дитинча Менні. Це відбилося на характері героя. Але, зустрівшись на життєвому шляху з потішним ленивцем Сідом, душа мамонта розтанула. Менні немов ожив, він став більш співчутливий до оточуючих, почав цікавитися світом, а найбільш значущою подією стала його закоханість у мамонтиху по імені Еллі.

Менні оберігає не тільки веде за собою компанію, але і несе відповідальність, оберігає, і піклуватися про нових друзів в особі лінивця, вищезгаданої самки мамонта, шаблезубого тигра, людського дитинчати і опосумів.

Хоч мамонт і хоче виглядати серйозно, але час від часу потрапляє в комічні ситуації. Менні покритий шерстю, його ноги схожі на величезні колони, великі вигнуті бивні «прикрашають» його голову. Менні безстрашний перед ворогами. Хоча їх у нього зовсім не багато. Адже не кожен готовий битися з самою величезною твариною Льодовикового періоду.

Якщо розглядати характери героїв, то Сід, лінивець, протилежність мамонтові Менні. Він суттєво частіше потрапляє в кумедні ситуації. На допомогу йому приходять вірні друзі. Сід багато говорить, недалекий розумом, незграбний. Але більш доброго створіння, ніж лінивець, не знайти. Навіть коли категоричний мамонт Менні відмовився повертати дитинча людини в рідну сім'ю, то саме Сід вирішив здійснити благий вчинок і намагався зробити це без сторонньої допомоги. Знайомство Сіда і Менні ознаменувалася втечею лінивця від носорогів, що загрожували йому. Менні надав допомогу невинному лінивцеві, в результаті між ними зав'язалася дружба. Менні далеко не відразу йшов на контакт з Сідом, але в підсумку він прив'язався до маленького друга. Сід і Менні стають нерозлучні, як під час їх спільних подорожей, так після того, як вони осіли на півдні.

Шаблезубий тигр Дієго з небезпечного хижака за час подорожей перетворився у доброго та чуйного приятеля Менні. Коли ватажок тигрів Сото наказав принести дитинча людині, Дієго прийняв наказ, адже затаїв образу на людей-мисливців, які завдали шкоди його племені. Менні відвоював дитину, а тигр незабаром приєднався до зграї Манфреда і Сіда. Дієго змінився в новій компанії, знаходячи такі якості як доброта, чуйність і турбота. Тигр опікав нову компанію, захищав від різних загроз, адже на вигляд він залишався таким же небезпечним, гострі ікла, великі лапи лякали супротивників і не залишали шляхів для порятунку.

За задумом режисерів мультиплікаційного фільму, Скрат і вплинула на причину катаклізму на Землі. Скрат в гонитві за горіхом спричинив розкол Землі, після чого утворилася величезна лавина. Білка стурбована лише добуванням їжі. Він, чого б це не коштувало, видобуває жолуді, а потім ховає їх. Хоча знайдений жолудь був всього один, адже під час Льодовикового періоду - добути їжу було дуже непросто. Білка не думає ні про що, крім їжі, і глобальні катаклізми не мають для нього ніякого значення. Скрат не бере участь у перипетіях героїв, перебуваючи ніби в паралельному світі, і одержимий лише однією метою - жолудем. Але любов долає будь-які перешкоди і змінює героїв. Скрат навіть віддає коханій єдиний бажаний жолудь.

Сквірт, або, як його ще називають, Стусани, людське дитинча. Плем'я людей зазнало напад тигрів, малюк опинився з мамою в бурхливій течії водоспаду. Мати дитини, перебуваючи у безвихідному становищі, виштовхнула дитину на сушу, сама ж, пожертвувавши собою, загинула в бурхливій річці. Раніше Дієго зловив малюка і планував віднести його Сото, голові тигровій зграї. Але Менні і Сід врятували малюка. Сід навіть замінив дитині тата на час їх пригод. З допомогою дитини герої, Менні і Дієго, навчилися любові і турботі. Лінія долі малюка проходить червоною, головною лінією, в історії мультика. Менні. Герої замінюють сім'ю немовляті: Менні стає йому як батько, Сід піклується про дитину як мама, а Дієго став вірним другом і захисником малюка.

Тигр Сото - тигр з сімейства шаблезубих. Він злий, але справедливий. Люди, які знищили його сім'ю, використавши їхню шкіру для одягу, повинні поплатитися за свій вчинок. Це ж справедливо! Сото - природжений лідер. Він досвідчений боєць і вояка. Переслідуючи мету відплати, Сото вирішує не мігрувати з іншими на південь в ім'я порятунку. Дієго тривалий період перебуває під впливом Сото. Але потім він іде до іншої зграї, приймаючи її правила і життєві установки. Сото - цілеспрямований, небезпечний, проявляє якості лідера, він із завзятістю досягає бажаного. Шкода, що все-таки не отступившись від переконань, Сото гине під лавиною снігу в боротьбі з Дієго і Менні, в одній з останній серій Льодовикового періоду.

Існує кілька версій мультфільму. У першій Сід уникав контакту з ленивцем. Він навіть створює ситуацію, де стадо забирає його в невідомому напрямку.

Дієго підлаштовує власну смерть. Але Сільвія оприлюднив обман і навіть радить Дієго з'їсти лінивця. Інсценуванням смерті Сіда залишається в мультику, але вже в іншій варіації.

Мультиплікаційний фільм з'явився на великому екрані в 2002 року. Мультфільм припав до смаку як дорослим, так і дрібним глядачам. У прокаті фільм зібрав більше 300 млн. доларів. Незлий гумор, чудова графіка, дивовижний сюжет, тонкий гумор не можуть залишити байдужими глядачів.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам