Ігри Аватар - легенда про Аанга

Популярність мультфільму «Аватар» не можна перебільшити. Кожна людина, якщо хоча б не дивилася гучну картину, то напевно чула про неї не один раз. «Аватар» завоював мільйони прихильників по всьому світу

Подібна слава мульта цілком виправдана - кожна сцена відточувалася мультиплікаторами не один день, над кожним рухом героїв працювала ціла команда, не покладаючи рук, на протязі довгого періоду. Завдяки такій популярності слідом за виходом мульта почали з'являтися гри Аватр Легенда про Аанга, які мають не менший успіх серед геймерів. Приємно відзначити, що онлайн іграшки на сьогоднішній день дуже якісні, яскраві і різноманітні. Є і романтичні, і бойові, і логічні.

Сюжетна лінія мультика «Аватар» відбувається в магічному світі, де поряд із звичайними людьми живуть незвичайні тварини і духи. Все людство поділено згідно з чотирьох рас. Отже, є люди, що належать до Племені Води, Королівства Землі, Раси Вогню і Повітряним Кочівникам. Кожна група людей має своїх Завойовників, які можуть контролювати підвладні їм стихії. Зрозуміло, без магії тут не обходиться. Кожен чарівний рух Покровителя - це елемент бойового мистецтва. Таким чином, ще раз підтверджується неймовірна праця, яку вклали в мультфільм його творці.

Родзинка сюжету полягає в тому, що в світі з'являється людина, якій підвладні всі чотири стихії. Власне, це і є Аватар. Аватар - дух, який, відходячи в інший світ, знову і знову повертається в новому вигляді. Виходить, що після смерті Аватара його душа народжується в наступній людині в порядку черги. Кожна Раса володіє своїм власним Аватаром - потрібно тільки дочекатися цього священного моменту. При цьому Аватар володіє винятковими здібностями пам'ятати перед ним людей, у вигляді яких існував дух. Але подібне вміння виникає у Аватара тільки в момент небезпеки або ж в результаті довгих виснажливих тренувань. Якщо Аватар помре під час тренування, перевтілення припинятися, колесо Сансари більше не буде працювати, і Аватар не зможе відродитися.

Багато років Аватари працювали над тим, щоб всі Раси жили дружно між собою. Дія мультфільму розгортається, коли дух вселився в дванадцятирічного хлопчика - Підкорювача Повітря Аанга.

Аанг може виступати в якості перехідного елемента від Світу Живих до Світу Мертвих, в якому живуть душі, тимчасово позбавлені можливості бути людьми з плоті і крові. Шляхом довгих тренувань енергії, Аанг може відділятися від свого тіла і відправляти душу в інший світ. Також хлопчик може пройти в Світ Духів у своїй тілесній оболонці. Будучи в астральному світі, Аанг має можливість вільного пересування і спілкування з його мешканцями. Також Аватар може апелювати до духів з проханням відвідати реальний світ в разі потреби. Подібна ситуація трапилася під час боротьби з племенем Вогню. У самий розпал битви Аанг більше нічого не залишалося, окрім як викликати на допомогу Дух Океану, а також парфуми попередніх Аватарів - Року і Кіоші.

Як вже говорилося вище, кожен Покровитель тієї чи іншої раси може контролювати підвладні йому стихії за допомогою рухів, які повністю повторюють елементи руху східних бойових мистецтв. Пропонуємо розглянути більш докладно, яке єдиноборство тієї або іншої Раси властиво. Подібні знання не тільки цікаві, а й стануть у пригоді, коли ти почнеш грати у Аватар Легенда про Аанга онлайн.

Представники Раси Води користуються рухами китайської боротьби Тай Чи Чуань. Подібне бойове мистецтво призначене для самозахисту і зміцнення організму.

Підкорювачам Землі притаманне южнокитайское єдиноборство КунгФу Ханг Га. Відрізняється цей бойовий стиль безліччю позицій, фундаментом яких є робота над перенесенням центру ваги вниз. Послідовники КунгФу вивчають ці положення від декількох місяців до декількох років.

Представники Раси Вогню віддають перевагу китайській боротьбі Шао Линьскому КунгФу. Цей стиль відрізняється вмінням роботи на довгих дистанціях. Учні Шао Линського єдиноборства - спритні, гнучкі та швидкі бійці. Повітряні підкорювачі користуються стилем Багу Жанг. Фішка цього стилю полягає в тому, що в процесі навчання вся енергія спрямована на пізнання свого внутрішнього «Я». Багу Жанг формує наполегливість, завзятість, самопізнання. Наприклад, першим рухом, якому навчаються новачки, є ходіння по колу, дивлячись в одну і ту ж точку. Напрям погляду можна міняти тільки по команді.

У 2012 році глядачі побачили продовження «Аватара» під назвою «Легенда про Koррa». Корра - дівчина, що належить до Південного Племені, керуюча Стихією Води. Корра - послідовниця Аанга. Сюжет історії розгортається у Республіканському місті, засновником якого є Аанг. Світ Аватара пережив зміни, в процесі яких з'явилися нові технології, з допомогою яких можна зупиняти чари. У зв'язку з цією захоплюючою картиною з'явилися ігри Аватар Корра онлайн, які нічим не поступаються іграм Аватар Легенда про Аанга. Більш того, деякі шанувальники Аватара можуть знайти ці іграшки навіть більш цікавими, ніж їх попередники. Тому що тут історія розгортається у новому світі з новими технологіями і, як наслідок, новими можливостями і пригодами.

На нашому сайті - тільки найкращі ігри онлайн Аватар Легенда про Аанга і ігри онлайн Аватар Корра. Після детального вивчення всіх бойових технік пройти ту чи іншу іграшку тобі не складе особливої складності. Грати в Аватар Корра можна тоді, коли всі рівні Аватар Легенда про Аанга пройдені, але бажання знову відчути незабутні емоції і підняти рівень адреналіну в крові не покидає тебе.

Ігри Аватар безкоштовні, що значно розширює можливості для геймерів. Грай скільки завгодно і не переживай, що рано чи пізно асортимент іграшок вичерпає себе. Такого не трапиться, адже ми дбаємо про своїх відвідувачів і постійно додаємо на сайт нові ігри Аватар онлайн.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам