Ігри Догляд за тваринами

З упевненістю можна заявити, що всі батьки рано чи пізно стикаються з проханням «Мамо, купи мені цуценятка, ну купи!». Різновидів цієї пропозиції може бути дуже багато, але ось сенс їх всіх залишається один - настав момент, коли чадо дозріло для появи в будинку вихованця. При цьому дитина запевняє маму з татом, що буде доглядати за домашнім улюбленцем, купати його, годувати, вигулювати та виконувати інші обов'язки дбайливого господаря

У більшості випадків батьки вірять дитині і заводять в будинку цуценя. І що після? А після перших тижнів чадо забуває про існування свого брата меншого. Справа в тому, що малюк просто награвся.

Ще випадок. Буває, коли дитина без дозволу батьків приносить додому з вулиці собаку або кішку, мовляв, шкода, буду доглядати і все таке. У цій ситуації буває рідко, коли мама і тато відмовляють дитині, тому що самі розуміють весь тягар ситуації. Але, зрештою, результат один - рано чи пізно дитині набридає вихованець і всі клопоти по догляду за ним лягають на плечі батьків.

Тому, перш ніж іти на такий відповідальний крок, необхідно як слід підготувати дитину. Як варіант, можна позичити тварину у знайомих строком на тиждень, але в цьому випадку потрібно готуватися до обдертих шпалерів або до позначеної по всій квартирі території, тому як вихованець не звик міняти умов. А можна вибрати ігри Догляд за тваринами для дівчаток. За допомогою таких ігор дитина не тільки усвідомлює всю міру відповідальності, а й дізнається нюанси по догляду за тою або іншою твариною. Адже ніхто не стане сперечатися, що турбота про цуценя або, скажімо, про рибок в корінь відрізняється.

Буває, що дуже хочеться завести тваринку, а разом з цим і усвідомлення, що поповнити сімейство вихованцем зараз не самий відповідний час. Причини можуть бути різними - бюджет не дозволяє, нікому доглядати, не велика квартира. У такому разі ігри Догляд за тваринами онлайн стануть найкращим виходом. Таким чином, можна отримати два в одному - і заповітного домашнього улюбленця і, в той же час, його відсутність. Звичайно, за онлайн твариною доведеться доглядати і дбати, але це не забирає так багато часу і сил, а навпаки - принесе суцільне задоволення.

Хоча ніхто не говорить, що домашні вихованці, приміром, ті ж собаки, приносять менше радості в будинок. Однак за це щастя треба платити, наприклад, восьмиразовими прогулянками (якщо мова йде про маленьке цуценя). І так кожен день. Інакше доведеться постійно чистити килими після того, як їх позначить собачка.

Зараз дуже модно стало заводити птахів і рептилій. Не секрет, що ці види тварин також потребує свіжого повітря. Звичайно ж, мова не йде про тривалі прогулянки у парку (варто уявити собі картину: ящірка на повідку), але от періодично виставляти клітку або акваріум на балкон просто необхідно.

чи Існують тварини, які не потребують тривалих прогулянок? Відповідь однозначна - існують. І це кішки. Кішечки неймовірні любительки відлежатися як можна довше на дивані. Їм протипоказані всякого роду прогулянки, бо кожен вихід на вулицю може бути чреватий наслідками. Кішка може заразитися паразитами, підхопити хворобу або просто отримати шок від великої кількості людей на вулиці. Тому тут акцент потрібно робити на повноцінне вітамінізоване харчування і можливість безмежних прогулянок по дому.

Крім елементарних і обов'язкових прийомів по догляду за тваринами, деякі з них потребують особливого догляду. Це може бути купання, похід до перукаря, майстра з манікюру та інше

У будь-якому випадку тварина в будинку - це надзвичайно відповідальний крок. Поклавши на плечі подібні клопоти, здавати назад вже не можна. Звичайно, бувають і недобросовісні господарі (і зараз ми говоримо не про дітей, а про дорослих людей), які після обзаведення домашньою твариною розуміють, що перегнули палицю і негайно ж намагаються передарувати нещасного котика чи собачку знайомим або зовсім викинути на вулицю. Про таких людей навіть говорити не хочеться. Так що продовжимо міркувати про відповідальність.

Отже, перед тим, як завести домашнього улюбленця, все-таки варто пройти кілька рівнів гри Догляд за тваринами. А ще краще - спробувати відразу кілька іграшок, так як кожна з них навчає, як доглядати за тими чи іншими видами тварин. Якщо ж у вашій родині вже вирішили, яку тваринку заводити, то і гру Догляд за тваринами треба вибрати відповідну, щоб дізнатися якомога більше про майбутнє улюбленця.

Ігри онлайн Догляд за тваринами розкажуть і на прикладі покажуть, що потрібно домашньому вихованцеві, а що йому може нашкодити. За допомогою таких ігор можна усвідомити всю ступінь відповідальності, рівень складності і нарешті-таки визначити, чи потрібно заводити тварину чи ні. Адже краще вчасно і чесно собі зізнатися, що зараз дуже важко впоратися зі тваринкою, ніж потім обдумувати варіанти звільнення від нещасної тварини.

У нас ти знайдеш різні ігри Догляд за тваринами для дівчаток онлайн. Різні мається на увазі, що є іграшки на всі випадки життя, де фігурують різні тварини, навіть екзотичні. Ми серйозно підійшли до цього питання, бо дуже добре підготувалися. Та й хто знає, може, тобі дійсно захочеться завести крокодила, а ніяких допомог по догляду за ним не трапиться під руку. Тому у нас є практичні поради, як доглядати за тваринами, починаючи від кішок і собак і закінчуючи бегемотами і слонами.

Всі ігри Догляд за тваринами для дівчаток безкоштовні на нашому сайті. Набирайся досвіду, навчайся догляду за тваринами, отримуй всі переваги від перебування на нашому сайті, не сплачуючи якихось грошей. Здається, що це неймовірно і нічого подібного бути не може? А ти скоріше спробуй грати в Догляд за тваринами онлайн, щоб переконатися в цьому самостійно!

А також - поділися досвідом з іншими любителями тварин. Залишай в коментарях, що ти думаєш з приводу тієї чи іншої гри або певної тварини. Ми впевнені - саме твоя думка буде цікава всім!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам