Ігри Сонік

Сонік - знаменитий герой культових однойменних ігор. Створений на противагу знаменитому Маріо, який представляв компанію Ніндендо. Його головний конкурент - Сега - мріяв створити альтернативу італійському герою з вусами, розробивши іншого, не менш колоритного персонажа

Таким і вийшов синій їжак Сонік. Напевно, на землі не існує жодного власника персонального комп'ютера, який би не захоплювався пригодами маленького синього забавного персонажа в білих рукавичках і величезних червоних черевиках. Сонік, скоріше всього популярний завдяки тому, що це, якщо говорити молодіжним сленгом, ненапряжно, цікава і динамічна гра.

До того, як появилися комп'ютерни, забава захоплювала багато поколінь власників ігрових приставок і денді. Пам'ятайте ці веселі і безтурботні роки нашого дитинства?

Ми довго просили мам і тат, а може, й інших родичів, спочатку купити заповітний гаджет і гри до нього. Цей процес був справжнім чаклунством - часто в поєднанні приставки до телевізора було багато спірних моментів. Приставка або денді, бувало, збивали стандартні настройки каналів, міняли їх порядок, що іноді служило причиною сімейних скандалів. Раділи всьому, що відбувається тільки молодші члени сім'ї - вони знали, що епопея рано чи пізно закінчиться, все повернеться на круги своя, ну а хлопці отримають можливість чудово провести час, граючи в улюблені ігри. І першими забавами, які пощастило грати, були знамениті танчики, улюблений усіма Маріо, а так само Сонік онлайн. Хоча, тоді поняття онлайн було совесм не таким, як зараз. Зараз грати в Соніка можна безкоштовно і без реєстрації.

Сонік - герой воістину легендарний. Спочатку хлопець мав кілька гострих іклів, які з часом прибрали, щоб інтегрувати його для американської аудиторії (розробник героя був японцем). У Соніка також був друг по імені Мадонна, але зараз про френда ніхто і не згадає. Від останнього теж було прийнято рішення позбавитися в терміновому порядку. Навіщо? Кому завадив? Залишається загадкою для сучасних поколінь.

Крім того, Сонік не вміє плавати, і якщо на його шляху в грі зустрічалося озеро, море або навіть калюжка води, Сонік, а вірніше користувач, який в нього грав, тут же втрачав життя.

Власне, це, напевно, всі особливості гри Сонік онлайн. Пізніше, зрозумівши наскільки розробники вгадали з сюжетом Сонік, було прийнято рішення випустити безліч квестів, бігалок і інших різних варіацій гри. Крім того, підметушилися і інші бажаючі створити ігри з Соніком. Охочих відкусити шматочок від ласого пирога, що приносить непоганий прибуток. Результат на обличчя - тепер синій їжак вміє битися як Джекі Чан, на автомобілях їздить як Шумахер, голи забиває, як Марадонна, і у перегонах бере участь, і планету, як Супермен рятує.

Але перші місця в рейтингах дістаються класичним варіантам гри. Навіть зараз, в епоху відмінної графіки і 3d-технологій, користувачі частіше набирають у пошукових системах запит «грати в Сонік онлайн», ніж шукають якусь іншу версію гри.

Тріумф Соніка відбувся у 1993 році. Саме в той час Сонік став перший персонажем з комп'ютерної гри, якому пощастило взяти участь у параді на честь Дня Подяки. А це дорогого коштує. Розробники гри тріумфували.

Портал, на якому ви зараз читаєте цей текст - справжня знахідка для всіх, хто бажає зануритись в світ блакитного їжака Соніка. Грати в Соніка у нас можна безкоштовно і без реєстрації. Користуватись порталом можуть навіть діти, все легко і просто, а батькам не доведеться переживати за те, що неповнолітні діти будуть витрачати свої гроші на мобільному рахунку або фінанси на «дорослих» батьківських банківських картках. Платити не за що і немає сенсу - навіщо, коли розваги можна брати абсолютно безоплатно?

Голубий їжак Сонік, хоч і є представником тваринного світу, але має велику силу. А колючок у нього якраз немає. Вірніше є, як елемент зачіски, відразу і не скажеш, що за істота перед тобою.

Примітно, що вперше Сонік з'явився не в самостійній грі, де йому була б віддана перша скрипка, а сюжеті Інтернет-розваги Ред Мобайл. Потім, зрозумівши, наскільки розробники вгадали з іміджем героя, йому була віддана ціла окрема гра.

Сонік, незважаючи на те, що він їжак, любить смачно поїсти і готувати. Улюблена страва нашого Соніка - хот-доги з перцем чилі. Він їх уплітає в обидві щоки і навіть пропонує приготувати разом з ним. Спробуй посмажити хот доги у захоплюючій грі Sonic онлайн. Кулінарія не оминає навіть супергероїв, а що вже говорити про звичайних їжаків. Отже, завдання перед користувачем непроста. Потрібно встигнути вкластися в лічені хвилини, щоб зварганити кілька соковитих і апетитних хот-догів. Розподіляйте час правильно. Якщо витратите на одну булку більше хвилин, ніж потрібно, інша в цей час вже згорить і буде непридатна для хотдогу. Тому потрібно поспішати і зайнятися власним тайм-менеджментом.

До речі, щоб не говорили психологи і різного роду експерти, онлайн-ігри все ж благотворно впливають на людину, особливо на ще несформовану особистість дитини. Дорослий, як правило, побачивши труднощі, тут же знайде собі іншу гру, легше. А дитина буде розбиратися, вишукуючи корінь проблеми. Заодно навчиться не опускати руки, справлятися з різними життєвими ситуаціями. Розвине собі логіку, нарешті. Для цього є безліч онлайн-ігор Сонік, де потрібно допомогти йому знайти вихід із заплутаної ситуації, підібрати ключ до проблеми. Не варто недооцінювати вплив онлайн-ігор, при чому не просто вплив, а позитивний аспект. Чому вважається, що всі онлайн ігри породжують агресію? Не всі, відкиньте стереотипи. Деякі відмінно підходять в якості потужних навчалок і розвивалок, формують правильну і розумну особистість. А ще й допомагають весело і з користю провести вільний час. Що ж у цьому поганого? Та нічого! Тому зберіться всією сім'єю біля комп'ютера і насолоджуйтеся онлайн-іграми Сонік онлайн.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам