Онлайн ігри для дівчаток - це не просто спосіб розважитись або вбити час. Це щось більше, що можуть зрозуміти тільки дівчата. З малечку ми вчимось готувати на уявній плиті, нишком користуємось маминою помадою і приміряємо модні туфлі на високих підборах, замотуємо ляльок в пелюшки і уявляємо себе в ролі майбутньої дружини і матері

Ігри для Дівчаток по категоріям

Найпопулярніші ігри для дівчаток


Але, як дивно не прозвучала б зараз наступна фраза, все це відходить у минуле. Разом з розвитком комп'ютерних технологій віртуальний світ для нинішнього покоління стає все ближче і рідніше. Ще б пак, адже всі дитячі мрії і фантазії за одину мить стають дійсністю. Тут можна і зробити макіяж і підібрати наряд, і за лялькою доглянути, і обід приготувати і багато чого іншого. Словом, необмежені можливості. Чого тільки варті персонажі ігор для дівчаток, в ролі яких виступають герої улюблених мультфільмів - феї, єдинороги, добрі чаклунки та інші.

Ігри, в якому форматі вони б не були, вони завжди мають специфічну форму для розвитку дитини. Так, разом з безневинною грою «дочки-матері» дівчинка отримує знання, уміння і навички, що відображають життя дорослої жінки. Сьогодні комп'ютерні технології нерозривно пов'язані з нашим сьогоденням. Ті ж тенденції спостерігаються і в ігровій індустрії. Стало не так сучасно брати участь в реальних іграх, зате віртуальні все більше набирають обертів.

Віртуальний світ манить малечу своєю барвистістю, добротою і реалістичністю. Кожна дівчина може відчути себе в ролі стиліста, перукаря, дизайнера, кухаря або навіть мами. Особливо діти люблять ігри для дівчаток за можливість побувати на місці дорослої жінки.

На нашому сайті є багато цікавих безкоштовних онлайн ігор для маленьких модниць. Одягалки, бродилки, розмальовки - все це в різних форматах, у вільному доступі і у великій кількості.

Варто відзначити користь, яку приносять ігри для дівчаток. Разом з добротою, розвитком почуття прекрасного, вихованням смаку дівчинки відточують істинно жіночі риси характеру. Ігри допомагають юним леді придбати або удосконалити отримані раніше навички, які, безсумнівно, знадобляться їм у майбутньому.

Наприклад, навряд чи хто заперечить користь від гри «Макіяж». Через брак можливості користуватись подібними типами ігор маленька дівчинка може «позичити» косметичку мами і почати експеримент по зміні іміджу, починаючи з власного обличчя. Інша ж справа, коли дівчинка починає віртуальне знайомство з косметикою. В такому випадку не постраждає ні дитина, ні мамина косметичка.

Те ж саме можна сказати і про зачіски, і про вбрання. Адже набагато легше виправити помилку на моніторі комп'ютера, ніж журитись через зіпсоване волосся або порізану улюблену блузку.

З іншого, більш оптимістичною боку, такі ігри виробляють почуття прекрасного. Підростаючи, дівчинка буде вчитись правильно наносити макіяж, робити укладку, вибирати сукні, робити манікюр і педикюр, буде знати, як забезпечити правильний догляд за шкірою. Грати буде дуже цікаво, адже у ролях моделей виступають героїні знаменитих серіалів і, звичайно ж, персонажі улюблених мультфільмів.

Особливу увагу варто приділити кухні, тобто іграм у стилі «готування». Завдяки таким іграм дівчата навчаться не лише теоретичним азам кухарської справи, а також зможуть використовувати отримані знання на практиці. І, зрештою, приємно здивувати батьків, які прийдуть з роботи і застануть вдома смачну вечерю, приготовану дитиною. Такого результату можна досягти тільки за допомогою ігор онлайн для дівчаток. У протилежному випадку варто очікувати брудну кухню і гору зіпсованих продуктів.

Не можна пройти повз іграшок в стилі «фешн». Завдяки безкоштовним іграм для дівчаток, розташованим на нашому сайті, можна відправитися на шопінг за лічені секунди в різні точки світу - Мілан, Париж, Токіо - знамениті модні столиці в один раз опиняться біля твоїх ніг. Але плюс від такої гри не в тому, щоб приміряти різноманітне дизайнерське вбрання, а в тому, щоб навчитися почуттю міри і почуттю смаку, адже ці якості дуже важливі для дівчат.

У маленьких леді всього світу дуже великою популярністю користуються ігри, де за правилами треба виявляти турботу за дітьми або домашніми улюбленцями. Ігри неймовірно актуальні в практичному плані, якщо дитина хоче поповнити сім'ю цуценям чи кошеням. Цілком справедливо, спершу надати можливість доглянути за віртуальним другом, перш ніж купувати реальну тварину. І тільки після успішного експерименту в форматі онлайн можна проявити стовідсоткову довіру до дитини. Крім відповідальності, гра розвиває в дівчинці ніжність, обачність і пильність.

Є й ігри за мотивами найвідоміших мультиків. Тут можна відправитись в незабутню подорож разом з улюбленими мультяшними героями. Такі ігри не тільки є способом урізноманітнити вільний час, а й сприяють розвитку логіки, фантазії та кмітливості.

Нам приємно відзначити, що на сайті знайти для себе гру можуть навіть самі маленькі пустунки. У такому випадку найкраще підійдуть розмальовки. Ми зібрали цілу колекцію подібних ігор. Дитина швидко навчиться підбирати кольори, розмальовувати мультяшні епізоди і розвивати свій смак.

На нашому сайті можна знайти найкращі безкоштовні ігри для дівчаток онлайн з участю мультиплікаційних героїв. Фішкою іграшок є те, що всі вони зібрані виключно для юної прекрасної половини людства. Щоб було легше знайти бажану гру, всі іграшки структуровані, розкладені «по поличках».

Ми пишаємось, що на нашому сайті розміщені тільки найкращі та якісні ігри для дівчаток. Їх різноманітність вражає, тому не бійся спробувати. Сьогодні можна навчитись готувати, завтра - підбирати вбрання, післязавтра - робити макіяж, тощо. Але, щоб закріпити отримані знання, краще всього кілька разів повертатись до однієї певної гри для дівчаток онлайн. Грай, вчися, практикуйся!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам