Ігри Кік Бутовський

Кік Бутовський - юний герой популярного американського мультсеріалу виробництва студії Дісней XD , який тільки став популярним на теренах СНД. Ігри з Кіком - це справжні пригоди, спецоперації і трюки, які під силу тільки самим гарячим головам!

Персонажа по імені Клеренс Бутовський придумав художник Сандро Корсар. Багато епізодів з мультфільму були створені з його особистих дитячих спогадів

Кік - 10-річний сміливець, який марить про славу самого крутого трюкача і каскадера. Не випадково він ходить в каскадерском костюмі і касці.

Творці наділили персонажа рішучістю, яка часто межує з упертістю, а також упевненістю в своїх силах. Ці якості дозволяють Кіку винести найважчі випробування, які він сам собі придумує. Найскладніше Кіку вдається протистояти старшому братові Бреду, який любить познущатися над Клэренсом і обзиває його Креветкою. Ще Кіку доводиться час від часу няньчиться з молодшою сестричкою Брианной. А весь вільний час хлопчина проводить з кращим другом Гюнтером - товстим боягузом, який, тим не менш, допомагає Кіку в його трюках. Можливо, дорослі визнають Кіка Зірвиголову важкою дитиною, але насправді він нікому не хоче завдавати клопоту, навпроти, він завжди прагне допомогти оточуючим і робить багато добрих справ. Хто ж винен, що всі його щирі пориви часто закінчуються черговими неприємностями.

Цікаво, що улюбленець складних і небезпечних трюків, Кік завжди відбувається дрібними подряпинами і мужньо витримує будь-які фізичні ушкодження після своїх експериментів. Однак в деяких епізодах кричить як дівчисько, коли, наприклад, з нього висмикують колючки.

Кік - розумний і талановитий хлопчина, але в школі вчиться погано. Мабуть, позначається відсутність інтересу і не вміння довго сидіти на місці. Ну, кому подобається сидіти на уроках? Кік воліє витрачати час на те, що йому подобається. Його кмітливості і уміням позаздрив би будь-який винахідник або інженер. Кік відмінно ладнає з будь-якими транспортними засобами, може полагодити двигун, доопрацювати авто та удосконалити систему управління будь-якої машини. Одного разу він створив великого робота-динозавтра, у якого з пащі з'являвся справжній вогонь. Якщо йому потрібно, він може всього за одну ніч зробити всю роботу по дому, розраховану на два місяці. Все екстремальне близько Кіку по духу, і якщо він щось задумав, то слова «неможливо» для нього не існує.

Не дивлячись на те, що школа не входить в сферу інтересів Кіка Buttowski, він - найрозумніший у класі. Він на цілих три роки молодший за своїх однокласників, але високий IQ дозволяє йому справлятися зі шкільною програмою та спілкуватися на рівних зі старшими хлопцями з класу.

Інтерес до персонажа підігрівається маленькими інтригами авторів мультфільму. То вони спровокували спори про вік Кіка (глядачі не могли прийти до єдиної думки, 10 років Кіку або, як його однокласникам - 13), то запустили дискусію з приводу волосся шибайголови. Оскільки Кік ніколи не знімає свій каскадерський шолом, любителям мультфільму дуже цікаво, яка насправді зачіска у головного героя. Підігріваючи цей інтерес, творці Кіка написали в соцмережах, що, можливо, він взагалі лисий. Фанати мультфільму, однак, наш доказ, що доводить приналежність Кіка до блондинів - в одній із серій він зібрав групу, що складається з світловолосих одноліток, і назвав її «Блонд-Бригада».

Крім Кіка в мультфільмі присутній цілий ряд не таких важливих, але не менш цікавих героїв. Гюнтер Магнусон - справжній друг, який ніколи не підведе і завжди готовий прийти на допомогу. Вчиться в одному класі з Кіком і, як і всі однокласники, на три роки його старше. За характером Гюнтер спокійніше і десь навіть слабкіше Кіка, але без його допомоги Шибайголові не вдався б жоден його каскадерський трюк.

Бред Бутовський - великий задирака, який постійно намагається перешкодити Кіку в його експериментах і поривах. Але коли Бреду потрібно, він може і допомогти молодшому братикові. Звичайно, переслідуючи свої корисливі цілі.

Бріанна - наймолодша з сім'ї Бутовских. 9-річна сестра Кіка - постійна учасниця конкурсів краси і не блищить розумом. До того ж, Брі розпещена і шкідлива, яка досягає свого з допомогою банальних жіночих істерик. Відносини з Кіком у неї теж не прості, але все ж вона поважає старшого брата, часто звертається до нього за допомогою і сама зрідка допомагає здійснювати його незвичайні плани.

Джекі Вокерман - відчайдушна і неординарна однокласниця Кіка і Гюнтера. Вона закохана в Кіка, Гюнтер закоханий в неї. Ось такий любовний трикутник, який додає сюжету додаткову перчинку. Гюнтер байдужий до Джекі. Принаймні, до тих пір, поки вона не заважає його витівкам.

Кендалл Перкінс - староста класу, розумниця і відмінниця, характер якої - повна протилежність Кіка. Це не завадило їм закохатися один в одного, навіть не дивлячись на те, що вона нерідко руйнує плани Шибайголови. Мабуть, це самий приємний з суперників Кіка. Одного разу пара мало не поцілувалася під час танцю. А в іншій серії Кендалл написала зізнання у коханні на дверцятах шафи Кіка в шкільному коридорі.

Мультфільм Кік Бутовський Шибайголова вийшов на екрани в США в 2010-м. Трохи пізніше, але в тому ж році, перші серії побачили і в Росії на телеканалі Disney Channel Russia. Вийшло два сезони мультфільму з Кіком. Кожна серія - це дві 11-хвилинні частини.

Новий персонаж швидко завоював симпатію телеглядача завдяки тому, що не терпить буденність і сірість, а прагнути зробити кожну хвилину життя самим яскравим враженням. Для всіх, хто мислить так само, як Кік, існують онлайн ігри Кік Бутовський Сміливець. Кожна з них пропонує відчути себе сміливцем і трюкачом - таким же крутим, як цього домагався Кік. Занурившись в світ ігор з Шибайголовою, ви можете разом з ним обігнати всіх суперників за кермом швидкісних гонок або швидше всіх спуститися з гори на улюбленому скейті. Який екстрім вам більше до душі?

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам