Ігри Кухня Сари

Існує думка, що бути гарною господинею - це добре. Добре і крапка. Таким дівчатам легше вдало вийти заміж, вони щасливіше у шлюбі, і чоловіки їх люблять більше

Чи Так це насправді стверджувати або заперечувати не беремося. Хочемо тільки додати, що вміти готувати треба хоча б для того, щоб мати можливість прогодувати себе, наприклад, якщо батьки вирушають подорожувати. Геть нудну практику з мамою біля плити і бабусині кулінарні книги! На допомогу прийшли більш сучасні способи - кулінарні ігри онлайн.

Ігри на тему «кухня» на нашому сайті - це завжди яскраво, весело, а разом з цим ти ще й отримуєш цінну інформацію, яку можна використовувати в реальному житті. Особливо хочеться відзначити ігри Кухня Сари, де з'єдналися дана кухонна майстерність і гарний настрій. Суть таких іграшок в тому, що на кухні, як і належить, орудує шеф-кухар разом з рядовими кухарями, і готують вони такі гастрономічні шедеври, що важко стриматися, щоб не відкусити шматок монітора. «Фішка» гри в тому, що ти сама стаєш кухарем і безпосередньо береш участь в приготуванні того чи іншого блюда. Ігри Кухня Сари чимось схожі з відео уроками по готуванню. Однак різниця є, і чимала. На відміну від стандартних рецептів онлайн, за якими можна тільки спостерігати, в іграх Кухня Сарі можна самостійно готувати, таким чином вивчаючи рецепт і відточуючи техніку створення страви.

Якщо тобою керує такий видатний кухар, то будь-яке блюдо здається таким простим і доступним, що хочеться приготувати все і відразу! Весільний триповерховий торт? Італійська паста? Полуничні кекси? Немає нічого неможливого для гри Кухня Сари! А все тому, що за кожним процесом слідкує досвідчений кухар Сара, яка також є наставником. В її компетенції направляти і підказувати учням. Тому, дотримуюся її інструкцій, зіпсувати страву буде просто нереально.

Переглядаючи кулінарні книги, можна зустріти рекомендацію «змішати всі продукти». У такому разі весь рецепт можна ставити під сумнів, тому що результат приготування може дуже неприємно здивувати господиню. А все тому, і кожен кухар може підтвердити це, що є певний порядок додавання того чи іншого компонента, найменше порушення якого може зіпсувати все блюдо! Саме тому Сара по натурі педант. На кухні у цієї дівчини все чітко. Якщо робимо тісто, то в такій послідовності - яйця, борошно, цукор і тільки після цього збиваємо суміш міксером. Ніяких помилок! Певний порядок сприяє повному зануренню в кулінарну атмосферу.

Більш того, Сара не пропускає жодної дії своїх учениць і коментує кожен їх крок. Дівчина не з тих людей, які можуть рознервуватися і кинути підопічних у самий відповідальний момент. Іноді Сара підказує, іноді хвалить, а іноді й лає. Так що краще робити все правильно з першого разу. Вона суворо контролює всі процеси і завжди доводить почате до кінця. Тому, приготувавши страву онлайн з таким наставником, ти цілком можеш вирушати на реальну кухню і при цьому не варто боятися, що зіпсуєш інгредієнти.

Сара не любить мовчати. Дівчина вважає, що, навчаючись, потрібно більше чути і вникати кожному слову вчителя. Теорія плюс практика дорівнює неперевершеним отриманим умінням спекти смачний торт або оригінально прикрасити пиріг.

Скептики можуть запитати, мовляв, навіщо вчитися готувати онлайн, якщо можна всьому навчитися на домашній кухні під керівництвом мами? У дорослих часто немає часу вчити готувати своїх дочок. А навчатися кулінарної майстерності самостійно чревате наслідками. Можна і кухню забруднити до невпізнання і продукти зіпсувати, за що, зрозуміло, мама по голівці не погладить.

Звичайно, тут теж можна посперечатися: чи потрібно сварити дитину, якщо вона просто хоче навчитися готувати. Відповісти на це питання можуть тільки батьки, тому що все це дуже індивідуально. А в загальних рисах можна сказати, що кожна доросла жінка, яка щодня готує сніданки, обіди та вечері для всієї родини, напевно тримає в собі секрет про свої перші кулінарні експерименти. І добре, якщо був всього один такий, адже часто молоді господині то і справа псують продукти, поки досягнуть певної міри кулінарної майстерності. Як варіант, можна готувати прості страви, наприклад, посмажити яєчню або зварити бульйон. Але чи варто в даному випадку шкурка вичинки? Кого здивуєш такою банальщиною? Інша ж справа лазанья, тірамісу, еклери - погодься, навіть звучать ці слова апетитно.

Але ось приготувати такі кулінарні шедеври не зовсім просто. Ми вже мовчимо про тимчасові витрати і дорожнечі продукти. Прикро буде, якщо задумане страва не вийде і все інгредієнти доведеться викинути. Інша справа приступати до готування після гри Кухня Сари для дівчаток. В такому разі у маленької господині є всі шанси здивувати батьків смачною вечерею. А якщо процес приготування сподобається юної леді, і вона щодня буде годувати маму і тата? Тим більше що рецепти Сари можна переносити в реальний світ без будь-якого ризику - всі вони перевірені і схвалені кухарями.

Ігри Кухня Сари - це послідовність, правильність і оперативність. На кожен процес шеф-кухар виділяє енну кількість часу, за який тобі необхідно вчинити певну дію. Якщо час закінчиться раніше, ніж ти встигнеш, доведеться починати заново. Але пам'ятай, що прискорюватися за рахунок втрати якості ніяк не можна. Тобі не позаздриш, якщо це помітить Сара. Тому роби краще повільно, але правильно і незабаром ти навчишся готувати швидко і смачно.

Якщо ти любиш готувати або хочеш навчитися кулінарної майстерності, гри Кухня Сари на нашому сайті - справжня знахідка. Тут надані різноманітні іграшки, з яких можна почерпнути багато цікавих рецептів. І ще - ігри Кухня Сари безкоштовні онлайн. А під кожною грою міститься докладний опис рецепта, який готується на віртуальній кухні, так що повторити страву в домашніх умовах взагалі не складе будь-яких проблем. Готуй із задоволенням!

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам