Ігри Чарівниці

Чарівниці - мультфільм, родом із Франції, хоч вигаданий він за мотивами італійських коміксів. Мультик розповідає про перипетії дівчат-підлітків, які наділені магічною силою Сторожниці Завіси.

Лідер Сторожниць - дівчина Вілл переїжджає в нове місто і вже в новій школі вона знайомиться і починає дружити з іншими чотирма дівчатами: Ірмою, Корнелією, Тарані і Хай Лін

Дівчатка стають новими сторожницями, і кожна контролює одну зі стихій - воду, вогонь, землю і повітря. Тут і почалися незвичайні захоплюючі пригоди дівчаток-сторожниць. Пройти всі пригоди разом з дівчатками в іграх про дівчат-сторожниць, ви можете в іграх про Чарівниць.

Оберегом і зброєю Сторожниць є талісман Серце Кондракара. Воно може приймати різні форми і виглядає як кулон, наділений чарівною силою. Серце дає дівчаткам чарівну силу, сприяє в боротьбі зі злими силами, і бореться з Завісою. Всі, хто використовують Серце, залишають у ньому частину себе і своєї тіні, серце може після давати рекомендації та радити іншим своїм новим господарям.

Сюжет протікає в чарівному вимірі Меридіан. Як годиться, влада в усьому вимірі окупована Фобосом, злим чарівником, молода спадкоємиця в бігах, народ страждає. Еліон, принцеса спадкоємиця, дочка Меридіани, яка була останньою визнаною королевою за законом, якийсь час живе на планеті Земля. А саме, у місті Хитерфильд, дівчинка ходить в школу і не знає, про те, звідки вона родом. Але піддані зробили все, щоб дівчинка Еліон все ж зрозуміла своє призначення. Вони послали їй подруг, які крім дружній місії є і ще Сторожницями Завіси. Саме вони захищають світ від нападів Фобоса, спраглого до влади. Дівчинка Еліон стала учасницею суспільства Сторожниць. І починає активно боротися, щоб повернути свій престол. Пройти всі випробування, боротьбу, яскраві пригоди можна з дівчатками Сторожницями в іграх про Чарівниць.

Дуже веселий мультиплікаційний серіал дарує безліч хороших і позитивних емоцій. В іграх про Чарівниць ви можете по-справжньому поринути у казку.

Вперше на Російських каналах мультик змогли побачити в 2005 році. Але називався він Відьма. Потім його назвали Чарівниці, а вже потім відоме вже на сьогоднішній день назва Чарівниці. Мультик складається з двох сезонів, в кожному по двадцять шість серій.

Отже, як розвиваються події в мультсеріалі про Чарівниць посезонно.

Перший сезон оповідає про те, як вимірювався Меридіан. Воно знаходиться поруч з Землею. І має свою королеву Вейру. Але з-за Фобоса стався переворот, і в підсумку принцеса була вигнана, а правити став Фобос. Планета стає страшна, похмура, де маса небезпечних і злих мешканців.

Фобос не задовільнився лише Меридіаном, він придумав таку форму правління, де намагається поневолювати весь світ. Рада магії планувала якось захищати всі інші світи від узурпатора, і придумала магічну завісу, яка не дає можливості якось проникати в інший світ. Але тут теж є неприємні моменти, іноді в ній відкриваються портали, найчастіше вони ведуть на Землю .

Королева Вейра, яка правила Меридіаном, була дочка Еліон. Няня дівчинки відправила її на Землю. І вкрала друк Фобоса. Крім Еліон спадкоємців на трон більше немає. Дівчинка потрапляє на Землю, знаходить подруг Вілл, Ірму, Хай-Лін, Тарані і Корнелію. Але не знає, що вона володіє могутньою силою.

У другому сезоні мультфільму дії відбуваються зовсім інакше. Дівчатка-чарівниці обзаводяться новим ворогом. Це колишня сторожниця Нерісса, вона мріє здобути владу у всьому світі завдяки Серцю всіх світів, про які ми вже говорили раніше. Тут дівчаток-чародійок чекає багато битв з лицарями помсти, і навіть лицарями загибелі. Дівчата будуть змушені випустити Фобоса з ув'язнення. Врятувати Землю буде нереально і глядачів здивує взагалі непередбачливий сценарій розвитку подій.

Що ж представляють із себе дівчинки-сторожниці. Вілл зустрічається з новими подругами: Ірма, Тарані, Хай Лін і Корнелією. Як виявилося, бабуся Хай Лін була сторожницею повітря, і вона розповідає дівчатам про те, навіщо їм послані їх сили і як вони можуть застосувати їх. Вілл - головна серед дівчинок, отже вся команда сторожниць ретельно охороняє ії.

Отже, Вілл Вандом - це хранителька серця Кондракара. У неї неймовірна сила, вона здатна вбирати всі сили дівчаток, щоб вони були ще сильніше. Вілл дуже сором'язлива, вона любить жаб і ходить на плавання, вона має коротке руде волосся.

Тарані - стражниця Вогню. Вона начитана і розумна. Їй подобається фотографуватися. Але, на жаль, вона сором'язлива, волосся в неї короткі, дуже чорні. Перший сезон розповідає, як їй подобається хлопець Нейджел.

Хай Лін - мрійниця, вона творча натура, більше, ніж її подруги. Вона дуже ніжна і мила. І, як і її бабуся, вона сторожниця повітря. Дівчинка носить два довгих хвоста, їй подобається хлопець Ерік.

Корнелія Хейл - закохана в себе і трохи непостійна, вона влюблива. Дівчинка дуже впевнена в собі, бойка, їй подобається Калеб, як і вона подобається йому. Вона володіє Землею, як стихією. Їй подобається робити покупки, вона обожнює кататися на ковзанах. Блондинка з блакитними очима і довгими волоссям.

Ірма Лер любить розігрувати Корнелію. Вона володіє почуттям гумору, вона весела, любить спілкуватися, і володіє стихією води. Вона добра, щедра. У дівчинки волосся кольору каштана середньої довжини.

Головний супротивник дівчат - Фобос, а так само радник Седрік. Фобос - лиходій для всього меридіана, він брат Еліони. Він жорстокий і думає лише про владу і про те, як захопити світ.

Лорд Седрік - це генерал армії Фобоса, він головний слуга, хоча по-справжньому він ненавидить Фобоса. Він уміє перетворюватися на перевертня. А так само може ставати ящером. Щоб отримати бажане, він жертвує чим завгодно. Він буде продавцем в книжковому магазині весь перший сезон. І добивається розташування Еліони.

Велика кількість ігор, починаючи від перевдягань Чародійок, їх буденного життя, де є місце побачень, любові, дружбі, до тих фрагментів, де дівчата рятують світ, борються зі злом, воюють з противниками. Всі ці ігри повні завзяття, комізму, веселощів, азарту. Всі ігри, як і мультфільм про Чарівниць, добрі, душевні, комічні і викликає настрій казки і добра.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам