Ігри Рейнджери Самураї

На телесеріалі «Рейнджери Самураї» виросло не одне покоління чоловіків. Популярність мультика доводять цифри: двадцять сезонів і дві повнометражки! Сучасні діти можуть урізноманітнити дозвілля ще й іграми Рейнджери Самураї онлайн - ті ж пригоди, ті ж ефекти тільки більше емоцій і вражень, йому ж в ролі сміливого самурая виступаєш ти!

Самурайська популярність досягла неймовірних масштабів. Хлопчики усього світу сплять і бачать, як подивитися чергову серію улюбленого серіалу

Пропонуємо розкласти все по поличках і розібратися - в чому, власне, основна причина такого приголомшуючого успіху. Цілком можливо, що подібні знання допоможуть тобі в грі.

Серіал «Рейнджери Самураї» відноситься до пригодницького жанру. В основі сюжета - команда героїв. Їх одяг яскравий і зухвалий, діє на ворогів як червоний колір на бика. Вони можуть керувати роботами, схожими на людину, розробленими спеціально з метою боротьби з ворогами.

Першим творцем серіалу була компанія «Сабан». Через деякий час правовласником Самураїв був «Дісней». В кінцевому підсумку мультик повернувся в «Сабан».

«Рейнджерам» довелося багато пережити, щоб дійти до нас в такому вигляді, в якому ми можемо бачити зараз. Як і в кожній історії, на момент запуску серіалу з'явилися скептики, які розкритикували сюжетну лінію в пух і прах за нібито прояви надмірної агресії головних героїв. Недоброзичливці стверджували, що така поведінка несприятливим чином впливає на психіку дитини і той може зрости неповноцінною людиною. З часом всі питання, пов'язані з такою неприємною ситуацією були вирішені, нюанси враховані і фанати побачили черговий сезон «Рейнджери Самураї».

Деякі бачать в «Самураїв» схожість з серіалом японського твори «Супер Сентаі». Наче ті ж трюки, герої мають схожість та й сюжетні лінії не надто відрізняються. В свою чергу хочемо зазначити, що «Рейнджери Самураї» - це окремий, не схожий ні на які інші серіал, що має масу відмінностей від традиційних історій про супергероїв.

Кожна серія «Рейнджерів» - це нова пригода, спостерігаючи за якою з головою поринаєш у світ цікавого мультика. Суть серіалу в тому, що молодих сильних хлопців, відібраних спеціальним чином, шляхом довгих і виснажливих тренувань перетворюють в Могутніх Рейнджерів Самураїв. Останні набувають навички прояви надприродної сили і контролювання великих роботів Зордів. Все це робиться з метою боротьби з ворогами, які хочуть перетворити людство на своїх рабів. Щоб отримати остаточну перемогу над ватажком банди, Самураям доводиться віддавати свій одяг і зброю. Такий сюжет розгортається в кожній серії, змінюючи героїв і лиходіїв одних іншими.

Коли Рейнджери одягаються за формою, вони перетворюються в супергероїв. Їх вбрання складається з костюма і шолома. Одяг Самураїв однаковий, хоча відмітною рисою є колір - кожен персонаж носить костюм певних тонів, не властивих іншим. Ще трошки різняться між собою їх головні убори.

Деякі Самураї, надягаючи костюм, набувають суперсилу миттєвого переміщення з місця на місце або стають невидимками. Крім традиційного зброї, Рейнджери мають ексклюзивну рушницю. У разі величезної могутності ворога Самураї підключають до боротьби роботів Зордів, які спільними зусиллями перетворюються в надсильного Мегазорда.

Переважно для цілісності однієї команди Рейнджерів Самураїв набирається від трьох до п'яти воїнів. Можливе приєднання до групи інших вояк у разі форс-мажорних обставин. Кожна команда бійців воює за єдиними правилами, які встановлює Могутній Морфін. Ці правила не піддаються змінам протягом одного сезону. Якщо коротко описати бійцівський статут, можна сказати, що Самураї не мають права використовувати свої надлюдські здібності, переслідуючи особисті цілі, не повинні виступати ініціаторами конфліктних ситуацій або поширювати інформацію про те, ким вони є насправді. Якщо Рейнджер порушив хоча би один заборону, його карають позбавленням магічних здібностей.

Як уже говорилося, костюми воїнів відрізняються кольорами. Відтінки Самураїв, як і правила, змінюються разом з випуском чергового сезону. Примітно, що червоний, синій і жовтий залишаються незмінними. Додатковими колірними гамами можуть бути рожевий, зелений, чорний або білий. Також варто відзначити, що Рейнджери, живучи життям, в основному одягаються в одяг тих тонів, в яких виконані їх спецкостюми.

Історія серіалу «Рейнджери Самураї» охоплює більше двадцяти років. Так, перша серія гучного мультика вийшла у світ ще в 1993 році. З тих пір популярність серіалу не зменшується і навіть навпаки - збільшується з кожним днем. Завоювавши увагу глядачів вже з перших сезонів, компанія «Дісней» прийняла рішення викупити права на трансляцію серіалу. Але з 2011 року мультик знову належить першому власникові - фірмі «Сабат».

1995 рік порадував фанатів серіалу виходом однойменного повнометражного фільму. Успішність останнього була не меншою - на прокаті повнометражки вдалося зібрати понад 66 мільйонів доларів. Але другий фільм, що вийшов в 1997 році, не зібрав і половини коштів - всього 9,5 мільйонів «зелених».

Невдача на другому повнометражному фільмі не зупинила творців випускати наступні сезони серіалу. Варто відзначити, що серіали, протрималися на піку популярності протягом стількох років,що можна на пальцях порахувати. Приємно відзначити, що «Рейнджери Самураї» відносяться саме до таких історій.

Зараз Самураї переживають нову славу завдяки появі ігор онлайн «Рейнджери Самураї», які захоплюють молодих людей по всьому світу.

Грати в гру Рейнджери Самураї ласкаво просимо на нашому сайті - тут тільки найкращі іграшки, з якісною графікою і цікавим сюжетом. Більш того, ігри онлайн Рейнджери Самураї безкоштовні, що також не може не радувати. Щоб насолоджуватися самурайським світом, досить запустити гру у вікні браузера. Бажаємо нових перемог і звершень!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам