Ігри Маша і ведмідь

Можливо, найбільш спірний сучасний мультик на телебаченні - історія про Машу і ведмедя. Цілі консиліуми з психологів та експертів всіх мастей збиралися для обговорення доречності цього мультиплікаційного серіалу. Деякі твердо вважають, що Маша вчить дітей поганого, не тим і не так

Після перегляду мультфільму зростає дитяча агресія, діти стають неслухняними некерованими і зовсім не піддаються контролю. Мовляв, беруть приклад зі своєї улюбленої героїні.

З іншого боку, опоненти кажуть, що Маша вчить дітей любити тварин - все-таки з ведмедем живе, правильно одягатися, за старовинною російською традицією, сарафан і хустку. А то, кажуть, сучасне покоління більше раздягнене, ніж одягнене, а тут такий прекрасний приклад вдалого і правильного вбрання.

Онлайн-ігри Маша і ведмідь не менш популярні, ніж мультфільм. А він, до речі, збирає по кілька мільйонів переглядів на ютубі. Кожна серія, а всього їх не так і багато. Справа в тому, що над однією серією працює кілька десятків професійних сценаристів, мультиплікаторів, композиторів та інших експертів. Вони прагнуть, щоб кожен випуск мультфільму приносив дітям радість, був якісним, а так само отримав схвалення з боку дорослої аудиторії.

До речі, обурюються і охоронці моральності. Кажуть про те, де це бачено, що б маленька дівчинка жила з дорослим ведмедем у лісі в одній хаті. А те, що ця дівчинка здатна дати прочухана не тільки нещасному ведмедю, але і хижим вовкам, які недоречно, оселилися в лісі, нікого не цікавить. А вовки, до речі, по суті, не тільки нешкідливі, але і приносять не аби яку користь. За сюжетом мультиплікаційного фільму і онлайн-ігри Маша і ведмідь, вовки працюють на швидкії допомозі та надають медичну підтримку жителям лісу. Трохи що не так, відразу укладають хворого на носилки і понесли в машину швидкої допомоги, щоб надати кваліфіковану або не дуже медичну підтримку. Допомагали вони і Маші, коли в тієї, після щільного обіду цукерками та іншими солодощами, захворіли зуби. Тоді вовки запропонували свої стоматологічні консультації. Але будемо чесними, дантисти із вовків вийшли такі собі, допомогти нещасній дитині вони не змогли. Зуб випав сам по собі, а Маша отримала головний життєвий урок і перестала зловживати цукерками. А якщо захочеться поласувати солоденьким, то тільки після ретельного чищення зубів з правильною зубною пастою.

Маша - пристрасна кулинарша, чому присвячена не одна серія історії. Одного разу Маша, з'ївши все варення, приготоване на зиму ведмедем, що дуже засмутило його. Після того, як засмучений ведмідь пішов, Маша вирішила приготувати варення, наспівуючи про себе веселу пісеньку, яку полюбили і дорослі, і діти. Варення робити не було з чого, бо спритна і кмітлива дівчинка зважилася на експеримент і стала робити джем з овочів і коріння. Ведмедеві не сильно сподобалася така затія, але результат перевищив усі очікування, варення вийшло дуже смачним.

В онлайн-іграх Маша і Ведмідь тема кулінарії дуже поширена. Юні геймери з задоволенням допомагають улюбленим героям варити, смажити, тушкувати, піч, запікати і проводити іншого роду маніпуляції з їжею. А скільки ідей для десертів у непосиди Маші? Всі рецепти, до речі, реальні, і після розваги за комп'ютером, після онлайн гри Маша і ведмідь можна сміливо вирушати на реальну кухню, де спекти вже реальний пиріг. Під пильним наглядом батьків. У Маші на кухні вічно трапляються казуси, але одна справа дивитися на них по екрану телевізора, зовсім інша - спостерігати за надзвичайним станом на власній кухні. Тому з цим краще бути обережніше. На всяк випадок.

Люблять Маша і ведмідь також малювати. І розробники ігор, недовго думаючи, створили цілий спектр всіляких іграшок, основне завдання яких - розмалювати Машу і ведмедя. Не варто думати, що важливо в точності повторити колір одягу головних героїв. Навпаки - спробуйте включити фантазію. Авось, Маші більше підійде жовте плаття замість рожевого. І фіолетова хустинка. Зміна іміджу часто йде на користь героїв мультфільму, втім, і деяким реальним людям впору задуматися про трансформацію свого зовнішнього вигляду.

Улюблене заняття Маші і ведмедя - чаювання. Ігри онлайн Маша і ведмідь теж не відстають. Користувачам пропонується випити чаю з улюбленими героями. До чаю - всілякі закуски: плюшки, бублики, булочки, торти.

Не обійшлося і без любовної лінії в сюжеті. Ведмідь, насправді, пристрасний ловелас і знайшов собі гарну дівчину-ведмедицю. Але, на жаль, частенько заважають їх стосункам. Суперники-претенденти на руку і серце ведмедиці, та сама Маша. Іноді спеціально, ревнує ведмедя, то випадково, сама того не підозрюючи.

До речі, багато казусів трапляються з Машею абсолютно неусвідомлено. Така вже вона дитина, спочатку робить, потім думає, плюс її гіперактивність, хвороба дітей двадцять першого століття, теж дає про себе знати. Вона стрибає, скаче, бігає, зносячи все на своєму шляху. І звідси виникають багато проблем. А скільки неприємностей приносить її недоречна цікавість! Надений Машаю якийсь предмет у ведмедя в комірчині і пиши-пропало. Так було з ретро-фотоапаратом, знахідкою, якою змогла розвалити будинок, дбайливо вибудуваний ведмедем. Запитаєте, яким чином змогла зробити стільки біди? В двох словах тут не описати, краще дивитися мультфільм, тоді самі все зрозумієте.

До речі, Маша, на відміну від ведмедя - персонаж який говорить. А той постійно мовчить, тільки жестами показує своє невдоволення Машиними вчинками. На щастя, сценаристи попрацювали на славу і жести ведмедя зрозумілі всім.

Незважаючи на те, що, будемо відверті, Маша здорово псує життя ведмедя, він дівчинку дуже любить. Це видно навіть по онлайн-іграх Маша і ведмідь. Ведмідь намагається захистити Машу від всіх негараздів і небезпек, які підстерігають дівчину в житті. Не завжди виходить, звичайно, але тим і веселіше.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам