Ігри Вогонь і Вода

Цікава історія про нерозлучну парочку - хлопчика Вогонь і дівчину Воду. На їх шляху попадається багато перешкод, які вони з честю проходять. Або не зовсім з честю - залежить від користувача, який наразі перебуває за комп'ютером

Грати у вогонь і воду можна з допомогою миші і клавіатури.

На даному ресурсі ви зможете відшукати безліч онлайн-ігор Вогонь і Вода. Стільки, що голова обертом піде. Не варто думати, що інтернет-розваги - це суцільний негатив і потрібно зробити все, щоб уникати комп'ютера, як головного вбивцю дитячого часу і здоров'я. Хоча така думка широко поширена, її слід уникати. Чи зможете ви прожити без комп'ютера, працювати, спілкуватися, розважатися? Звичайно ж ні! Розумна машина стала невід'ємною частиною нашого життя. І позбавляти себе, а тим більше підростаюче покоління можливостей, які вона дає, не можна. Це був б злочин. Коли ви останній раз проводили сімейне дозвілля разом, зібравшись всі за стіл? Не можете згадати? Сором і ганьба! Адже підростаючому поколінню вкрай необхідно мати і відчувати батьківську турботу і увагу, а спільні ігри та забави стимулюють розвиток довірчих відносин у родині. Ви зможете перетворитися у друзів своїй дитині

Наш ресурс надає унікальну можливість абсолютно безкорисливо зіграти в безліч онлайн-ігор Вогонь і Вода, насолодившись пригодами улюблених героїв - дівчатка Води і хлопчика Вогню. Напевно ви всі звернули увагу на слово безкорисливо, яке в даному випадку є синонімом слова безкоштовно. Багато, а вірніше, більшість розробників онлайн-ігор продають свою продукцію за символічні або навіть величезні гроші. Якими бувають ігри за участю Вогню і Води?

Любите рухливі ігри? Вашій увазі пропонуються всілякі бігалки. Хороший шанс відпочити попустувати і побавитися. Хто не любить, керуючи улюбленим героєм вогнем або водою, проходити складні шляхи, збираючи по дорозі монети чи інші заохочувальні бонуси. Як правило, в кінці такої бігалки належить битися з головним негідником або перешкодою. Любителі онлайн ігор називають це явище Босом. Битися з Босом - головний етап будь-якої бігалки і до нього слід дійти в будь-якому випадку. Але для того, щоб дійти до фінішної прямої, потрібно розібратися з багатьма ворогами, які стануть на дорозі головному герою. Не забувайте про фізіологічні особливості Вогню і Води. Вогонь з легкість проходить багаття, але може запросто загинути, зустрівши на шляху невелике озерце. Вода, навпаки, перепливе водойму, але випарується, якщо доведеться зустрітися з вогнем на своєму шляху до Боса.

Відмінна можливість побавитися - гоночки. На щастя, вони зараз доступні онлайн та без реєстрації. А в ролі головних героїв - вогонь і вода. Хто швидше? Вогонь. Вода? На ці питання вам доведеться давати відповідь, проходячи складні і непрості місії. Серед представлених транспортних засобів: автомобілі, мотоцикли, трамваї, велосипеди, казкові єдинороги, вогняні та водні кулі, інші міфологічні істоти - вибір величезний, а права на керування транспортним засобом вимагати ніхто не буде. Головне тут - розвинути небувалу швидкість і вміння маневрувати з допомогою комп'ютерної миші або кнопок на клавіатурі (саме так управляється більшість героїв). Хто швидший і спритніший, той і переможець гонки, тому дістається головний приз. І все одно, хто головний герой, це швидше вже другорядне значення - головне, довести свою спритність і швидкість. Впевнені, у вас все вийде.

Популярні нині місії - квести. Допоможуть улюбленому героєві, дівчинці воді або хлопчикові вогню, відшукати вихід з підземного лабіринту. До речі, якщо в сюжеті мультфільму головних або просто кілька цікавих героїв, гравець може вибирати, з ким він буде долати перешкоди - вогнем або водою.

Ні в якому разі не забувайте, що дівчинці слід уникати вогнищ пожеж, в іншому випадку доведеться починати гру спочатку. Хлопчикові ж краще обходити водойми десятою дорогою, щоб не загинути і не втратити життя.

Любите малювати? Вважаєте, що ваша дитина з легкістю впоралася б з усіма творчими завданнями? Малюйте на комп'ютері, ноутбуці або планшеті за допомогою миші і клавіатури. Спеціальний джойстик і дорогі пульти не знадобляться. Вибір і палітра різноманітних кольорів неймовірно широкий, може навіть піти обертом голова, але тим і веселіше. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням улюбленого героя - дівчатка води або хлопчика вогню. Необов'язково брати стандартні кольори - проявіть фантазію. Хто сказав, що вогонь можна розфарбовувати тільки в червоний, помаранчевий або жовтий колір? Дурниці! Як на рахунок блакитного або фіолетового вогню? Або чорного - все таки в підземному царстві живемо. Те ж саме можна сказати про воду - вона буває не тільки блакитна, а ще червона, помаранчева. Ламайте стереотипи, в майбутньому це вміння дуже знадобиться.

Вважаєте, що вашій дитині необхідно грати в логічні ігри, щоб розвиватися правильно, бути мудрим і успішним? Хороше рішення. Саме тому ми пропонуємо величезний вибір різних логічних інтернет-забав, які благотворно діють на дитину. Хочете - шукайте відмінність між двома, здавалося б, однаковими картками. Таке проведення часу розвиває не тільки логіку, а й вміння зосередитися на деталях. І все це весело, із запалом, граючи в улюблену онлайн-гру.

Старий-добрий тетріс теж дістався до вогню і води. Замість стандартних будівельних паличок - інші елементи. Спробуйте пограти, ви переконаєтеся, наскільки це цікаво і пізнавально.

Але, як правило, серед широкого розмаїття ігор про хлопчика Вогонь і дівчинку Воду присутні бігалки і квести. Це логічно і цікаво, багато хлопці по всьому світу вважають за краще бігалки і квести інших онлайн-ігор. Тут не можна їх звинувачувати, вогонь і вода на своєму шляху зустрічає безліч перешкод, і їх можна подолати лише за допомогою стрілок на клавіатурі.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам