Ігри Люди Ікс

Якщо ви запитаєте, хто є легендою коміксів і легендою фантастики - відповідь буде однозначною, Люди Ікс. Це не один супергерой, а ціла компанія мутантів, котра володіє різними властивостями, і яка стала популярною завдяки Людям Ікс. Росомаха - найвідоміший член команди Люди Ікс

Ігри про Людей Ікс і Росомаху стали надзвичайно популярні і неспроста. Адже гравців чекають драйв, екшн, круті гонки, одягалки і бійки. А найприємніше, що шанувальники можуть насолоджуватися іграми абсолютно безкоштовно.

В світі команда Люди Ікс - найпопулярніша. Хоча в наших країнах не настільки, як наприклад, в Америці. Це однозначно пов'язано з тим, що культура коміксів не користується особливою популярністю в нашій країні. Якщо про Бетмена або Людину Павука всі знають з фільмів чи мультфільмів, то Люди Ікс зустрічаються найчастіше в коміксах. Той факт, що вже на сьогоднішній день серія коміксів про Людей Х становить понад 505 випусків, дуже показовий.

Застосувати надздібності можна, граючи в захоплюючу гру Люди Ікс і Росомаха.

Велика і мудра команда Ікс Мен, склад якої змінювався багато разів. Лиходії, які встигли перевиховатися, мутанти, незвичайні персонажі - склад команди Люди Ікс. Не лише унікальний і дивовижний сюжет коміксу, але і актуальність тем, які піднімалися у коміксі, приваблювали читачів. Практично всі підлітки США читали комікс, а книги навіть стали виступати як зброя в пропаганді.

Команда героїв, що живе у Всесвіту Марвел, іменує себе Люди Х. Явили світу найвідоміших героїв Стін і Джек Кірбі. Перша розповідь про небезпечні пригоди героїв читачі змогли побачити у вересні 1963 року. Історія про Людей Х взяла витоки з історії про професора Ксав'є. Він спорудив при заміському будинку майданчик для тренування мутантів. Придумано це було для благо людства. Першою командою стала команда з Циклопа, Айсмена, Ангела, Чудовиська і Марвел-дівчинку. Приставку Ікс придбала угруповання за назвою Ікс-гена, або як його ще називають, Ікс-фактора. Він надає мутантам силу, люди не мають такого гена. Причиною появи такого гена став викид радіоактивних речовин.

Також з самих перших випусків публіці був представлений головний противник Людей Ікс - Магнето. Він боровся з героями впродовж десятиліть. Вже в четвертому випуску з'явилось Братство Мутантів, яке підтримувало Магнето. До цього він боровся поодинці.

В команді Людей Ікс був популярний супергерой Росомаха, Колоссус, Шторм, Ріг, Найткроулер і Шедоукет. Але Росомасі присвячується цілий розділ ігор, як самому сильному герою. У Людей Х з'явились нові вороги - Сентинельци, Апокалипс, Містер Греховод і Клуб Пекельного Полум'я.

Оскільки Люди Ікс живуть в Марвел, а неподалік від них і інші персонажі. То цілком зрозуміло, що команда зустрічає там інших героїв.

Команда потрапляє у всі нові пригоди, то мутанти-злодії, то й більше - злочинці з міжгалактичного простору. Місце проживання Людей Ікс - триповерховий будинок, де є ще й два поверхи під землею. Розташовується він в штаті Нью Йорка Вестчестер.

Але сталося несподіване - доктор Ксавьє оприлюднив свою натуру мутанта. До 2000 року всі були переконані, що в будинку знаходиться приховується НДІ. І ось тут вже Інститут стає майданчиком по роботі з мутантами. Доктор намагається допомогти мутантам позбутися людської зневаги.

Люди Ікс користуються людськими досягненнями. Ксавьє виявив прилад, завдяки якому, він може стежити за місцем розташування мутантів. Для тренування виділена спеціальна кімната, де є безліч пасток і перешкод. Для пересування супергерої використовують спеціальний літак Чорна Птиця.

Люди Ікс фігурують і в інших проектах, таких як кінострічки, серіали та ігри. Що особливо буде цікаво читачам.

Найбільш популярний герой команди - Росомаха. Вже це викликає повагу. А вже що говорити про його здібностях, якостях особистих, це самий крутий персонаж світу фантастики. Він борець за справедливість, хоробрий і відважний.

Гра з персонажем Росомаха дає можливість відчути себе таким же значущим як Росомаха і відстоювати справедливість. Воюючи з лиходіями, йти до світлої правді. Це відмінна гра для тих, хто по-справжньому любить комікси.

Леза, які з'являються з його рук, небезпека для ворога. Він проявляє себе як мужнього захисника і борця зі злом. Крім того, Росомаха удостоївся власної серії коміксів, чого заслуговують далеко не багато героів.

В світі мутантів Росомаху знають як Логана. Він мутант, володіє інстинктами, і дуже розвиненими фізичними здібностями. Його гострі кігті допомагають у боротьбі з лиходіями. Адамантин зміцнює його кістки і кігті. Він має властивість регенерації, самовиліковуватись після будь-якої рани або травми. Він повільно старіє. Його тіло дуже міцне, і живе він набагато довше інших.

Росомаху вперше можна було побачити в останній частині коміксу про Халка. Створили його Льон Вейнер і Марвел Джон Ромит. Він і придумав обличчя героя. У травні 1975 року Росомаха приєднався до групи Людей Ікс. Росомаха старше інших членів команди Людей Х. Його цитата про те, що він найкращий з усіх членів, і все, що він робить - він робить краще за інших, але і те не так вже і добре.

Найбільш улюблений герой часу. Він позиціонувався як володар кепського складного характеру, був похмурим, для нього не існувало авторитетів. Він без жалю вбиває ворогів. Герой частково відбивав і загальний настрій мас, адже тоді йшла війна між США і В'єтнамом. Людям Росомаха був близький по духу і настроям. Так, у 1988 році Росомаха здобув власну лінію коміксів.

Росомаха знятий в повнометражних фільмах, одного з персонажів зіграв Х'ю Джекман. Росомаха став найбільш відомим супергероєм в декількох категоріях: визнаний журналом Wizard, Empire, сайтом Fandomania, за версією IGN у рейтингу сотні кращих Героїв Коміксів в травні 2011 року.

Так, супергерой вкрай популярний у світі, його персонаж використовувався у фільмах, мультфільмах, серіалах, а ігри з Росомахаю - одні з самих затребуваних ігор і не залишають байдужими.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам