Ігри Дієго

Двоюрідний брат відомої дівчинки Даші слідопита також як і сестра дуже любить подорожі. Він і його сестра Аліса відвідують неймовірно красиві місця на нашій планеті, де мешкає безліч тварин, птахів і рослин, про існування яких діти дізнаються лише під час подорожі. Крім того, коли тварини потрапляють у біду, хлопці - Дієго і Аліса виручають їх

Якщо вам також подобаються подорожі і ви хочете потрапити у чудовий світ дикої природи, якщо вас манять пригоди, то грайте в ігри Дієго.

Ігри за участю хлопчика Дієго засновані на мультсеріалі «Вперед, Дієго!», який вийшов у 2005 році і до цих пір в ротації на каналі «Nickelodeon». Заснували проект Валері Уолш і Кріс Гриффид, придумавши оповідання про хлопчика, латиноамериканського походження, який виступає на захисті природи. Дієго зі своїми друзями обожнюють дізнаватися нове, перейматися у витоки всіх речей на планеті, а також користуватися новими технологічними розробками.

Серед головних героїв мультиплікаційного серіалу можна виділити наступні:

Головний герой серіалу хлопчик Дієго. Йому вісім років, він обожнює тварин, і приходить на допомогу туди, де він потрібен.

Його сестра Аліса віку одинадцять років. Вона приходить на допомогу Дієго, що б не трапилося. Її завжди виручає ноутбук, з якого вона читає інформацію про тварин.

Ягуар – друже Дієго. Хлопчик врятував хижака. З тих пір вони міцно дружать.

Брати БоБо- це мавпи. Прагнучи допомогти Дієго і Алісі, вони завжди приносять більше неприємностей.

Лама Лінда - завжди приходить на допомогу Дієго і виручає в разі небезпеки.

Реск'ю-Пак - це рюкзак для порятунку, він має властивість перетворюватися в будь-яке спорядження. Дієго завжди користується ним для подолання перешкод.

Клік - єдина у своєму роді камера, яка вміє розмовляти. Вона і вказує на тварин, яким потрібна допомога.

Хлопчик Дієго за прізвищем Маркес - головний герой мультсеріалу. В озвучці персонажа брали участь кілька акторів, серед них: Брендон Самбрано, Джейк Остін, Метт Хантер. Хлопчик протягом усього серіалу рятує тварин, які потрапляють в лихо. Він займається цим по всьому світу, і не має обмежень за територією. Кузину Дієго дівчинку Дашу, яку глядачі добре знають по серіалу «Даша-слідопит», також можна побачити в декількох фрагментах мультфільму. Перший раз Дієго можна було зустріти в мультфільмі про Дашу у фрагменті «Зустрічайте - Дієго!». Спочатку його озвучували Андрес і Феліпе Діеппа. Хлопчик Дієго має одного Ягуара. Він допомагає хлопчикові рятувати тварин. Озвучка Ягура - голос актора Томаса Шаркі з пісеньок про кенгуру у фрагментах «Backyardians». Ягуар з'являється також у сценах мультика про Дашу-слідопита. Але дуже фрагментарно. А ось вже в мультфільмі про Дієго він займає багато уваги і відіграє одну з головних ролей у порятунку тварин. Радами в першу чергу.

Дієго - це кузен Даші-слідопита. Її можна побачити в деяких фрагментах мультфільму про Дієго. Старша сестра Дієго Аліса, чудово ладнає з комп'ютером, вона володіє двома мовами і подає знаки для надання допомоги, які їй надходять на комп'ютер. Аліса дуже добре ставиться до тварин, і всіляко намагається їм допомогти. Вона дуже добра, дуже відповідальна, вона любить брата Дієго. Хоч Аліса і дівчинка тринадцяти років вона вміє водити машину, і виконує безліч інших функцій, посильних дорослому.

Дієго з сім'ї вчених. Батьки хлопчика вчені, які займаються вивченням проблем тварин. Ніде в стрічці не згадуються прізвища вчених, але ясно з контексту, що батька Даші і Дієго - брати. Дієго і Аліса мають старшу сестру, дівчинку звати Дейзі. Вона навчається в коледжі. А іноді відвідує рідних, про це йдеться у фрагменті про День матері. Другий епізод в четвертому сезоні розповідає про мультфільм «Даша-слідопит», дівчинка Дейзі відзначала свій День Народження, а ось вже до того часу, як вийшов серіал за участю Дієго, дівчинці було вісімнадцять. Тому стає ясно, що Дієго - наймолодший у сім'ї.

У більшої частини епізодів знак про допомогу йде в центр порятунку, і Аліса контролює цей процес. Дієго зі своїми друзями, а також пристроями мчить на допомогу бідним тваринам.

Шукати тварин допомагає фотокамера Клік. Вона відшукує тварин, що потрапили в біду. А рюкзак - це унікальний пристрій, який перетворюється у що необхідно в даний момент часу. На допомогу Дієго завжди приходять і мавпи БоБо. Але неприємностей від них ще більше, ніж допомоги. Вони не зловредні, але Дієго іноді зупиняє їх благі наміри, поки вони не принесли зворотного ефекту.

Деякі тварини, яких Дієго рятував, пізніше допомагали хлопчикові. Лінда, врятована лама, показана в перших чотирьох сюжетах, а також дещо пізніше, але вже фрагментарно.

Крім теми про доброту і любов до тварин, мультфільм вчить вивчати мови. Але основна тема - тема тваринного світу. Творці дуже делікатно підходили до всіх аспектів життя тварин. Їжі, в тому числі. Там, де мова йшла про хижаків, то про їжу нічого не говорилося. А ось де показано були травоїдні тварини - то їду показували відкрито. Тільки в окремих сюжетах була показана їжа не для вегетаріанців - краби, медузи...Але вона не мала певних рис, як, наприклад, самі тварини-персонажі мультфільму.

Хлопчик Дієго зображений у сюжеті про динозаврів. Там Дієго, Аліса і Даша, а також ягуар потрапили в минуле для порятунку динозаврів. А про порятунок самого ягуара розповідається в передачі «Великий порятунок Ягуара» в 2007 році.

Мультфільм на стільки припав до душі глядачам, що у 2007 році світ побачив театралізовану виставу «Вперед, Дієго!». У виставі знялися такі актори як Річард Дж. Портела, Майкл Консуелос, Келлі Ріп. У кожній сцені є пісні.

Мультфільм, як і ігри про хлопчика Дієго - дуже добрі, пізнавальні, вони показують, як треба ставитися до тварин. Розповідають про любов до навколишнього середовища. Творці мультфільму, а потім і розробники гри зуміли створити світ, в якому дитина зможе розважитися, грати і дізнаватися нове в легкій і доступній формі. А щоб пережити всі пригоди Дієго та інших героїв можна зіграти в одну з представлених ігор про маленького любителя тварин.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам