Ігри Кіт у Чоботях

Дитяча казка знаменитого письменника Шарля Перро про Кота в Чоботях полонила дитячі серця мільйонів малят по всьому світу. Казку переказували один одному, включаючи в процес народну творчість, вигадуючи кінцівку.

Але вийшло все зовсім інакше, ніж у Перро

Після виходу в світ мультиплікаційного фільму Шрек, ніхто вже не уявляє кота без капелюха з пером і мечем. А як на рахунок жалібного погляду, яким кіт нагороджував усіх, хто не хотів виконувати його прохання. Цей жалібний погляд став воістину легендарним. Хто тільки не намагався копіювати, переслідуючи різні цілі для цієї мети.

Онлайн ігри Кіт у Чоботях, в більшості випадків, використовують за головного героя шрековского Кота в чоботях. Тобто, персонаж флеш-ігор з великою часткою ймовірності буде рудим, невисоким, струнким і дуже забавним. Ті, хто очікував побачити чорного або вусатого-смугастого кота, скоріше всього розчарується. Але, з іншого боку, навіщо нам інші коти, коли є готовий улюбленець публіки і підкорювач сердець. Так що онлайн-ігри Кіт у чоботях, доступні на нашому ресурсі безкоштовно і без реєстрації, все-таки привабливіше за участю рудого улюбленця з шаблею, ніж вигаданого фантазією героя за мотивами казок Шарля Перро.

До речі, що цікаво: в американській, оригінальної версії Шрека Кота в чоботях озвучує звабний Антоніо Бандерос. Впевнені, цей голос був обраний не випадково, адже кіт насправді не менший ловелас, ніж людина, чиїм голосом вусатий заговорив. Все-то режисери продумали. В англомовних онлайн-іграх Кіт у чоботях він так само говорить голосом Бандероса. Ну, а російськомовні вже використали голос іншого артиста або диктора - на всіх бандеросов не запасешься.

Доля кота, як ми бачимо з мультиплікаційного проекту, непроста. До речі, важливий факт. Спочатку Кіт у Чоботях з'явився в першій частині Шрека як другорядний герой, пізніше він став нарівні з головним, а через кілька років і зовсім вийшов окремий фільм про чарівного рудого кота. Пронюхали, значить, творці, що аудиторія прихильно поставилася до кота і готова його полюбити. Напевно. Не в образу Шреку буде сказано, але Кіт у Чоботях все-таки переплюнув зеленого і привабливого осла за кількістю шанувальників і шанувальниць.

За сюжетом онлайн-ігор Кіт у Чоботях і оригінального мультфільму, кіт намагався вкрасти у своїх заклятих ворогів чарівні боби, для того, щоб з їх допомогою знайти дорогу до місця, де гуска несе золоті яйця. Загалом, кіт захотів легкого збагачення.

До речі, все своє дитинство кіт провів у дитячому будинку і ніколи не бачив своїх батьків. Саме після життя у приюті у нього з'явився такий жалібний погляд, умилящий людей по всьому світу. А самому коту приносить непогані бонуси і куш - бачачи такий погляд у «нещасного» кошеня, готові зробити все що завгодно, лише б той припинив так дивитися і нарешті був задоволений.

Якими бувають ігри за мотивами відомої історії?

Одягалки. Так, як би дивно це не звучало, Кіт у Саогах не привчений з'являтися на людях в одному і тому ж. Вірніше, стиль у нього завжди однаковий, але змінюються кольори, форми, розміри капелюхи і чобіт. Сьогодні - чорні, високі, з безліччю різних застібок і пряжок. Завтра чобітки будуть короткі і однакові, як півчобітки. Післязавтра, одягне розкішні червоні ковбойські вбрання. Вибір кота в руках користувача, який управляє своїм персонажем в онлайн-грі.

Гонки. Кіт у Чоботях - справжній хижак і з задоволенням бере участь у всіляких догонялках і перегонах. Чому б не поскакати наввипередки з вітром на розкішному коні. Кіт може на ходу виконувати багато трюків. Часом Коту в Чоботях доводиться побігати на своїх двох. А чому б і ні? Непогана зарядка. Розімне хлопець кістки, розворушиться, що непогано. Пам'ятаєте серію з мультика Шрека, де кіт трішечки розтовстів? Хоча, чому трішечки, буде чесними - кіт був величезний, як бочка. Щоб цього не допустити і були створені онлайн-ігри бігалки і гонки. Головне тут - швидкість і спритність, а цього Коту в Чоботях не займати. Користувачу потрібно вчасно натискати на ту чи іншу кнопку на клавіатурі або мишці.

Вважаєте, що розвивати в собі дар художника можна і в онлайн-режимі? Малюйте на комп'ютері або планшеті за допомогою миші, кнопок і клавіатури. Вибір і палітру різноманітних кольорів дуже багатий. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням улюбленого героя Кота в Чоботях і його друзів.

Готування. Кіт у Чоботях, як і всі представники тваринного світу, любить поїсти, а в разі мультяшного героя ще й порадувати оточуючих смачними стравами. Приготуйте що-небудь разом з ним! Найчастіше розробники онлайн-ігор Кота в Чоботях пропонують вам спекти пиріг або торт. Але Кіт у Чоботях трошки мексиканець, тому він із задоволенням приготує апетитні бурітос та інші страви мексиканської кухні. Виходить дуже смачно і кажуть, що ці рецепти практично реальні. Тобто, після пройденого етапу онлайн-ігри, можна сміливо вирушати на кухню і експериментувати в реальних умовах. Головне, прихопити з собою кого-небудь дорослого, який не тільки дасть корисну пораду, підкаже які продукти краще комбінувати, але і зможе вберегти від непоправного лиха - пожежі або харчового отруєння.

Бійки. Так, таке з котом теж буває, на те він і кіт. Іноді проходять дикі сутички з іншими тваринами або з противниками Кота в Чоботях. Бувають бійки і з людьми, котрі нашого з вами котика ображають. Ось як тут не відстояти свою честь і правоту? Коту слід захищатися і вести себе гідно. І все це за допомогою користувача, який в даний момент керує процесом гри.

Хочете, щоб Кіт у Чоботях виходив переможцем з усіх онлайн-ігор? Навчіть бути спритнішим, сміливіше і правильно грати в онлайн ігри, дотримуючи всі прописані розробником правила. А вони часом бувають непростими. Але головне запам'ятати, що управління рушійним об'єктом, в даному випадку Котом у Чоботях, проходить за допомогою стрілочок на клавіатурі і миші. Рідше - пробілом і кнопкою Ентер.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам