Ігри Лего

Лего вже давно завоювали увагу не тільки дітей, а й дорослих. Мільйони людей по всьому світу збирають будиночки, автомобілі, кораблі, вертольоти, тварин із спеціальних деталей. Завдяки такій популярності Лего перекочувало з реального світу у віртуальний і тепер продовжує завойовувати фанатів онлайн

Таку масштабну славу ігри Лего отримали не просто так. Будь-якого роду конструктор - це не тільки приємне проведення часу, а й розвиток логіки та інших важливих якостей людини. У наш час існують спеціальні курси для дітей, де малюки вчаться створювати з різних деталей певні предмети. Коштують такі курси не дуже дешево, тому ігри Лего онлайн - чудова альтернатива. І безкоштовно, і результат набагато краще. Чому так відбувається? Справа в тому, що в реальному світі ми можемо збирати тільки ті предмети, які треба сформувати із запропонованих елементів. Тобто ми просто здійснюємо задумку розробника того чи іншого конструктора.

Зовсім інша справа складається з іграми Лего онлайн, де немає меж фантазії. Всі зібрані фігурки вмить оживають, що, безсумнівно, не може не радувати їх творця. А також - ряд захоплюючих пригод, які можна пережити разом з коханим конструктором!

Ігри Лего - це неоране поле для творчості. Завдяки таким іграшкам можна не тільки поліпшити існуючі якості, а й відкрити нові або взагалі перевірити себе на наявність тих чи інших талантів.

Саме Лего завоював лідерські позиції на ринку дитячих іграшок у сфері конструкторів. Жоден виробник так і не зміг уявити кращий товар. Тому онлайн ігри Лего настільки подобаються гравцями різних віків.

Знаменитий бренд LEGO створений в далекому 1932 році. Головний офіс компанії знаходиться в Данії, де розташовується і наймасштабніший розважальний комплекс Леголенд, побудований повністю з елементів конструктора.

Хоча наступна фраза може прозвучати дещо парадоксально, але засновником компанії Лего був не дизайнер, не інженер, не архітектор і навіть не будівельник, а... тесля Оле Кірк Крістіансен. Незважаючи на далеке від індустрії дитячих іграшок ремесло, Оле завжди займався розробкою і створенням ляльок, машинок і пр. з пластику. 1949 рік став для нього революційним - після появи на світ першого елемента Лего на нього були націлені всі сили Оле.

Безумовно, міркувати над тим, чому Лего користується настільки неймовірною популярністю можна нескінченно. Але все ж таки існує кілька констант, що знаходяться в основі успіху.

Незаперечна якість Лего - тут можна без коментарів. Конструктор виготовляється виключно з високоякісної пластмаси. Отже, деталі поламати практично нереально, особливо якщо мова йде про дитину. Звідси випливає, що бавитися Лего можна навіть самим маленьким, а батьки в цей час можуть абсолютно не турбуватися, що дитина пораниться.

На перший погляд, нічого особливого Лего собою не представляє. Подумаєш, безліч елементів, які можна сполучати між собою. Як би не так. Адже насправді Лего - це геніальна іграшка. Завдяки прямокутним шипованим деталям, які знаходяться в основі конструктора Лего перетворюється в універсальну гру. З нього можна робити практично все, починаючи з простих квадратних конструкцій і закінчуючи складними, багатогранними фігурами. Крім основних елементів, кожен набір має ряд додаткових іграшок. Залежно від спрямованості це можуть бути люди, тварини, колеса та інше. Завдяки цьому Лего стає запорукою прояви нескінченного моря творчості і безмежної фантазії, за що діти так люблять ним гратися.

Однією з яскравих фішок Лего є те, що всі без винятку (повторюємо і акцентуємо на цьому увагу) цеглинки Lego підходять один одному. Тобто кожна деталь (неважливо, куплена вона в момент появи конструктора в 1949 році була придбана в поточному році) кріпиться одна з одною. Виходить, кожен наступний набір Лего - це не автономний комплект, а взаємодоповнюючий до попереднього.

не Можна залишити осторонь докладні інструкції, які супроводжують кожен набір Лего. Яким би не був рівень складності конструктора, скласти його може будь-яка дитина. Головне, вміти читати. Ну, або просити про це батьків.

А тут ми підходимо до ще одного елементу успіху. Не існує такого віку, яким би не підійшов той чи інший комплект Лего. Секрет криється в тому, що всі набори розділені на певні рівні складності виконання конструкцій. Так, для найменших є спеціальні набори LEGO Duplo, які відрізняються великими деталями. Для дорослих дітей існує LEGO Architecture.

І ще один, напевно найголовніший секрет популярності Лего. Розробники фігурок уважно стежать за тенденціями в дитячому світі і напам'ять знають, що актуально в поточне час. Доказом цього буде наступний факт. Коли всі підлітки «хворіли» «Зоряними війнами», відразу ж з'явилося кілька тематичних наборів. Коли ж в моду увійшов «Гаррі Поттер», до уваги легоманів тут же була презентована серія конструкторів з улюбленими героями.

Ми намагаємося не відставати від модних трендів, бо не полінувалися і зібрали на сторінках нашого сайту тільки найкращі ігри Лего онлайн. Найприємніше тут те, що всі іграшки надаються абсолютно безкоштовно. Тобто можна грати в різні конструктори і при цьому не витрачати будь-яких грошових коштів.

А адже це так зручно! Трапляється, коли, на купівлю якої-небудь гри через пару днів вона набридає, ти її вкидаєш, забуваєш і більше ніколи до неї не повертаєшся. Тому в цьому випадку треба бути вкрай обережним і передбачливим.

Інша справа - безкоштовні ігри Лего. Грати в Лего безкоштовно можна скільки влізе, і не турбуйся, що та чи інша іграшка може з якихось причин не сподобатися. А якщо таке і трапиться, до твоїх послуг необмежена кількість схожих ігор. Тим більше, ми постійно відстежуємо і додаємо на сайт нові іграшки. Приєднуйся - з нами весело!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам