Ігри Свомпі

Невже всі ті, хто живе в каналізації - це мерзенні, жахливі істоти. Звичайно ж, ні! Дуже милий крокодил Свомпі зовсім не схожий на інших. Адже він не може без води, і обожнює купатися

Але для того, щоб підтримувати форму і бути в чистоті, потрібно якомога швидше допомогти Свомпі почистити систему каналізації і очистити її від інших значно менше охайних жителів. Варіацій ігор про крокодильчика Свомпі безліч на нашій сторінці.

Наприклад, неймовірні пригоди двох чарівних крокодилів, які зображені на тлі мультиплікаційних пейзажів.

Чи ж про жабу і Свомпі. Де крокодил допомагає подрузі-жабі підготуватися до чемпіонату з стрибків.

Цікавою буде гра про злого чарівника, який давно зібрався відібрати королівський замок.

Яке ж життя без любовних пригод. Особливо, якщо у них немає інтриги і перешкод. Необхідно допомогти крокодильчику піти від буденності і прісності у відносинах.

Гра про крокодила Свомпі та його друзів, які мешкають в каналізації під Нью-Йорком.

Цікава гра про левеня Кову, якого наздогнала біда. Він впав з обриву і зачепився над річкою. Його необхідно як можна швидше врятувати.

Ігра, де акули і крокодили захопили судно безтурботних мандрівників прямо посеред бурхливого моря.

Чи ж про те, як докторові необхідно відправити у віддалену місцевість ліки, але дорога перегороджена швидкою та небезпечною річкою.

Це далеко не всі варіації про сюжеті ігор про крокодила Свомпі. Але все ж найпопулярнішими є саме історії, де крокодильчику необхідно допомогти пройти процедури купання і забезпечити його водою.

Щоб бути акуратним і жити згідно з правилами гігієни, Свомпі дуже старається і бореться з безліччю перешкод, адже його побратими не сприяють йому. Свомпі намагається докласти максимум зусиль, щоб в крані була чиста і гарна вода, а це непросто організувати, коли навколо каналізація.

Отже, хто ж такий кумедний чистюля Свомпі?

«Де моя вода?» - так називається головоломка, де герой сюжету Свомпі - головний герой однойменного мультфільму. Корпорація «Disney Mobile» створила гру браузерною розвагою і одночасно додатком мобільного пристрою. Ним користуються Google, Apple, IOS, Android, Windows Phone, Microsoft, BlackBerry 10, як розважальним додатком. «Де моя вода?» це єдиний проект Діснея. Герой проекту створений спеціально для гри, а не як мультиплікаційний проект. Популярна гра дала ідею для створення веб-серіалу, де розповідається про пригоди і веселі подолання перешкод зеленого крокодильчика Свомпі.

Свомпі - не схожий на своїх родичів. Він протистоїть їм. Крокодильчик обожнює приймати душ, а от інші крокодили не поділяють його радості, і не усвідомлюють, від чого це йому так подобається. Щоб Свомпі було краще, і зробити його більш досконалим, на їхню думку, брати-крокодили весь час псують сантехніку. Вони викидають запчастини, вони додають отруту в водопровід, і вона псує не тільки труби, а ще дорогоцінну чисту водичку! Завдання гравця полягає в тому, щоб визначити шкоди, виправити його і створити крокодильчику необхідну кількість води. Як вважають родичі Свомпі, крокодил має й інші негативні якості. Свомпі добрий, благородний, закоханий у крокодилиху Еллі, милий, він дуже любить свою гумову жовту качку.

Зміст гри полягає в жорстокому протиборстві іншого крокодила Свомпі і по імені Кранки. Крокодил Кранки - це самий справжній крокодил, на думку всіх крокодилів, він не має почуттів, безмежно любить себе, він егоїстичний. Він ненавидить чисту воду і він хоче бути цікавим до Еллі. Щоб сподобатися дівчині, а разом з тим і розважитися. Крокодил Кранки завдає шкоди Свомпі. Йому подобається псувати сантехніку. Він живе під землею, в надрах каналізації і чудово розбирається в них. Хоч Кранки має безліч мінусів, він дуже хороший собою. Творці придумали таку версію гри, де гравець може вибрати, кому йому допомагати - Свомпі або Кранки.

Крім витівок Кранки, Свомпі мучать і безліч інших перешкод. Часом йому потрібно шукати в грязі потрібні деталі для сантехніки, щоб лагодити її. Він змушений шукати порятунок від водоростей, побоюватися отрути, а також інших відходів з каналізації. Адже навіть грам отрути може зіпсувати всю чисту воду, а незначної кількості мулу вистачить, щоб зіпсувати чисту рідину. Свопмі повинен турбуватися не тільки про гігієну, але і про його улюблениці доньці, адже вона також може померти від бруду, отрути, мулу або інших шкідливих речовин.

Ігрові критики відгукуються про гру «Де моя вода?» дуже добре. Вони помітили, що гра проста в оформленні, і по складності завдань. А особливо сподобалася як критикам, так і користувачам яскрава, діснеївська графіка та оформлення гри.

Гра відноситься до розряду логічних ігор.

Зміст полягає в тому, що ви зможете набирати очки за кожен рівень, який пройдете. І чим швидше вам вдасться впоратися з виникаючими проблемами, тим більше очок ви зможете заробити. Оскільки купається Свомпі тільки з качками, то крім того, щоб забезпечити йому доступ до води, потрібно також діставати для Свомпі качечок. Зібрані качки - це додаткові бонуси. А якщо вам вдасться зібрати всіх каченят рівня ви зможете отримати головний бонус. Качечка вважається придбаною, коли вода зможе пройти крізь очищений водопровід. Гра складається з вісімдесяти рівнів. Складність стає все більше з кожним новим рівнем. Якщо ви хочете зібрати всіх каченят, і порадувати Свомпі, а не просто проскочити рівень, то слід натиснути «Replay» для повторного проходження рівня.

Така цікава гра дуже легка в плані додатка на телефон. Важить вона приблизно сорок мегабайт, і будь-який смартфон знайде місце для такої гри.

Іграшка підійде як для дитини, адже керувати нею просто і легко, та і дитина буде розвивати логічне мислення за допомогою іграшки. Крім того, коли Свомпі купається, то, натиснувши на нього, можна побачити вже танцюючого крокодильчика, що розважить малюка. Також гра буде цікава і дорослому, на більш високих рівнях вона перетворюється в справжню головоломку.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам