Ігри Шрек

Забавна казка про знаменитого зеленого огра Шрека, його приголомшливої дружини Фіоні і друзів, серед яких знаменитий Кіт у Чоботях, осел зі своєю красунею-дружиною драконом і багато інших.

Шрек онлайн - це приголомшливі флеш-ігри для всієї родини, в яких головним героєм може керувати користувач, який наразі перебуває за комп'ютером. По суті, кожен з нас може керувати Шреком або членами його сім'ї за допомогою миші і клавіатури

У Шрека, за сюжетом мультфільмів, не проста доля. Спочатку він жив - не тужив у своїй печері самотньої і, в принципі, насолоджувався тихим і спокійним існуванням. Якщо хто і забрідав в його край, тут же з жахом тікав від реву великого і жахливого Шрека. Так що з непроханими гостями проблем не було ніколи. Але не тут то було, одного разу на болото до Шреку заглянув осел, якому, було практично до лампочки все, про що намагався втовкмачити йому Шрек. Осел хотів завести дружбу з зеленим чудовиськом і це йому майже вдалося. Ну а далі хлопці вирушили на пошуки принцеси Фіони, яку, згідно з легендою, заточив в башті і утримував величезний триголовий дракон. Шрек онлайн-ігри в точності повторюють придуману мультиплікаторами історію. Далі - більше цікавого: Шреку сподобалася горда принцеса, а осел несподівано закохався в злого Дракона, який на ділі виявився кокетливою дамою. Ось такий поворот.

Одягалки. Дивно, але Шрек, не дивлячись на те, що є страшним мужланом і огром, не любить з'являтися на людях в одному і тому ж. А за зовнішнім виглядом так і не скажеш. Вірніше, манера одягатися у нього завжди однакова, але змінюються кольори одягу, матеріал, з якого вона зроблена. Сьогодні Шрек одягне на себе шкуру первісної людини, завтра - вичинку з овчини, а післязавтра може навіть зважитися на щось екстравагантне. Любить вбиратися і його дружина Фіона. Тут вже фантазія розробників ігор пішла далі і Фіоні надали нарядів більше, ніж її чоловікові. Тут і сукні, і макіяжі, манікюр навіть. Хоча, в житті принцеса не особливо славиться інтересом до таких речей, користувачеві запропоновано виправити ситуацію.

Гонки. Шрек - справжній чоловік, захисник своєї сім'ї, свого королівства, а так само всіх, кому потрібна допомога, тому він часто і з задоволенням бере участь у всіляких догонялках і перегонах. Чому б не поскакати наввипередки з вітром на коні або на ослі. Можна також осідлати триголового дракона, якщо, звичайно, її чоловік, осел дозволить. Все-таки сім'я, як-ніяк. Шрек може на ходу виконувати багато трюків. Часом Шреку доводиться побігати на своїх двох по лабіринтах. А чому б і ні? Непогана зарядка, спорт нікому ще не приносив шкоди. Тим більше ограм. Розімне огр кістки, розворушиться, що непогано. Головне тут - швидкість і спритність, а цього Шреку не займати. Користувачу потрібно вчасно натискати на ту чи іншу кнопку на клавіатурі або мишці.

Впевнені, що дешевше шукати в собі дар художника можна в онлайн-режимі? Звичайно, деяка правда в цьому твердженні все ж є». Онлайн-малювалки дешевше, а вірніше безкоштовні, а так само не створюють дискомфорту таких, які бувають при роботі з звичайними фарбами. Це і сторонній запах, і бруд, і можливість зіпсувати предмет меблів. Малюйте на комп'ютері або планшеті за допомогою миші, кнопок і клавіатури. Вибір і палітру різноманітних кольорів, в житті не у кожного справжнього митця є такий вибір. Спробуйте додати кольорів і фарб на картинку з зображенням улюбленого героя Шрека, його дружину і дітей. А так само кота в Чоботях, Віслюка та інших мешканців казкового лісу.

Готування. Шрек, прямо скажемо, не гурман. Знайде якусь корч, з'їсть її або пополює на птахів. Але його дружина Фіона, як і всі представники тваринного світу, любить поїсти, а в разі мультяшного героя ще й порадувати оточуючих смачними стравами. Приготуйте що-небудь разом з дружиною Шрека! У неї, нагадаємо, багато дітей, і смачно готувати вона просто зобов'язана. Найчастіше розробники онлайн-ігор Шрека пропонують вам спекти пиріг або торт. Але діти не можуть постійно харчуватися тільки солодким, і Фіона може приготувати їм і кашу, і суп, і інші смачні для огрів страви. Іноді бувають не зовсім їстівні, вірніше, ограм-то смачно, але навряд чи ви захочете приготувати щось подібне на своїй кухні. Хоча, в житті буває всяке, гурмани серед людей зараз теж не рідкість. Взяти хоча б популярність різних екзотичних ресторанів - ніби для Шрека вони і створені.

Бійки. Так, таке зі Шреком теж буває, на те він і глава сімейства і захисник своєї дружини. Іноді проходять дикі сутички з іншими тваринами або з противниками Кота і Шрека. Трапляються бійки і з тими істотами, які випадково, на свою голову забрели на його територію. Ось як тут не відстояти свою честь і правоту? Шреку, з допомогою користувача-геймера, слід захищатися і вести себе гідно. І все це за допомогою користувача, який в даний момент керує процесом гри.

Хочете, щоб Шрек і його чарівна дружина Фіона виходилм переможцями з усіх онлайн-ігор Шрек? Навчіться бути спритнішим, сміливіше і правильно грати в онлайн ігри Шрек, дотримуючи всі прописані розробником правила. А вони часом бувають непростими. Але головне запам'ятати, що управління рушійним об'єктом, в даному випадку Шреком, проходить за допомогою стрілочок на клавіатурі і мишкою. Рідше - пробілом або іншими кнопками.

Удачі Вам в іграх Шрек онлайн! Грайте всією сім'єю! Не забувайте, що потрібно приділяти максимум часу один одному для того щоб об'єднатися і стати справжньою родиною. А онлайн-ігри Шрек як ніхто інший допоможуть всім членам сім'ї стати друзями, навчитися проводити час разом і працювати в єдиній команді. Не варто думати, що ігри онлайн, нехай навіть безкоштовні і без реєстрації - відразу погано. А ось і ні! Просто зараз на дворі зовсім інший вік, який вимагає інших форм розваг. Яка різниця, як проводити час, головне, що всі разом, всією родиною. Спробуйте, вам обов'язково сподобається новий досвід!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам