Ігри Трансформери

Знаменита історія, яка з'явилася спочатку в коміксах, після - в мультфільмах і серіалах, знову на великих екранах! Трансформерів люблять усі, і дорослі, і діти. І чоловіки, і жінки. Адже вони відкривають очі не тільки на історію боротьби роботів, але і на протистояння між добром і злом

Не обійшлося і без теми любові, адже романтичні ставлення займають левову частку часу в розповіді про роботів.

Трансформери показують про те, як можуть боротися ті, які вважають що їх головна мета - творення, з іншими, чия основна задача руйнування. Звичайно, більшість глядачів і шанувальників картини голосують за тих, хто будує, а не за тих, хто знищує. Перед нами давні супротивники - автоботи і Десептикоти. Вони воюють вже багато років, але поки результатів цього нескінченного протистояння немає. Справа в тому, що сценаристам фільму невигідно приводити одну з частин до логічного закінчення, інакше закінчиться історія і заробляти буде не на чому. Величезні роботи воюють один з одним, але вирішальна битва все одно за людьми. Ще б пак, ми рухаємо прогрес. Ну, і зрештою, сценарій написали люди, їм і правити балом. Лідери рухів ополчення, вічні лікарі Оптімус Прайм і Мегабот, володарі обох сторін роботів, поки не знають, що робити, щоб отримати перемогу над суперником. Але кожен раз їх дії змушують публіку долучитися до екрану телевізора і з захопленням дивитися на битви роботів і спостерігати за іншими діями.

Взагалі, популярність історії трансформерів складно переоцінити. В історії є все, що потрібно для захоплюючої пригоди: величезні роботи, літаки, космічні подорожі, і великі битви і побоїща з допомогою найпотужніших знарядь, і запаморочливі швидкі шалені автоперегони! Звичайно ж, кожен з нас бажає стати частиною цієї незабутньої пригоди. І така можливість є! Ігри Трансформери онлайн представлені на нашому порталі безкоштовно і без реєстрації.

Помилково вважати, що інтернет-розваги це жахливо і потрібно уникати комп'ютера, тому що він є головним вбивцей дитячого часу. Коли ви останній раз проводили сімейне дозвілля разом? Так давно, що й згадати не можете? А даремно! Адже дітям дуже важливо відчувати батьківську турботу і увагу, а спільні розваги стимулюють розвиток довірчих відносин у родині.

Наш портал надає можливість абсолютно безкоштовно зіграти в безліч онлайн-ігор Трансформери, насолодившись і захоплюючими пригодами битвами роботів. Ключове слово - безкоштовно, тому як багато розробників онлайн-ігор пропонують свою продукцію за символічні або навіть великі гроші. Від цього, як правило, програють обидві сторони. Розробники, тому що їхні праці крадуться і зламуються доморощеними хакерами, і батьки, адже діти витрачають їх кровні на оплату рахунків для отримання доступу до гри. А іноді діти намагаються завантажити безкоштовну версію гри Трансформери і в навантаження отримують шкідливий вірус на комп'ютер. А адже всі знають, скільки коштує сьогодні послуга професійного комп'ютершика, який погодиться усунути неполадки.

Історія трансформерів почалася в 1980 році. Так, величезна частина шанувальників трансформерів на той час ще не народилася. Звідки почалася історія епопеї? Все пішло від Японії, яка випустила дебютну лінійку іграшок-роботів, які з легкістю перетворювалися в автомобілі. Успіх цих іграшок був приголомшливим, хлопці вимагали від батьків придбати всю серію лінійки трансформерів. Діти обмінювалися іграшками, збирали і колекціонували. Для них роботи були на вагу золота. Така поведінка аудиторії визначила подальший розвиток історії Трансформерів. До справи були запрошені кращий експерти і з безіменних роботів Трансформери перетворилися в легендарних Оптимуса Прайма, Мегатрона, Бамблбі та інших, головних металевих героїв саги. Так вийшло друге покоління трансформерів.

Чималу роль в успіху Трансформерів зіграло наявність коміксів. Вони розліталися і народ миттєво полюбив історію в друкованому вигляді. А потім був зняти фільм, де головну жіночу роль була запрошена розкішна Меган Фокс. І закрутилося. Тепер, напевно, немає жодної людини, який би не любив або хоча б не чув про трансформери. З'явилося і безліч геймерів, які бажають грати у трансформери онлайн.

Якими бувають ігри трансформери онлайн?

Трасформери карти. Не тільки б'ються наші улюблені роботи, але і в карти не проти перекинутися. Адже це теж у своєму роді змагання. Грати в Трансформери карти онлайн можна на нашому порталі абсолютно безкоштовно. Будь-які ігри доступні: трансформери онлайн грати в дурня, в бридж, покер.

Трансформери гонки. Ось де можна розім'ятися і показати, який із роботів крутіше насправді. Гоночки - сама, напевно, улюблена гра серед представників сучасного покоління. Гонки онлайн - ось що потрібно людям. Наш портал надає їх безкоштовно і без реєстрації. Спробуй випередити суперника, збирай окуляри і покращуй свою машину, перекрась її в якийсь колір, такий, як тобі подобається, і насолоджуйся захоплюючою грою онлайн.

Трансформери лего - відмінна можливість зібрати конструктор по своєму смаку. Зроби свого власного героя таким, як тобі подобається. Може, тобі вдасться зібрати нового легендарного персонажа, який стане частиною легендарної саги? Не думай, що в тебе не вийде, починай з меншого, з онлайн-ігор! Тоді, можливо, у тебе з'явиться шанс доторкнутися до історії.

Є і квести, справжні легенди, історії, головним героєм в яких є Оптімус Прайм. Уяви, що його друга вкрали злодії. Тобі потрібно пройти безліч випробувань, побороти незчисленну кількість ворогів, щоб повернути свого друга-людину або робота і перемогти всіх злих суперників. Тобі знадобиться мужність і , звичайно, правила гри, написані розробниками. Не бійся ознайомлюватися з ними перед тим, як почнеш грати онлайн. Там міститься безліч підказок і ключових моментів гри.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам