Ігри Гаррі Поттер

Хлопчик чарівник, який володіє воістину геніальними можливостями не тільки у своєму магічному світі, але й у нашому. Як вдалося Гаррі Поттеру повернути любов до читання представникам різних поколінь, включаючи дітей і підлітків? Ця категорія ніколи не брала в руки книги. А тут така магія! Мільйони, а можливо, і мільярди людей по всьому світу зачитували книги про пригоди хлопчика в кумедних круглих окулярах зі шрамом на лобі, до дірок

Автор книг, знаменита Джоан Роулінг, яку поттеромани не соромляться називати мамою Гаррі Поттера, прокинулася знаменитою за один день, а зараз входить в список найбагатших людей світу. Завдяки семи чарівних книг з приголомшливою історією.

Розробники ігор, природньо, не могли упустити шанс відкусити шматочок солодкого пирога від чужої слави і створили безліч онлайн-забав з участю Гаррі Поттера і його нерозлучних друзів.

До речі, про останніх. Їх у Гаррі Поттера було всього два: рудоволоса розумниця Герміона і рудоволосий Рон Візлі. Приголомшлива трійця! Природньо, як і очікували шанувальники по всьому світу, в кінці книги, Роулінг одружила златовласок Рона і Герміону, незважаючи на те, що за темпераментом хлопці були дуже різні. Але через кілька років після виходу останньої, сьомої книги Джоан, очевидно заради піару, пошкодувала про своє рішення, заявивши про намір переписати сьому книгу, та так, щоб перетворити Герміону в наречену Гаррі Поттера. Поттеромани завмерли від жаху. Як? Переписати історію, яку вони вже зачитали до дірок і можуть цитувати на пам'ять? Ні, такого дозволити не могли. І завалили улюблену письменницю тоннами листів з усіх куточком планети. Хто з проханнями не робити дурниць, хто з благаннями, а дехто і з погрозами.

Така активність аудиторії негайно вплинула на наміри Джоан, і англійка тут же заявила, що не буде переписувати історію.

Так само вийшло і в онлайн-іграх про Гаррі Поттера. Тут, як і в історії, Поттер рятує світ, не без допомоги вірних друзів, але в кінці любов приходить не до нього, а до Герміоні з Роном. Хоча, Поттер не залишився без жіночої уваги і великої любові. Незважаючи на швидкоплинне захоплення однокурсницею з Грифиндора Чо Чанг, Поттер все ж таки зробив свій вибір на користь красуні Джіні, рідної сестри кращого друга Рона Візлі. І всі залишилися щасливі.

Втім, Роулінгу не звикати отримувати електронні листи від шанувальників поттеріади. Парадокс: фанати книг просто на шматки готові розтерзати автора їхньої улюбленої історії. Все тому, що сьома частина, а точніше, її кінцівка, не припала до смаку багатьом. Вірніше, нікому не припала. Багато другорядних героїв, які встигли полюбитися протягом книги Роулінг, не пошкодувавши історії, безжально знищила. Чого тільки коштує смерть брата Рона Візлі Фреда. А адже він був частиною нерозлучної компанії, що складається з нього і його брата-близнюка Джорджа. І хто тепер буде влаштовувати неймовірні пастки домочадцям і оточуючим? Хто буде веселити народ? Після смерті улюбленого брата-близнюка, Джордж, хоч і знайшов щастя в особистому житті у вигляді коханої дружини, але вже ніколи не стане колишнім веселуном і хохотуном.

Розчарувала народ і смерть найчарівнішої злої історії героїні - Беллатріси. Її вбив не хто інший, як мама Рона Візлі за те, що та стала причиною смерті її сина Фреда. Беллатриса довгий час була закохана в головного лиходія саги - Волдеморта, і щоб показати йому свою вірність, виконувала будь-який, навіть самий зловісний наказ.

На жаль, оживити улюблених героїв можна тільки у фантазіях, та можливо в онлайн-іграх, які представлені на нашому порталі.

Але, звичайно, найбільшою втратою для справжніх любителів історії про хлопчика-чарівника є смерть Северуса Снейпа. Снейп - найбільш неоднозначна персона у всій історії. Довгий час, протягом довгого часу думки про нього змінювалося то в кращу, то в гіршу сторону. Виявляється, він був не зовсім злим персонажем, швидше нещасним. Вся справа в нерозділеному коханні. Яку Северус пережив замолоду, коли ще не був викладачем у Хогвардзі, а був студентом факультету Слізерін.

Ще в дитинстві, до того, як отримати заповітний лист із запрошенням вчитися в Хогвордсі, Снейп полюбив прекрасну Лілі, яка навіть не здогадувалася про світ магії. Пізніше двоє персонажів стали студентами Хогвордса, і пристрасть Снейпа до Лілі тільки зростала. А дівчина, на жаль, була закохана в красеня і хулігана Джеймса Поттера.

Від горя і туги Снейп став служити злим силам і подружився зі слугами Волдеморта, перетворившись в пожирача смерті. Лілі, дізнавшись про те, що кращий друг перейшов на іншу сторону, зовсім посварилася з ним, що Снейпу було складно пережити. А ще дошкуляли постійні кпини з боку Джеймса і ненависть до нього зростала.

Після жахливої історії, яка трапилася з батьками Поттера, він ріс у сім'ї своїх дядька і тітки, не знаючи про те, ким є його мати з батьком, і що він сам далеко не самий останній хлопчик на землі.

Поступивши в Хогвордс, Поттер познайомився з Северусом, виявивши, що викладач дивиться на нього дивно. А Северус просто дізнався про хлопчика і ненависного ворога Джеймса і свою любов Лілі Поттер.

І весь час, протягом семи книг, Снейп боровся із почуттям огиди і ненависті до Поттера, захищаючи його від всяких небезпек.

Але про всю миротворчу місію Северуса Снейпа читачі дізнаються тільки в кінці сьомої книги, перед смертю героя. І прозрівають. А ті, які здогадувалися про те, що Северус не так прост, як здається, сміються над іншими і не визнають їх права вважатися шанувальниками Северуса.

Грати в онлайн-ігри про Гаррі Поттера, онлайн-ігри про пригоди Герміони і Рона - справжнє задоволення для поттеромана. На нашому ресурсі побавитися разом з героями улюбленої історії може кожен. Онлайн ігри про Гаррі Поттера - безкоштовні і без реєстрації.

Ігри про Гаррі Поттера - відмінна можливість заповнити порожнечу в серці, яка з'явилася після того, як вийшла остання книга про пригоди магічної трійки.

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам