Ігри Том і Джеррі

Хто не знає про існування знаменитої мультяшної парочки Том і Джеррі? Це улюблений мультфільм кількох десятків (поколінь) глядачів. Мало хто в курсі, але мультиплікаційні пригоди кота і миші радували публіку навіть під час другої Світової війни. Щоправда, жителі пострадянського простору, за традицією, дізналися про Тома і Джеррі набагато пізніше більш цивілізованого суспільства

Популярність мультфільму на території наших країн потрапляє на дев'яності роки. Зате мультиплікаційна історія зібрала біля екранів телевізорів представників різних поколінь, від мала до велика. Всім було цікаво дізнатися, чим закінчаться сварки і чвари кота і миші. І, до речі, з цього мультфільму судять, на якій стадії дорослішання знаходиться людина. Хочете пройти невеликий тест? Подивіться пару серій Тома і Джері. Кого з героїв вам найбільше шкода? Якщо мишеняти, ви знаходитесь у юному віці або занадто романтична натура. Люди з дорослим мисленням найчастіше жаліють кота - йому, сердешному, дістається більше всіх, і часто не за що.

Скільки мультфільм пережив переломних моментів - не злічити. Його і до показу забороняли, по різним, до речі, причинам, і не радили дивитися дітям молодше 16 років. Причини, до речі, стандартні. То владі не подобалося, що в деяких фільмах кіт курить, вважалося, що діти захочуть повторити його поведінку і самі потягнуться до сигарет. Батьки були проти агресії, яку нібито пропагує мультиплікаційний фільм.

Говорилося багато про відкриту демонстрацію расизму в мультику. Деякі діалоги різалися, герої віддалялися, а сцени затирались. Ніхто, напевно, точно і не скаже, яких саме епізодів з популярного мультфільму, ми позбулися. Сподіваємося, з часом хто-небудь займеться вивченням цього питання і відновить втрачені фрагменти мультфільму.

Але Том і Джеррі впорався з критиками, не без допомоги вірних шанувальників серіалу, і продовжує радувати людей веселими пригодами, даруючи гарний настрій.

Тепер приводів для радості стало набагато більше. Том і Джеррі, слідуючи за модою, з'явилися в онлайн-іграх, найкращі з яких представлені на нашому порталі абсолютно безкоштовно.

Онлайн-забави за участю улюблених героїв діляться на кілька категорій, для різної аудиторії.

Одним подобаються бродилки і бігалки, де потрібно думати логічно, обходячи перешкоди, наставлені хитрим і підступним котом і мудрою мишею. Інші хотять грати в різні головоломки та пазли, де потрібно розкинути мізками, щоб дійти до фіналу, хто любить збирати пари кульок, для того, щоб отримати головний приз.

Не обійшлося без гонок, причому не тільки на стандартних засобах пересування, але і на те, що попадеться під руку: кухонне начиння, інші тварини. Хіба є межа фантазії розробників? Тим більше, коли мова йде про кумирів мільйонів.

Куди ж без традиційних дівочих одягалок? Нам пропонують підібрати вечірній гардероб коту і його подружці, для того, щоб закохані вирушили на побачення. Чому ні? Хто сказав, що коти натури не романтичні?

До речі, серія флеш-ігор про пригоди Лоскоту і Царапки, улюбленого мультфільму Лисиці і Барта Симсона, теж в якійсь мірі відноситься до циклу іграшок про Тома і Джері. Очевидно, що ті персонажі точно списані з улюблених мільйонами кота і миші. Правда, ця пародія досить несхвальна - невідома реакція компанії Ворнер Бразерс, творців Тома і Джеррі, на таке порівняння. Якщо її немає або вона позитивна - це в черговий раз доводить, що у мультиплікаторів відмінне почуття гумору і жарти, нехай злі, про себе, вони не ображаються. Зрештою, чорний піар-теж піар, а від безкоштовної реклами ще ніхто у здоровому глузді і тверезій пам'яті, не відмовлявся.

До речі, не всі онлайн-ігри за сюжетами знаменитого мультфільму взяли на головні ролі кота і мишеня. Деякі обмежилися лише одним з героїв, інші взагалі відмовилися від Тома з Джері. Чому немає, в мультфільмі досить яскравих персонажів. Взяти, хоча б, знаменитого бульдога Спайка і його приголомшливого сина, цуценятко, Айка?

За сюжетом, пси є захисниками миші, хоча найчастіше, на роль бодигартов вони не підписувалися. Просто Джері завжди знаходив підхід до бульдога, і вміло підбурював його на бійку з котом. Ну а той, як і всі пухнастики, боїться собак. От і доводилося нещасному коту тікати від Спайка, так і не встигнувши помститися Джері. Хоча, про яку помсту може йти мова в момент небезпеки? Тут хоч би самому ноги винести.

Експерти і просто фанати мультфільму подсобирали кілька цікавих фактів про мульфильми. Перед іграми пропонуємо ознайомитися з цими фактами:

Герої дуже рідко розмовляють, єдині звуки, які вони видають - сміх, крик жаху або болю. Спілкуються хлопці в основному з допомогою жестів. Правда, все-таки є пара серій, де озвучений діалог серед мишей. Спробуєте відшукати?

Онлайн-ігри Том і Джеррі в точності ніколи не повторюють сюжет мультфільму, а просто пропонують геймерам пройти забаву за сюжетом, придуманому розробником. Легенда, і історія взаємин між котом і собакою, звичайно, збережені.

Величезну роль як у мульфильмі, так і в онлайн-іграх Том і Джеррі грає музика. Ось такий каламбур. Кожному герою відповідає певний набір звуків, а композитори, яких запросили взяти участь у проекті, найчастіше є геніями зі світовим ім'ям. От такі «дитячі» мульфильми.

Герої історії вміють читати, а у Джеррі навіть є диплом про вищу педагогічну освіту. Правда, він не допоміг мишеняті впоратися з проблемою і виховати маленьку мишу. В кінці серії Джеррі порвав свій документ, вважаючи його непотрібним і марним.

Найчастіше від їх мишачої-котячої метушні страждає бідолаха Том. Джеррі отримав своє тільки в декількох серіях.

Нагадуємо, що на нашому порталі представлено безліч онлайн-ігор за сюжетами улюблених історій. Ігри призначені для проведення дозвілля і зацікавлять всіх членної сім'ї. Влаштовуйтеся зручніше за комп'ютером і вперед, до пригод!

.

Коментарі:

Вікова категорія сайту 12+ © 2015-2018 Mult family Games | Правовласникам